2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.06.05)

1. 2019.03.24 23:57 (prieš 3 mėn.)

Sviri parašė:
    Iš draugės gavau Bright starts vaikstyne, tai pirkti nereikės. Ir nenutrankys baldų ar sienų kampu, nes čia apie žaidimų staliuką aplink vaikščios.

Koks įdomus, įrenginys. Svarbu, kad galvytė nesusisuktų

2. 2019.03.25 00:04 (prieš 3 mėn.)

Mamos, kam aktualu sportas ir mityba. Kilo.lt dabar nuolaida. Metam mitybos ir sporto planas už 50 pinigų gaunasi. Man kolkas visai patinka Ryt pradedu

3. 2019.03.25 00:44 (prieš 3 mėn.)

vivaska parašė:
    Tai va, kad tu kramtuku neatskirsi. Mes irgi gavom dovanu, tai nezinia, kokie tie karoliukai. Bet as Ali maciau kai kurie pardavejai turi tuos sertifikatus ar ten n…

Na as pvz perku kur raso bpa free ir ideti sertifikatai, kazkaip norisi tiketi kad nemeluoja toks as zmogus.. ir nera jie tokie pigus visai bet nesigauna tokios kosmines kainos galima uzsidirbt ir siek tiek pigiau pardavus
    Nes tai tavo laikas ir darbas vistiek

Letere parašė:
    Mes jau šiandien irgi šokom į sportinuką. Labai patiko dairytis visur 😊

😍😍👍

indre.jan parašė:
    Sestadieni atsventem 5 menesius, bet tik siandien kai pamaciau uzrasa TD, man tikrai dasilo, kad jau net 5 menesiai mano vaikui! Per greitai bega laikas, dar tik pr…

Sveikinam... 😊🎂💐 laikas tai tikrai per greit bega! Maniske duodasi visaip kaip nori.. jau ir sliauzti bando nes randu vis nukeliavusia per puse kambario 🙈

4. 2019.03.25 01:03 (prieš 3 mėn.)

Kisulita parašė:
    Pažįstama situacija, mano irgi piktas, naktim prastai miega, aš jau neįsimiegojusi gal 2-3 sav., prispangusi blūdiju po namus, jau pastebiu, kad ir bendrauju sunkia…

Dentinox mums tinka taip pat.Kitus esam bande ir ne vienus,jokio efekto😏.

5. 2019.03.25 04:29 (prieš 3 mėn.)

I.n.g.a. parašė:
    Labas mamytes snd manes vyras uzklause, o tai kada perkam vaikstyne ir tada galvoju o dieve kaip greitai tas laikas lekia.... mamytes ar daug jusu planuoja…

Nepirksiu isvis, kineziterapiaute nuosirdziai patare nepirkt nei vaikstyniu nei sokliuku nieko sake tai blogis vaikams, ir pasilengvinimas tevams. Tai reiks issiverst ir be ju, nes dar ir bijau. mano vyro kreivos kojos, tai baisu kad ir mazes nebutu

3
  6. 2019.03.25 07:07 (prieš 3 mėn.)

I.n.g.a. parašė:
    Labas mamytes snd manes vyras uzklause, o tai kada perkam vaikstyne ir tada galvoju o dieve kaip greitai tas laikas lekia.... mamytes ar daug jusu planuoja…

Ketinu išsiversti be jos, labiau norėčiau, kad ropotų

7. 2019.03.25 07:37 (prieš 3 mėn.)

indre.jan parašė:
    Pridarė reikalų tas balniukas ištikro, bet jau du mėnesius atbuvo, nedaug tikiuosi liko dabar 4 dieną eisim vėl echo ir turbūt rentgeną, o tada spręs. Iškart nus…

Nu dažniausiai būna 3 mėn., tai gal ir teisingai, kad taip nusiteiki, bet per 2 mėn jau turbūt apsipratę su balneliu, tai mėnesiuką lengvai iškęsit 🤗

8. Kajus 8 m. 10 mėn.

2019.03.25 07:37 (prieš 3 mėn.)

Sveikos mamytes, sveikinu kas su dantukai, kas jau sulauke 5 menesiuku 🌹🤗 klausimas,ar jusu vaikam taip buna,kad paguldai miegoti pasiima merliuka ir ji spaudzai iki raudonumo, steni ... apvelku striukyte i lauka,lygiai tas pats,prasideda kova atrodo sudraskytu,net apsikakoja kartais is to stenejimo 😂 ar cia nervos jau tokios paneles gali buti? 🤔ir su zaisliuku karusele,pritraukia prie krutines koki zaisliuka,kojos i virsu,ir su rankytem spaudzia ir steni nelaiminga. Sakau pagal zodijaka veziuke sukabina znyplem ir nepaleidzia, bet gal negerai kazkas kad ji taip.. 😞

9. Mažoji sesė 9 mėn. 2 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 10 mėn.

2019.03.25 07:40 (prieš 3 mėn.)

Jokių vaikštynių ar šokliukų tikrai nepirksim 🙂 ir vietos mažokai ir esu prieš jas. Pirmą dukrą augindama, net nepasigedau tokių dalykų.

Žiūriu tuoj antras dantuku augimo ratas bus 😁 maniškė du augina ir daugiau nematyt, nebent vėl išdygs nepastebėti 🙂 bet man ir tų dviejų pjūkliukų užtenka 🙈😁

10. Airinė 9 mėn.
    Dovydas 3 m. 9 mėn.

2019.03.25 08:21 (prieš 3 mėn.)

Man su pirmuoju taip pat neprireikė nei vaikštynės, nei šokliuko, dabar irgi neplanuoju pirkti bereikalingi daiktai, mano nuomone, o ir klausimas, didesnė nauda ar žala su jais

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.