2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.03.25 08:30 (prieš 1 mėn.)

kajukas02 parašė:
    Sveikos mamytes, sveikinu kas su dantukai, kas jau sulauke 5 menesiuku 🌹🤗 klausimas,ar jusu vaikam taip buna,kad paguldai miegoti pasiima merliuka ir ji spaudzai ik…

Niu mano pupa taip nedaro, migdydamasi ji tik soskę traukia lauk arba dantukus su ja kasosi apatinę lūpą atvėpus 🤣

2. 2019.03.25 08:50 (prieš 1 mėn.)

Dėl vaikštynių ir šokdukų tai dar net nesilaukiant buvau skaičiusi jog jie yra labai didelis blogis, berods JAV (jei gerai pamenu), yra net uždrausti. O ir taip mano pana jau po pusę kambario šliaužioja, aukštai kelia šilkniuką, tuoj išvis ropos tad apsieisim ir be jų

1
  3. 2019.03.25 09:16 (prieš 1 mėn.)

Kobra parašė:
    Nepirksiu isvis, kineziterapiaute nuosirdziai patare nepirkt nei vaikstyniu nei sokliuku nieko sake tai blogis vaikams, ir pasilengvinimas tevams. Tai reiks iss…

Jei vyro kreivos kojos del genu, ir ta gena paveldi vaikas, tai vaikstyne tam kreivumui itakos tikrai netures 🙂 mano vyro kojos siek tiek islinke, primena kazka panasaus () 😁 tai pastebejau, kad ir pas suneli taip pat yra 😁 bus graziai klistekejes 😁

4. 7 m. 7 mėn.
    9 m.

2019.03.25 09:49 (prieš 1 mėn.)

Dovu parašė:
    Man su pirmuoju taip pat neprireikė nei vaikštynės, nei šokliuko, dabar irgi neplanuoju pirkti bereikalingi daiktai, mano nuomone, o ir klausimas, didesnė nauda …

Visiskai pritariu. Vaikstyne- no no no, mano akimis is viso jau truputi atgyvenes savo era reikaliukas. Sokdynes nepirksiu, nes namuose turime nuo lubu nuleista sedmaisi toki, tai jame jau dabar biski pasisupa ponaitis.

2
  5. 7 m. 7 mėn.
    9 m.

2019.03.25 09:50 (prieš 1 mėn.)

naminukas32 parašė:
    Jei vyro kreivos kojos del genu, ir ta gena paveldi vaikas, tai vaikstyne tam kreivumui itakos tikrai netures 🙂 mano vyro kojos siek tiek islinke, primena kazka pan…

Mano vyro ir mano abieju suneliu kojos tokios pat!!😃Dukters, aciu dievui, ne😊

6. 2019.03.25 09:51 (prieš 1 mėn.)

Ratasa parašė:
    Musiske irgi - tusciaburne

Sveiki ir mano dar be dantukų, tuoj greit bus nes pastoviai jai niežti dantenas

7. 2019.03.25 09:52 (prieš 1 mėn.)

kajukas02 parašė:
    Sveikos mamytes, sveikinu kas su dantukai, kas jau sulauke 5 menesiuku 🌹🤗 klausimas,ar jusu vaikam taip buna,kad paguldai miegoti pasiima merliuka ir ji spaudzai ik…

Nežinau, gal neįprasta. Pasitarkite su gydytoja.

8. 2019.03.25 10:41 (prieš 1 mėn.)

as_as_as parašė:
    Mano vyro ir mano abieju suneliu kojos tokios pat!!😃Dukters, aciu dievui, ne😊

Nu bet vyrams tinka tas klisumas, o merginoms reik buti grazioms 😁

1
  9. 2019.03.25 10:45 (prieš 1 mėn.)

kajukas02 parašė:

Maniskis tai ka turi rankoj ta spaudzia prie nosies 😁 tada snopuoja ir paskui koki bubi ispucia 😁 tai kaip suprantu jam kutena nosi ir del to trina.

10. Mažoji sesė 6 mėn. 3 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 8 mėn.

2019.03.25 11:43 (prieš 1 mėn.)

naminukas32 parašė:
    Nu bet vyrams tinka tas klisumas, o merginoms reik buti grazioms 😁

Neklyšumas o futbolininko kojos
    Tikrai, kad turi savo žavesio 😉

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras