2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.06.18 21:46 (prieš 1 mėn.)

Mamytės, ar duodat atsigerti vandens vis dar virinto? Aš šiand jau ipyliau, iš bonkos Akvilė...🌿🐠

2. 2019.06.18 21:47 (prieš 1 mėn.)

[email protected] parašė:
    Mamytės, ar duodat atsigerti vandens vis dar virinto? Aš šiand jau ipyliau, iš bonkos Akvilė...🌿🐠

Kai namie tai virinto duodu, kai esam kur išvykę ir išgeria visą vandenuką tad visada Akvile pilu

3. 2019.06.18 21:52 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:
    Kai namie tai virinto duodu, kai esam kur išvykę ir išgeria visą vandenuką tad visada Akvile pilu

Bet galvoju ar jau galima?🌱

4. 2019.06.18 21:58 (prieš 1 mėn.)

Bet galvoju ar jau galima?🌱

Aš visada duodu Akvile, virintam visos naudingos medžiagos žūsta.

3
  5. 2019.06.18 22:08 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:
    Ką grąžinti? Kėdutę? Taigi jos negrąžinamos. Auto kėdutės yra vienos iš tų prekių, kurių negalima grąžinti.

Na paklausim

6. Gabrielė 7 m. 7 mėn.

2019.06.18 22:17 (prieš 1 mėn.)

Typota parašė:

As taip pat 🙂 Galima, jei vanduo svarus, geras, tai galima 🙃

7. 2019.06.18 22:38 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Mano dukryte paskelbė streiką darzovienei bet užtat pradėjo valgyt košes. Ryte sušveite avižų su kukurūzais visa bliuduka po piet grikių su morka vėl daug 💁 o darzo…

Nu kartais kai pasiskaitau tai kaip apie mano vaiką kad kalbetum tik jis darzoviene valgo o tas užpilamas košės pakramto ir po biski viską isspjauna tiek vakar vakare, tiek šiandien rytą.. Nu iš tikrųjų man ir pačiai jau uzpilinejant bloga daros

8. 2019.06.18 22:38 (prieš 1 mėn.)

As tai jau duodu ir iš krano, pokolkas viskas gerai nes ne visada nusiperku Akvilės..

2
  9. Mažoji sesė 9 mėn. 2 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 10 mėn.

2019.06.18 22:39 (prieš 1 mėn.)

Letere parašė:
    Priekyje pas mane irgi kuo puikiausiai prisitvirtina o gale visiskai nepritraukia jos dirzai. Dabar cybex su baze turejom tai jokiubedu nebuvo.. reikes grazint

Pabandykite viduryje gale montuoti kėdutę. Čia be to ir saugiausia vieta. Bet gal nuvažiuokit ten kur pirkot ir paprašykit kad gale primontuotų. Kažkaip keista kad gale neprisidėtų tvirtai

Aš duodu akvilę nevirinto. Pavargau žaist su virintu, nes į turimą puoduką mažė vis prileidžia laivelių tai akvilę pilu, dažnai keičiu.

10. 2019.06.18 23:24 (prieš 1 mėn.)

Letere parašė:
    Mamytės kas turi britax romer ar su bazem pirkot? Mes db turim cybex su baze susigundem nusipirkt britax romer su dirzais kad ir priekyje galetume idet ir gale daba…

Mūsų Britax Dualfix, bet su isofixais, tai nepakomentuosiu, bet manau ar priekyje, ar gale ji turi taip pat gerai prisitvirtinti. Gal gale reikia kažkaip diržą užfiksuot prisegus.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras