2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.06.25 23:28 (prieš 3 sav.)

Sviri parašė:
    Turbūt reiks pradėti darzovienes duoti ne tik pietums. Man jau neina sugalvoti kažką naujo su tom daržovėmis. Valgom 🥦🥕🥔🌰 kakafijora, cukinija, špinatus, moliuga.,…

Nebandžiau bet ir man jau tos pačios daržovės nusibodo, sakau gal reikia kokių grikių su morkyte ir mėsyte sumaišyt, sublenderiuot... makaronų tai bijočiau dar duoti, nes ji nuo bet kokio gumuliuko košėje žiaukčioja iki ašarų. Tai nemanau kad pasiruošusi stambesniam maistui. O blenderiuoti makaronai kažkaip nežinau... 🤭🤣🤣🤣

2. 2019.06.25 23:34 (prieš 3 sav.)

Yvette parašė:
    Nebandžiau bet ir man jau tos pačios daržovės nusibodo, sakau gal reikia kokių grikių su morkyte ir mėsyte sumaišyt, sublenderiuot... makaronų tai bijočiau dar duot…

Reiks pabandyti grikius, bet pradžioj buvau Mamuko nupirkus, tai nepatiko jai.

3. 2019.06.25 23:47 (prieš 3 sav.)

Yvette parašė:
    Tai va, sesė todėl ir parduoda. Ji puiki nemaitinančioms 👍

Pats išsirinks 😂😍👏👌

Jurgioke parašė:
    Rūbelius linksmai matavomes😊

Va kaip gražiai atrodo vyrukas 🥰

1
  4. 2019.06.26 00:14 (prieš 3 sav.)

Sveikos, mano sunui diagnozavo laisvus koju raiscius, mazylis pastatytas nenori remtis pedutem i kieta pagrinda, nestovi pats pastatomas, gavom makstu kursa. Gal kuri nors mamyte susidure taip pat su panasia situacija?

5. 2019.06.26 00:17 (prieš 3 sav.)

Sviri parašė:
    Turbūt reiks pradėti darzovienes duoti ne tik pietums. Man jau neina sugalvoti kažką naujo su tom daržovėmis. Valgom 🥦🥕🥔🌰 kakafijora, cukinija, špinatus, moliuga.,…

Blenderiavau makaronus su triusiu ir morka valge, bet suzaveta neliko

6. 2019.06.26 00:32 (prieš 3 sav.)

Sviri parašė:

Aš vis nedrįstu išbandyti makaronu bet jau greitu metu reiks pabandyti 😊 puikiai kotletus valgo su bulve dabar 😂 ir avižas su obuoliu. Tai džiaugiuos kol valgo 😊
    Nors ji man dabar visko ragauja. Nebenori kito maisto, nori to ką mes valgom. Va šiandien saltibarscius valge ir va taip prašė dar ir dar 😂

3
  7. 2019.06.26 00:41 (prieš 3 sav.)

Egluuteee parašė:
    Aš vis nedrįstu išbandyti makaronu bet jau greitu metu reiks pabandyti 😊 puikiai kotletus valgo su bulve dabar 😂 ir avižas su obuoliu. Tai džiaugiuos kol valgo 😊

Kai pagalvoji, tai kefyras nuo burokelio nudažytas. Aš irgi pastebiu, kad ji nori man ir sumuštinį iš rankos atimti ir taip viskas jai įdomu ką mes valgome. Reiks bandyti kokia galkute gal iš kalakutienos faršo su morkytem ir ryžiais išvirti ir sutrinti tiesiog.

8. 2019.06.26 06:29 (prieš 3 sav.)

Sviri parašė:

Aš daviau kelis kartus makaronų, tiesiog smulkučiai makaronai, dar išvirus su šakute patrindavau, dabar jau nereikia. Labai gerai valgo makaronus su mėsyte, moliūgu ir obuoliu

9. Fainuolis 16 m. 2 mėn.

2019.06.26 07:10 (prieš 3 sav.)

Sviri parašė:

Mano skaniai valgo grikius su burokėliu, avižas su obuoliu, kvietines su morka ir man jau sunkoka prigalvot, o makaronus ir aš žadu duot greitu laiku.

Egluuteee parašė:
    Pats išsirinks 😂😍👏👌

Ačiū😊

10. 2019.06.26 07:24 (prieš 3 sav.)

Sviri parašė:
    Aš šiandien peržiūrėjau filmuotis vaizdelius nuo mažosios gimimo. Tai vienas pirmųjų buvo kelių savaičių kaip niekaip nėjo prizadint, kad valgyti duoti. Kad dabar t…

Iš kur veršienos perkate? 😊

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
370,00 €
38 | 10 | S
6,00 €
19 | 11,6 cm