2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.05.25)

1. 2018.05.23 20:41 (prieš 4 mėn.)

Mrs Mama Bear parašė:
    Jūs žinot, kad vaiką auklėjat tik jūs ir jūsų vyras, jei jis yra?
    Jeigu jūs vaiką išlepinsit ir leisit jam viską, tuo pačiu, kad ant galvos užliptų,…

Taip, vyras yra, iškart taip ir parašiau. O su jūsų nuomone dalinai nesutinku. Kad ir kaip tėvai besistengtų- visuomenė ir aplink supantys žmonės daro labai didelę įtaką vaikams. Užtenka paskaičiuoti kiek aktyvių paros valandų vaikas praleidžia su tėvais . Darželis , mokykla, draugai kieme... jei nuoširdžiai paskaičiuot - su tėvais net mažiau laiko praleidžia . O pas mus aplinka tokia- kad visi panas žiauriai lepina. Pažįstamų šeima : mergaite ir berniukas, dabar jau 17 meciai dvyniai. Abiems duodama lyg ir po lygiai, tik va berniukas dažnai atsisako gėrių, nešioja sykį per sav laikraščius ( gyvenam Vokietijoj , čia tai įprasta ir paplitę) ir tauposi kišenpinigius pats. Jis gi vyras, sarmata matai gi iš tėvų imt. Pats taip nusprendė! O mergaitei ne sarmata, ji gi ne vyras- ji mergina, jai galima. Ir ne vienoj šeimoj jau tokią tendenciją pastebėjau. Šlykščiausia tai- kad ir aš tokia pati būsiu, nes ji juk mano princesė, ir arsiu per tris darbus, nes viskas tik dėl jos, ji juk mylimiausia. To dar neatsitiko, o mane ta mintis jau iš anksto vargina ir alina taip , kad jėgų nėr.

2. 2018.05.23 20:43 (prieš 4 mėn.)

Yvette parašė:
    O šiandienos diskusijos apie lytis išvis geriau būčiau neskaičiusi. Paranormalus reiskiniai pas kai kurias mamytes galvoje tuo klausimu vyksta...

Prajuokino komentaras 😀😀😂 tikrai, kad paranormal 😀😀

1
  3. 2018.05.23 20:43 (prieš 4 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    Dievo bausme

juokas pro asaras
    Tikiuosi gimus maziukams ir paemus i rankas, si nuomone pas tas mamytes pasikeis

2
  4. 2018.05.23 20:44 (prieš 4 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Taip, vyras yra, iškart taip ir parašiau. O su jūsų nuomone dalinai nesutinku. Kad ir kaip tėvai besistengtų- visuomenė ir aplink supantys žmonės daro labai didelę …

ka darysit jeigu bus mergaite?

2
  5. 2018.05.23 20:45 (prieš 4 mėn.)

Yvette parašė:
    juokas pro asaras
    Tikiuosi gimus maziukams ir paemus i rankas, si nuomone pas tas mamytes pasikeis :…

dabar hormonai liejasi per krastus

6. 2018.05.23 20:49 (prieš 4 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Taip, vyras yra, iškart taip ir parašiau. O su jūsų nuomone dalinai nesutinku. Kad ir kaip tėvai besistengtų- visuomenė ir aplink supantys žmonės daro labai didelę …

Nežinau, mes šeimoje augom tryse - as, brolis ir sese. Nu tikrai mums su sese nereikejo tiek kiek reikejo broliui - tai jam kompo, tai jam telefono, tai jam masinos. Mums uzteko graziu “skuduru”, kuriuos dazniausiai pirkdavom Humanoj, nes ten galima rasti kur kas idomesniu, grazesniu, geresnes kokybes ir uz gera kaina rubu.
    Todel ne visada berniukai uzauga su tuo supratimu - kad “as is tevu tai neimsiu”. Berniuku “zaislai” gali buti kur kas branesni nei mergaiciu. Sakyciau cia paties vaiko suvokimo, jo aplinkos ir tevu auklejimo klausimas... jei sunus papuls i tokia aplinka kur berniukai saldainiukai tai patikekit kiek reikes

2
  7. 2018.05.23 20:51 (prieš 4 mėn.)

As kol nezinojau tai kazkaip galvojau ,kad nera skirtumo kas bus,bet kazkaip galvojau jog nustebsiu jeigu berniukas.Kai pamaciau dvi juosteles - asaros,ir tai buvo kaip pirmas linkejimas nuo mano mazylio.Dabar 2 trim. ir as kiekviena diena bandau isiminti, nes dabar kiekvienas judesys guodzia mano sirdi.As jau kazkokia nezemiska jausma jauciu.As myliu vyra, myliu savo mama-brangiausias zmogus pasaulyje, bet cia...Cia Dievo dovana ir nera skirtumo mergyte ar berniukas

4
  8. 2018.05.23 20:55 (prieš 4 mėn.)

Yvette parašė:
    O šiandienos diskusijos apie lytis išvis geriau būčiau neskaičiusi. Paranormalus reiskiniai pas kai kurias mamytes galvoje tuo klausimu vyksta...

labai pritariu!!! kazkokia katastrofa buvo mano akyse del lyciu.

1
  9. 2018.05.23 20:56 (prieš 4 mėn.)

Jau as cia daug nepasireiskiu, bet jau net slykstu skaityt... Kaip taip galima isskirt ar mergaite ar berniukas, kiekvienas vaikas visko nori , mergaite nores iPad tiek ir tas berniukas nores, mergaite nores drabuziu, berniukas masinos nores, kaip kazkuri mamyte sake nesvarbu kas kaip issiauklesit taip turesit, as mergaite buvau lepinama tecio, bet paaugus viskas pasikeicia tiek meRgaites tiek berniukai visko nori.. ir cia yra normalu, suauge zmones nori , bet yra ribos tarp noriu ir ar galiu... o vaikas auklejamas padoriai gerbs tevus kad nevisada viskas galima... atsiprasau uz savo nuomone, bet tiesiog palinkesiu kad dievulis atsiustu visoms sveikos vaikucius o ne duok dieve ne berniuka ar mergaite...

5
  10. 2018.05.23 20:59 (prieš 4 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    ka darysit jeigu bus mergaite?

Arsiu per tris darbus matyt, jei prigis aplinkinių prioritetai...

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
10,00 €
158 | 12 - 13 m.
7,00 €
92 | 2 - 2.5 m.