2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.05.25)

1. 2018.04.22 09:38 (prieš 5 mėn.)

adre parašė:
    Mamytes , gal zinote kaip numusti galvos skausma? apsirgau ir skauda labai galva ?

Geriu daug vandens ir jei turiu galimybę guliu lovoj.

2. 2018.04.22 09:40 (prieš 5 mėn.)

Mrs Mama Bear parašė:
    Šaunuolė Aš valgau irgi daržoves, bet db kažkaip ypatingai jų norisi. Reiks pabandyt tavo kokteilį, tik tie špinatai nevilioja, nors salotose man jie jėga

Tuo ir yra stebuklingas kokteilis, kad jaučiasi pagrinde kivio skonis na bent jau man, špinatų lyg nebūta skonio atžvilgiu, jei tinka rūgstelė daugiau citrinos sulčių įspauskit numuš tikrai, o spalva kokia superinė žalias žalias ???

3. 2018.04.22 10:10 (prieš 5 mėn.)

tuktuk@ parašė:
    ? prajuokinai. Gal tikrai folio nebegerti? Ar išvis jo reikia dar? Gal dėl jo ir stoja skrandis, nes geriu iškart po pietų, sveikų, neriebių kokių.??…

As negeriu folio jau 5 dienas ir tiek laiko nebevemiu, kai gydytojos paklausiau, ar gali but, kad nevemiu del to kad folio negeriu, tai sake nesamone, negali taip but, bet sake nebereikia jo jau gert as vistiek manau, kad nuo folio, ir dziaugiuosi, kad jo nebereikia :))

1
  4. Stebūklėlis 3 sav. 2 d.
    Mano Angelėlis 1 m. 3 mėn.

2018.04.22 10:25 (prieš 5 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Mamytes kurios turir dopleri kas kiek galima ji naudoti ar lengvai radot sirdute ? Sendien planuoju nusipirkti ,nes vakar vel tepliojo tai neramu

Nera kazkaip nurodyta kiek naudoti, bet as nepiknaudziauju. Kada labai pasiilgstu ar neramu tada pasiklausau bet neilgai, surandu sirdele, trumpai paklausau ir viskas. Nepatinka maziukams kai jiems trukdome tai geriausia naudotis tada kai neramu ;) as kita syk uzsimirstu ir savaite ar dvi nelendu

5. Fainuolis 10 m. 3 mėn.

2018.04.22 10:47 (prieš 5 mėn.)

As jai viskas butu sklandu turbut nepirkciau ,bet tas tepliojimas nervuoja tai paklausius bus ramu tik nezinau ar jau rasiu nes dabar 12sav 4dienos

1
  6. 2018.04.22 10:59 (prieš 5 mėn.)

Mrs Mama Bear parašė:
    Kažkaip naujokės pasigedau. Viskas tau gerai, jei skaitai?

Labas. Truputėlį buvau dingusi iš forumo. Dabar skaitau ir bandau prisivyti visų naujienas. Kolkas mano situacija normalizavosi. Kelias dienas gulinėjau namie, o šiandien buvau trumpam išėjusi pasivaikščioti. Gydytoja liepė truputį neskubant pajudėti, tai bandau. Kraujavimo kaip ir nėra, vėl tepimas tamsus. Manau viskas bus gerai ir toliau.

Beje buvau rašiusi, kad gydytoja man išrašė vaistų, nuo vidurių užkietėjimo. Tai kažkaip pradėjus juo vartoti tikrai bemt kolkas viskas atrodo geriau. Dingo keisti tokie spazmavimai man ir sumažėjo tų staigių gumbelių atsiradimo pilvo apačioje. Dėl to, kad nebejaučiu gumbelio taip dažnai kažkiek neramu, bet spėju, kad apsitvarkius virškinimui gal mano leliui vietos daugiau atsirodo, tai matyt nebeiššoksta taip dažnai.

Kas dėl maisto tai mano racione šiuoetu irgi karaliauja pagrinde vaisiai ir daržovės. Visokios salotos su vištiena ir pan. Aš stengiuosi labai sunkaus maisto nevalgyti, bet pastebėjau, kad jei apie pietus pavalgau kažką sunkesnio, o vakare visiškai lengvo maisto, tai skrandis kažkaip nebestoja bemt jau man.

7. 2018.04.22 11:06 (prieš 5 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Mamytes kurios turir dopleri kas kiek galima ji naudoti ar lengvai radot sirdute ? Sendien planuoju nusipirkti ,nes vakar vel tepliojo tai neramu

As kolkas ziurejau viena karta,tai planuoju koki karta per savaite,is pradziu girdejosi iskart,tada nuplauke i sona kazkur o tada pasislepe tai nebeiekojau

Mrs Mama Bear parašė:
    Šiaip skaičiau mamos naudoja kas dieną ir nieko nebūna. Na, kas čia žino, aišku. Vos randa širdutę ir atitraukia, bet aš stengiuosi kokius du, tris kartus į savaitę…

Aha,as is pradziu nesupratau kas per garsas poto pagalvojau kad vistik judesiukai

8. Fainuolis 10 m. 3 mėn.

2018.04.22 11:20 (prieš 5 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    As kolkas ziurejau viena karta,tai planuoju koki karta per savaite,is pradziu girdejosi iskart,tada nuplauke i sona kazkur o tada pasislepe tai nebeiekojau

Na vakare sendien ziuresiu kas ten man gausis ,tik nezinau ar suprasiu ?

9. 2018.04.22 11:20 (prieš 5 mėn.)

daudra parašė:
    Taip man su pirmuoju nestumu buvo placentos pirmaeiga. Daznai buna, kad placenta pakyla iki 26sav. Man ji nepakilo. Visa nestuma buvau kaip kiausinis, jokio sekso, …

O buvo daugiau gulimas režimas ar galėjot viską kaip ir įprastai daryti, tik kad kilnoti nieko?

Hmhm parašė:
    Man jau pačio pirmo vizito metu pasakė,kad yra placentos pirmeiga ir įsitvirtinusi pilnai ant gimdos kaklelio žiočių.Kad padėtis pasikeistų praktiškai neįmanoma,cp …

O jum kokiu pojūčių yra, skauda kažką ar pan?

As as as 123 parašė:
    As jai viskas butu sklandu turbut nepirkciau ,bet tas tepliojimas nervuoja tai paklausius bus ramu tik nezinau ar jau rasiu nes dabar 12sav 4dienos

Jūs visdar teplioja? ?

10. Patricija 1 sav. 2 d.
    Jokūbas 2 m. 8 mėn.
    Rugilė 5 m. 9 mėn.

2018.04.22 11:22 (prieš 5 mėn.)

Kobra2017 parašė:
    Sveikos toks grazus oras, kad net pagalvojau - greiciau i dekreta! tik va klausimas iskilo, jei terminas spalio 13d tai kada galesiu i ji iseiti?

Mano terminas spalio 16. Tai as iseisiu rugpjucio 7d. O jus greiciausiai penktad. 4d. Rugpjucio

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.