2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.05.25)

1. 2018.05.20 13:47 (prieš 5 mėn.)

Kalev parašė:
    Mergaites. Uzvakar diena spaudimas 141/93 uz poros val 121/76, siandien 143/96 uz poros val 111/73.. sirdis atrodo issoks, sukasi galva.. ka daryt? 😪

Prasineškit prižiūrinčiai gydytojai.
    Draugei dbr ta pati problema, guldė į ligoninę stebėjimui. Padarė pakartotinius kraujo, šlapimo tyrimus, bet taip ir nerado priežasties, išleido namo. Gal jums ką gydytojai lb paaiškins, nes neturėtų taip šokinėt.

2. Patricija 1 sav. 4 d.
    Jokūbas 2 m. 8 mėn.
    Rugilė 5 m. 9 mėn.

2018.05.20 13:55 (prieš 5 mėn.)

Princesytos parašė:
    naa as pati uzaugau ant nuoviru. mociute mano mama uzaugino irgi ant nuoviru ir kosiu. o man tai tiesiog nepriimtina. kelia sleikstuli.. man jau isivaizdavus kad ma…

Jei jus dar nesat tureje vaikelio is kur zinot kad bus jums slykstu?? Slykstu nebuna tikrai, tik pradzioj gali but skausminga.. bet tai vienas maloniausiu dalyku, plius nereikia nakti keltis ir taisyt misinuku☺ visada tinkamos temperaturos ir salia.. ir siaip..vargo lb sumazina

7
  3. 2018.05.20 14:00 (prieš 5 mėn.)

Moteris pasakė, kad nenori maitint, vadinasi čia jos nuomonė, kitos pasakė ką apie tai galvoja, vadinasi čia jų nuomonė. Jei ta moteris gali turėt savo nuomonę, vadinasi kitos moterys, dalyvaujančios diskusijoj taip pat ją gali turėt. Abi pusės ją turi. Viskas čia gerai. Diskusija, nuomonių išsiskyrimas, nieko daugiau. Reikia gerbt tiek vieną, tiek kitą nuomonę

14
  4. 2018.05.20 14:00 (prieš 5 mėn.)

ing87 parašė:
    Jei jus dar nesat tureje vaikelio is kur zinot kad bus jums slykstu?? Slykstu nebuna tikrai, tik pradzioj gali but skausminga.. bet tai vienas maloniausiu dalyku, p…

Na jei aš maitinti nenoriu, tai niekas to noro nepakeis. Čia kaip vienam kažkas skanu, o kitam ne. Manau, nėra reikalo diskutuoti.

1
  5. 2018.05.20 14:08 (prieš 5 mėn.)

Net nezinau, kuria zinute cituoti. Bet turiu drauge, kuri kalbejo panasiai apie sleikstuli ir nemaitinima neturedama vaiku, o kai pagimde taip sekmingai maitino, kad suejus metams su virs vos nutrauke. Linkiu ir Jums tokios patirties
    Neisizeiskit, bet cia kalba nepatirtis, nesupratimas, ziniu stoka ir nesupratimas kas yra vaikas. O jei ir nemaitinsit, tikrai nieko tokio, bet zodynas pagimdzius tikrai pasikeis, nes su krutim ar be vaikas bus tik prie Jusu prisirises, nes butent pas Jus jis pilve uzaugs

8
  6. 2018.05.20 14:25 (prieš 5 mėn.)

juzze parašė:
    Ta pati pagalvojau...Keistai nuskambejo, kad nepatinka vaiko pririsimas prie saves, lyg pirmus menesius kazkas kitas juo rupinsis, o as busiu laisvas paukstis... so…

maitint gali ne tik mama o ir tevas. o prie papo pririst vaika mano manimu isvis nei pusvalandziui nesiskirt. pazystu daug mamyciu kurios vaiku nemaitino ir nekvarsina galvos.
    tad sunku paaiskint rasant savo savijauta del ko atsisakai maitint.. bet tas jausmas jau nuo senai yra. ir pries pastojant apie tai kalbejaus ir su daktare savo ir su vyru. tai yra visiskai normalu. labaai daug tokiu moteru kurios tiesiog nenori maitint mp.

3
  7. 2018.05.20 14:29 (prieš 5 mėn.)

ing87 parašė:
    Jei jus dar nesat tureje vaikelio is kur zinot kad bus jums slykstu?? Slykstu nebuna tikrai, tik pradzioj gali but skausminga.. bet tai vienas maloniausiu dalyku, p…

zinau as patikekit. tai labai slykstu pagal mane. matydavau drauges kudikius ciulpiancius papus . ir siaip jos pacios irgi nedegdavo noru maitint. eidavo maitint per asaras ir pusvalandziais su vaiku guledavo. o ateijus skusdavos kaip jai viskas uzknyse. rodydavo net pacius spenelius kaip nudryske jie.. galiausiai ji ilindo i depresija.. neapsikente pati maitint.. mete viska ir dave misinuka.. as jai labai pritariu. kam ant tiek kankinti save ir depresija sirgt . jei mamos pienas streso metu visiskai nevertingas dalykaas...

3
  8. 2018.05.20 14:30 (prieš 5 mėn.)

Mrs Mama Bear parašė:
    Moteris pasakė, kad nenori maitint, vadinasi čia jos nuomonė, kitos pasakė ką apie tai galvoja, vadinasi čia jų nuomonė. Jei ta moteris gali turėt savo nuomonę, vad…

labaaai Jums pritariu.

9. 2018.05.20 14:31 (prieš 5 mėn.)

Cream parašė:
    Net nezinau, kuria zinute cituoti. Bet turiu drauge, kuri kalbejo panasiai apie sleikstuli ir nemaitinima neturedama vaiku, o kai pagimde taip sekmingai maitino, ka…

patirties turiu, zinau apie tai viska.. jei nesu pazymejus kad turiu vaika 7 metu tai dar nereiskia kad nepatyrus ;)

10. 2018.05.20 14:36 (prieš 5 mėn.)

Rasuolle parašė:
    Na jei aš maitinti nenoriu, tai niekas to noro nepakeis. Čia kaip vienam kažkas skanu, o kitam ne. Manau, nėra reikalo diskutuoti.

net neverta apie tai kalbeti.. nes kai kurios moteris malonuma jaucia tai darydamos, tai faktas kad to ir nesupras niekada ka apie tai galvojam ir jauciam. nera prasmes apie tai diskutuot.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.