2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.06.05)

1. A. 6 m. 6 mėn.

2019.05.22 14:50 (prieš 3 sav.)

Apie vežimėlius kalbat, mes visgi įsigijom mamas & papas ocarro ir tokie patenkinti esam!! Mūsų poreikiams labiau pasiteisino nei peg perego (kasdien einam į mišką) ir tvirtas, stabilus 😍 sola2 irgi neblogi, jei reikia kad užimtų mažai vietos ar būtų lengvas.. O kaip tie sketukai žiemą rieda?

O aš į darbą keliom valandom jau kitą savaitę eisiu ir taip retkarčiais, kada reikės pagalbos planuoju eiti. Džiaugiuosi kad turiu tokia galimybę!

2. 2019.05.22 14:54 (prieš 3 sav.)

Kisulita parašė:
    Radau už neblogą kainą Ergobaby nešioklę 🤔 Gal kuri turite, patinka? 😊

Aš turiu 😊 mum labai patinka. Ir mazei patinka joje. Ir namuose panešiojam ir užmiega man joje jei buna piktute 😊 ir pasportuoju su ją nešioklėj kartais 😀😊

3. 2019.05.22 14:58 (prieš 3 sav.)

zibut parašė:
    Nešioklės.lt galima išsinuomot ir pabandyt, kaip vaikas jaučiasi. Dar yra facebook grupė Vaikų nešiojimas. Ten galima sužinoti viską apie nešiokles, yra ir skelbimų…

Pas mane nešioklė KINDERKRAFT NINO mint gan patogi.

4. Ugnius 6 m.

2019.05.22 15:38 (prieš 3 sav.)

labas buvo cia mamyciu kur pirko maitinimo kedute Kindercraft. Norejau paklausti ir kaip jums sios kedutes? Patenkinos esat? Kokiu gal minusu pastebejot? aciu

5. 2019.05.22 15:47 (prieš 3 sav.)

Pagaliau gavau kėdutę dabar iki pilnos laimės trūksta kompaktiško vežimuko

2
  6. 2019.05.22 15:51 (prieš 3 sav.)

Asttutia parašė:
    Pabandyk parasyt i norima darzeli. Gal tures vietu. Nes daznai turi laisvu vietu, kad ir ne 100%. Ar kad pranestu kai atsilaisvins norimam. As paskutine dieba uzpil…

Na, as jau kitaip pasiplanavau. Noreciau susirasti darba pusei etato, o vaika aukle priziuretu. Man iseitu pigiau nei i darzeli, nes darzelis menesiui 300 euru 😕

1
  7. 2019.05.22 15:53 (prieš 3 sav.)

I.n.g.a. parašė:
    labas buvo cia mamyciu kur pirko maitinimo kedute Kindercraft. Norejau paklausti ir kaip jums sios kedutes? Patenkinos esat? Kokiu gal minusu pastebejot? aciu …

Minusas pagrindinis mums tai, kad tie dirželiai medžiaginiai apsitaško ir neina gerai išplaut. 😊

8. 2019.05.22 16:28 (prieš 3 sav.)

naminukas32 parašė:
    Na, as jau kitaip pasiplanavau. Noreciau susirasti darba pusei etato, o vaika aukle priziuretu. Man iseitu pigiau nei i darzeli, nes darzelis menesiui 300 euru 😕

Na taip brangus cia Norgej. Pas mane grafikas geras darbo. Tik tiek kad anksti pradet darba turiu 5.30arba6ryto. Darzelis nuo6.45.bet kazkaip suksimes.

9. 2019.05.22 16:31 (prieš 3 sav.)

I.n.g.a. parašė:
    labas buvo cia mamyciu kur pirko maitinimo kedute Kindercraft. Norejau paklausti ir kaip jums sios kedutes? Patenkinos esat? Kokiu gal minusu pastebejot? aciu …

Labas, minusas mums buvo, kad kaklas nuo dirzu budavo raudonas, bet nuo kudikiskos autokedutes isemiau paminkstinimus ir uzdejau cia ant dirzu ir problema issprendem. Daugiau kaip ir patenkinti kedute, mazasis sedi noriai joje

10. Fainuolis 16 m. 1 mėn.

2019.05.22 16:54 (prieš 3 sav.)

naminukas32 parašė:
    Maniskis tai sukioja i sonus, lyg sakytu ne ne ne ne 😁 o nusipurto, ar kaip cia pavadint, tai kai sysiuka padaro 😁

Va ir mano sukioja į šonus, bet skaičiau kad čia nieko blogo.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.