2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.06.05)

1. 2019.03.24 21:20 (prieš 3 mėn.)

Kobra parašė:
    O pledo grozis irgi jusu darbas?

Nea, su mezgimu nedraugauju bet cia taip pat ranku darbo. Labai svelnus ir mielas

2. 2019.03.24 22:19 (prieš 3 mėn.)

Sestadieni atsventem 5 menesius, bet tik siandien kai pamaciau uzrasa TD, man tikrai dasilo, kad jau net 5 menesiai mano vaikui! Per greitai bega laikas, dar tik pradedam susidraugauti, o jau tuoj i darba reikes gryzti toks vaizdas 🤦‍♀️😄 Dantu nera, TA kita savaite, tai naujienu jokiu kolkas 🤷‍♀️😄

10
  3. 2019.03.24 22:25 (prieš 3 mėn.)

indre.jan parašė:
    Sestadieni atsventem 5 menesius, bet tik siandien kai pamaciau uzrasa TD, man tikrai dasilo, kad jau net 5 menesiai mano vaikui! Per greitai bega laikas, dar tik pr…

Sveikinimai pupai 🥰

Mano Eva susipyko su gulėjimu ant pilvo, jai įdomiau sėdėti
    Pati apsiverčia ant pilvo ir rėkia ant visų namų, o jei specialiai paguldau tai griūna su nosim į kilimėlį ir kojom makaluodama zyzia

2
  4. Ugnius 6 m. 1 mėn.

2019.03.24 22:28 (prieš 3 mėn.)

Labas mamytes snd manes vyras uzklause, o tai kada perkam vaikstyne ir tada galvoju o dieve kaip greitai tas laikas lekia.... mamytes ar daug jusu planuoja pirkti vaikstynes? dbr pasigooglinau tai ziuriu kad nuo 6 men po truputi galima jau ir deti i vaikstyne siaip savo pirmaji irgi pakankamai anksti dejau i vaikstyne.
    O man vaikstyne is viso mintyse net nebuvo kol vyras neuzklause pati galvoju dar koki menesiuka butu gerai be jos issiversti, o tada jau po truputi tegul pratinasi. Na net nzn

5. 2019.03.24 22:29 (prieš 3 mėn.)

Yvette parašė:
    Sveikinimai pupai 🥰

Maniske tai neturi pasirinkimo 😂 paguldau ir guli, o kadangi ant nugaros visa diena atsibosta, tai labai retai pyksta, bet tada guli veidu ir protestuodama ranka ciulpia 😄 Greiciau ta balna nuimt galetume, tada tai bus idomybiu👍😄

1
  6. 2019.03.24 22:40 (prieš 3 mėn.)

indre.jan parašė:
    Sestadieni atsventem 5 menesius, bet tik siandien kai pamaciau uzrasa TD, man tikrai dasilo, kad jau net 5 menesiai mano vaikui! Per greitai bega laikas, dar tik pr…

Sveikinimai!!! 😁 🤗🎉🎂

1
  7. 2019.03.24 22:45 (prieš 3 mėn.)

I.n.g.a. parašė:
    Labas mamytes snd manes vyras uzklause, o tai kada perkam vaikstyne ir tada galvoju o dieve kaip greitai tas laikas lekia.... mamytes ar daug jusu planuoja…

As neplanuoju jos pirkti. Mazoka vietos pas mus, nelabai net naudos is jos butu. Ismoks ir be jos vaikscioti 😁

1
  8. 2019.03.24 23:31 (prieš 3 mėn.)

I.n.g.a. parašė:
    Labas mamytes snd manes vyras uzklause, o tai kada perkam vaikstyne ir tada galvoju o dieve kaip greitai tas laikas lekia.... mamytes ar daug jusu planuoja…

Iš draugės gavau Bright starts vaikstyne, tai pirkti nereikės. Ir nenutrankys baldų ar sienų kampu, nes čia apie žaidimų staliuką aplink vaikščios.

3
  9. 2019.03.24 23:36 (prieš 3 mėn.)

indre.jan parašė:
    Maniske tai neturi pasirinkimo 😂 paguldau ir guli, o kadangi ant nugaros visa diena atsibosta, tai labai retai pyksta, bet tada guli veidu ir protestuodama ranka ci…

Oi vargelis jums 😞
    O kada dabar eisit patikrinimui dėl balno?

10. 2019.03.24 23:54 (prieš 3 mėn.)

Yvette parašė:
    Oi vargelis jums 😞
    O kada dabar eisit patikrinimui dėl balno?

Pridarė reikalų tas balniukas ištikro, bet jau du mėnesius atbuvo, nedaug tikiuosi liko dabar 4 dieną eisim vėl echo ir turbūt rentgeną, o tada spręs. Iškart nusiteikiau, kad dar mėnesiui skirs, kad nebūtų paskui liūdna vėl

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.