2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.06.19 23:35 (prieš 4 sav.)

MonikaaG parašė:
    Gal galite rekomenduoti autokedute patogią ir saugią vaikui? Bet kad būtų tvirtinama diržais, o ne isofix.

Maxi cosi priori naudojam 😊 liko nuo vyresneles. Man ji lb patinka 😊

2. Fainuolis 16 m. 2 mėn.

2019.06.20 02:29 (prieš 4 sav.)

Belė2018 parašė:
    Mes irgi mažas darėm prieš mėnesį, buvo labai jauku, nepervargom ir galime jau džiaugtis nauju Dievo šeimos nariu

Labai gražu 🤗 o broliukai panašūs. Man tai išvis brolių-sesių foto tai kaźkas tokio aš saviškius kai nufotkinu atsižiūrėt negaliu....

Egluuteee parašė:
    Maxi cosi priori naudojam 😊 liko nuo vyresneles. Man ji lb patinka 😊

Turim maxi cosi tobi( 9-18)pati kėdutė man labai patinka tik kolkas vežiojam su britax romer first class plus nes tinkama nuo 0 vėliau sėsim į tobi.

3. 2019.06.20 07:12 (prieš 3 sav.)

BeShi parašė:
    Mane nuramino kinez. nes maniškė kojyčių nedėjo taisyklingai (ir dabar dar nestovi), sakė visaip tas kojytes gali dėti, nes kūdikiai kažką daro ne be priežasties. A…

Oho! As tai esu daug kartu girdejusi, kad atsisest normalu iki 9men, tai stojimasis turetu tikrai iki veliau but norma 👍

4. 2019.06.20 07:59 (prieš 3 sav.)

Entersa parašė:
    O yra tokiu kurie dar nesistoja, nesliauzia ir neropoja. Ar maniske viena tokia

Musu šliaužia, bet daugiau nieko pokolkas. Nieko, ateis laikas ir pradės. Leiskit kuo daugiau ant pilvo ji, kuo mažiau visokiose kėdutese laikykit, nes taip stiprėja raumenys. o dėl migdymo tai nebijokit kai nebemaitinsit atrasti savo rituala ir kitokį

5. 2019.06.20 08:23 (prieš 3 sav.)

MonikaaG parašė:
    Sveikos 😊
    Kurių kūdikiai jau bando stotis, ar ribojate stovėjimo laiką? 🤔

Musu stojasi visur, jei uz ranku laika - tipena, nedraudziam

6. 2019.06.20 08:41 (prieš 3 sav.)

BeShi parašė:
    Mane nuramino kinez. nes maniškė kojyčių nedėjo taisyklingai (ir dabar dar nestovi), sakė visaip tas kojytes gali dėti, nes kūdikiai kažką daro ne be priežasties. A…

Iki 9 mėn.? 😮 Maniškis tikrai nespės, vargu ar ir iki 10 pradės 🤔

7. 2019.06.20 08:58 (prieš 3 sav.)

Entersa parašė:

Žinokit viskas pasikeis dar. Maniškis irgi užmigdavo valgydamas ir va, prieš porą savaičių pats nustojo. Pavalgo ir vartosi. Tai aš jam nugarytę glostau glostau ir užmiega kaip nors skersai lovos

8. 2019.06.20 08:58 (prieš 3 sav.)

MonikaaG parašė:
    Mano užmiega tik su mp, o naktį keliasi n kartu pavalgyti 😒 neįsivaizduoju, kaip ją į pratinti užmigti be mp, nes visiška papinuke palikus. Seniau dar lauke uzmigda…

O valgo ar tik raminasi?

9. 2019.06.20 08:59 (prieš 3 sav.)

Entersa parašė:

Mano dar tik šliaužia ir kartą buvo pats atsisėdęs, o stotis tai nė noro nerodo, kai bandau jį pastatyti, tai kojytes po savim pariečia ir viskas tuo baigiasi 😁 Dabar ant keturių atsiklaupęs siūbuoja, gal neužilgo ropos 🤔

10. 2019.06.20 09:28 (prieš 3 sav.)

Mes jau persėdom į britax romer king 2. Patogi ir mažylei patinka

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras