2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.06.18 17:52 (prieš 1 mėn.)

KristinaV. parašė:
    Vakar 8 mėnesiai suejo. Tai pagaliau prieš kokia savaite pradėjo biski judėt, varo atbulom, kazkaip sėdėdama su dubce pasilenkia kur jai reikia. Vartytis taip ir ne…

Sveikinimai grazuolei ilgakasei 💐🎉🤗

1
  2. 2019.06.18 19:04 (prieš 1 mėn.)

BeShi parašė:
    Gal durnas klausimas, o kaip pripratinot prie migduko? Mes dėjom nuo pat gimimo šalia migduką ar marliuką, bet jis neprigijo, kažkaip atsidurdavo lovytės kampe. Dab…

Aš tai vis paduodavau, kai migdydavau, iš pradžių irgi atsidurdavo lovytės kampe, bet nuo trečio mėnesio, kai pradėjo imti daiktus į rankas, tai kaskart paguldžius paduodavau ir migduką, tai iš pradžių apžiūrinėdavo ir numesdavo, aš jam paduodavau vis ir po truputį kažkaip kai paduodavau kiškutį, nebeišmesdavo, o dabar pats pasiima, susiranda kur guli, apsikabina, prisideda prie veiduko ir miega 🤗 O pabudęs apžiūrinėja visaip 😁 Būna, įsikimba ir nepaleidžia, tai kai pasiimu maitinti, tai laiko jis tą kiškutį, kol valgo 😁

3. 2019.06.18 20:20 (prieš 1 mėn.)

Mano dukryte paskelbė streiką darzovienei bet užtat pradėjo valgyt košes. Ryte sušveite avižų su kukurūzais visa bliuduka po piet grikių su morka vėl daug 💁 o darzovienes nevalgo tai net nevirsiu sakiau, matyt atsibodo 😂

4. 2019.06.18 20:45 (prieš 1 mėn.)

Mamytės kas turi britax romer ar su bazem pirkot? Mes db turim cybex su baze susigundem nusipirkt britax romer su dirzais kad ir priekyje galetume idet ir gale dabar netinka ziauriai nestabiliai laikos tai toks pyktis ima ant masinos!

5. 2019.06.18 21:02 (prieš 1 mėn.)

Letere parašė:
    Mamytės kas turi britax romer ar su bazem pirkot? Mes db turim cybex su baze susigundem nusipirkt britax romer su dirzais kad ir priekyje galetume idet ir gale daba…

Prieš perkant kėdute geriausia yra pasibandyt į savo masina.. 🤔 neturiu Britax Römer tik seip sakau 😊 nes mes dabar pirkom cybex, mūsų mašinos nebuvo sąraše kad tinka bet nuvažiavau pamatavo ir kuo puikiausiai tiko 😊

6. Mažoji sesė 9 mėn. 3 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 11 mėn.

2019.06.18 21:14 (prieš 1 mėn.)

Letere parašė:
    Mamytės kas turi britax romer ar su bazem pirkot? Mes db turim cybex su baze susigundem nusipirkt britax romer su dirzais kad ir priekyje galetume idet ir gale daba…

Jei taip supratau mintį, tai mes turim britax romer ls king, ji be bazės, tik su diržais, na bet ji prisitvirtina žiauriai gerai, nejuda kėdutė nei kiek. Gal blogai kažką prisegėt

7. Gabrielė 7 m. 7 mėn.

2019.06.18 21:14 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Mano dukryte paskelbė streiką darzovienei bet užtat pradėjo valgyt košes. Ryte sušveite avižų su kukurūzais visa bliuduka po piet grikių su morka vėl daug 💁 o darzo…

Va kaip keiciasi skonis 😁

8. Gabrielė 7 m. 7 mėn.

2019.06.18 21:15 (prieš 1 mėn.)

Kisulita parašė:
    Aš tai vis paduodavau, kai migdydavau, iš pradžių irgi atsidurdavo lovytės kampe, bet nuo trečio mėnesio, kai pradėjo imti daiktus į rankas, tai kaskart paguldžius …

O as kazkaip pradzioj daviau, bet neidomu jai buvo, neeme, o paskui jau ir neduodavau, nes lovytej tik voliojos ir viskas 🤷‍♀️

9. 2019.06.18 21:17 (prieš 1 mėn.)

BeShi parašė:
    Jei taip supratau mintį, tai mes turim britax romer ls king, ji be bazės, tik su diržais, na bet ji prisitvirtina žiauriai gerai, nejuda kėdutė nei kiek. Gal blogai…

Priekyje pas mane irgi kuo puikiausiai prisitvirtina o gale visiskai nepritraukia jos dirzai. Dabar cybex su baze turejom tai jokiubedu nebuvo.. reikes grazint

10. 2019.06.18 21:37 (prieš 1 mėn.)

Letere parašė:
    Priekyje pas mane irgi kuo puikiausiai prisitvirtina o gale visiskai nepritraukia jos dirzai. Dabar cybex su baze turejom tai jokiubedu nebuvo.. reikes grazint

Ką grąžinti? Kėdutę? Taigi jos negrąžinamos. Auto kėdutės yra vienos iš tų prekių, kurių negalima grąžinti.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
14,00 €
28 | 17,6 cm
2,90 €
40 | 12 | M
15,00 €
36 | 8 | S