2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.07.12 11:47 (prieš 1 sav.)

Yvette parašė:
    👍😂 ir mama laisvo laiko sau turi kol vaikas aplink lovytę keliauja. Šaunuolis ❤

Aha as turiu valanda ryte kol vyras pries darba paziuri ir valanda vakare kol duodasi iki uzmigimo nes man pvz tas budas glostyti per nugaryte, pasupuot uz petuko nepadejo. As tiesiog leisdavau jam duotis lovytej bet be jokiu zaislu tik migdukas ir kaldra. Tai kartais jis ten ir puse val maldavosi kol nuluzdavo. O jei matau kad neiseina bet nori miego, tai isitraukiu pasupuoju kelis kart, pabuciuoju ir atgal idedu. Zodziu cia kiekvienas turi atrasti savo buda kaip juos palauzt :))

2. 2019.07.12 11:49 (prieš 1 sav.)

eveven parašė:
    Aha as turiu valanda ryte kol vyras pries darba paziuri ir valanda vakare kol duodasi iki uzmigimo nes man pvz tas budas glostyti per nugaryte, pasupuot uz pe…

Žinau, aš irgi dabar leidžiu maltis ir duotis su soske, kaldra ir miego merliuku, tai vartosi blaškosi kol užmiega. Bet tai užtrunka irgi kokį pusvalandį 😂👍

3. 2019.07.12 13:40 (prieš 1 sav.)

Margo777 parašė:
    Sveiki, popiečio pertraukėlėms apklausėlės
    https://www.tnsforum.com/lithuania/Register.aspx?Referrer=6823df0cafdd4b92a3ea9cae…

Kiek Jus veiklos pilna :)) Pas ka iphonai tai net negaiskite laiko, nepritaikytos apklausos, nebent pc.

4. 2019.07.12 20:47 (prieš 6 d.)

vivaska parašė:
    Nu vat as irgi galvoju, ar cia ji alkana, ar iprotis? 🤔

Aš tai galvoju, kad įprotis, nes jeigu būtų alkanas, tai godžiai valgytų kaip ankščiau, o dabar trukteli trukteli ir atsijungia labai greit 😁

5. 2019.07.12 21:06 (prieš 6 d.)

[email protected] parašė:
    Aš db jeigu pažiūriu siaubo kokį filmą, naktį belekaip bijau eit gaminti pieną...

Aš galvojau, kad čia tik mane taip pradėjo veikti siaubo filmai 😁 Ankščiau tai taip ir norėjosi kuo geresnio ir baisesnio siaubo filmo, o dabar negaliu žiūrėti 🙈 Žiūrėjom serialą Hauting of the hill house, tai po
    kelių serijų užmingti negalėjau, nors atrodo nieko ypatingo neparodė 😂

6. 2019.07.12 21:14 (prieš 6 d.)

tomKA parašė:
    Aš dar norėjau paklausti kaip jums su migdymais, supuojat, nešiojant ar kažkaip sugeba patys uzmigti kai grizom po tos ligoninės tai neišeina pačiam užmigti, nesv…

Kaip išmoko nuo kokio trečio mėnesio, tai užmiega pats, pasiima savo kiškutį, apsikabina ir užmiega, tik jeigu pabunda, tada jau problematiška, reikia arba pasupti ir nuraminti arba (.) 🙂 Dar būna problemų, jeigu suirzęs ar piktas būna, tada kai paduodu jo kiškutį, tai meta šalin iš jėgos ir rėkia į mane žiūrėdamas 😂 Tada irgi reikia padėti, pasupuoti 😊

7. 2019.07.12 21:19 (prieš 6 d.)

hejkris parašė:
    Kaip kiti forumo mažyliai judėjimo klausimu? Maniškis tik vartosi, šliaužia, ant keturių būna pasiūbuoja, bet į priekį rimtesniu ritmu niekaip... Tai vis dar neropo…

Šliaužioja kaip pasiutęs, ypač vakarais 😁 Kai jau užeina, tai per visą pirmą aukštą varinėja, tai būna pasigaunu, pasisodinu kažką kartu pažaisti, kad pailsėtų, nes jau visas sukaitęs būna 😁 Bet dar neropoja... Spiruokliuoja ant keturių jau beveik mėnesį, atsisėda jau, bet neropoja ir nė karto dar nebuvo atsistojęs 😊 Mano sūnėnas jau vaikščiojo tokiu metu 😊 Bet nesijaudinu, visi mažiukai viską daro savo greičiu 🙂

8. Gabrielė 7 m. 7 mėn.

2019.07.12 21:51 (prieš 6 d.)

Kisulita parašė:
    Aš tai galvoju, kad įprotis, nes jeigu būtų alkanas, tai godžiai valgytų kaip ankščiau, o dabar trukteli trukteli ir atsijungia labai greit 😁

A nu mano matai pavalgo normaliai, tai galvoju, gal nakti kompensuoja, nes negeria pienuko diena 🤔

9. 2019.07.12 22:22 (prieš 6 d.)

Kisulita parašė:
    Aš galvojau, kad čia tik mane taip pradėjo veikti siaubo filmai 😁 Ankščiau tai taip ir norėjosi kuo geresnio ir baisesnio siaubo filmo, o dabar negaliu žiūrėti 🙈 Ži…

Mačiau šitą žiemą žiūrėjom, va nuo jo man ir pasidarė taip!!!
    Ten kur tas numires senis sklendė oru, ir lazdele daužė! Kiekvieną naktį pamenu jį sklendžiantį!😂 juokas per ašaras, bet naktį būna naktį labai baisu....
    Dar po kelių mėn pažiūrėjau siaubeką PAVELDĖTAS, sukretė ir sakiau kol naktį kelsiuosi jokių siaubekų...

10. Gabrielė 7 m. 7 mėn.

2019.07.12 23:05 (prieš 6 d.)

[email protected] parašė:
    Mačiau šitą žiemą žiūrėjom, va nuo jo man ir pasidarė taip!!!
    Ten kur tas numires senis sklendė oru, ir lazdele daužė! Kiekvieną naktį pamenu jį…

Uoj as ju issvis niekada negalejau ziuret, pas mane fanyazija labai laki, tai as ir sapnuoju po to, ir blaskausi, ir nakti pabundu, man krebzda visur, po to guliu, pradedu imigt ir buna tokia kvaila busena, kai galvoji, kad nemiegi, bet pradedi sapnuot kokia nesamone ir atrodo, kad vyksta realiai viskas, nu zodziu, siaubekai ne man 😂 As net i tulika tiek bijau eit, kad kenciu iki ryto 🙈😂😅

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras