2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.07.20)

1. Stellita
    2018.07.18 12:35 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.18 12:35 (prieš 1 mėn.)

Monikat parašė:
    Man irgi butu labai idomu apie epidura daugiau suzinoti nuomoniu. Ka as esu girdejusi,tai kad gali slopint gimdyma, na ir zinoma yra ilgalaikiu komplikaciju tikimyb…

Slopina, tada dar duoda skatinamųjų jeigu reikia. Bet palikit tai medikams, jie susitvarkys

1
  2. tuktuk@
    2018.07.18 12:38 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.18 12:38 (prieš 1 mėn.)

Mėtka parašė:
    Mums vienareiksmiskai tinkamas cybex priam. Rinkaus tarp stokke trailz ir cybex priam. Pas mus liftas, trailz tilptu pastumus duris iki galo, bet pardaveja sako nu …

Aš jau irgi likau tik prie cybex prime..nebenoriu stokke visas kaunas su jais😏

2
  3. Yvette
    2018.07.18 12:55 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.18 12:55 (prieš 1 mėn.)

[email protected] parašė:

Cia jau gaunasi madu vaikymasis buvo etapas kai visos su Zippy vezimeliais vazinejo, dabar Stokke, tuoj bus Cybex pilnas miestas o man dzin dzilin. As sakiau tuoj belekoki pirksiu ir bus ok

5
  4. .LAIME-LAIME.
    2018.07.18 12:59 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.18 12:59 (prieš 1 mėn.)

Kalbant apie tuos epidurus tai as kolkas nusiteikusi neimti, nors neesu kategoriska
    Bet mano nuomone jau gimdymas visas ant tiek permestas medikams kad moteris pamirso kad tai yra naturalus dalykas,su kuriuo ji gali pati susitvarkyti,o norim nieko nebejausti,dar kad paskatintu kas,ir kaip sakant kuo maziau tame procese dalyvauti..
    Dabar skaitau "gimimo slepinys" knyga,tai man labai patinka kas ten rasoma,su visais tyrimais kokia itaka daro per didelis isikisimas i gimdyma,koki stresa patiria naujagymis tikrai siulau paskaityti aisku jei reikes,as nesiruosiu uzsispyrus vista buti ir sakyti kad as turiu gimdymo plana,jei reikes ir epiduro prasysiu ir tegu viska daro kad tik vaikas gimtu,bet kiek galesiu is savo puses stengsiuosi kad viskas praeitu kuo naturaliau

4
  5. gigi.
    2018.07.18 13:00 (prieš 1 mėn.)

[email protected] parašė:

Man kaip tik atrodo, kad dabar visi su cybex :)) bet as irgi jo noriu

3
  6. Mėtka

Yvette parašė:
    Cia jau gaunasi madu vaikymasis buvo etapas kai visos su Zippy vezimeliais vazinejo, dabar Stokke, tuoj bus Cybex pilnas miestas o man dzin dzilin. As sakiau …

moterys myli akimis vaizdas viska padaro, man Kotrynoj sako turim vezima 3in1 uz 500 eur, bet jis sako tikrai baisus bet geras, bet as net neprasiau parodyt uzsibizinau stokke ar cybex ir viskas. Ir db kai akivaizdu, kad mums tinka tik cybex man sirdi skauda, kad ne stokke
    siaip man jau atsibodo sukt galva, vyrui sakau koki nupirksi toki, man dzin, tai vos nesusipykom, sako nekabink tu reikalu ant manes nes as kaltas liksiu as tai jau pavargau is tikruju, man vestuvine suknele buvo paprasicua issirinkt

7. Yvette
    2018.07.18 13:04 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.18 13:04 (prieš 1 mėn.)

Mėtka parašė:
    moterys myli akimis vaizdas viska padaro, man Kotrynoj sako turim vezima 3in1 uz 500 eur, bet jis sako tikrai baisus bet geras, bet as net neprasiau parodyt :…

vakar su sese apie automobilines kedutes vedem diskusija, tai supratom, kad galva sprogs kiek visko reikia zinoti nusprendziau, kad nebesidairysiu nes kuo toliau tuo labiau susisuka galva.
    O dar laukia lovyte, ciuzinukai, voneles ir visa kita.
    Jau pradedu galvoti, kad turbut lengviu pagimdyti nei viska supirkti

2
  8. 2018.07.18 13:06 (prieš 1 mėn.)

dukryte♥♥♥Jekaterina 2 m. 8 mėn.
    Polina 7 m. 2 mėn.

2018.07.18 13:06 (prieš 1 mėn.)

sveiki na sendien uzsinorejau as kazko naujo tai isigijau drugeliu jau prisikijavau ten kur stoves lovyte-maniezas.tiesa reiks palibdyt dar kaip nors kad graziau atrodytu is pirmo karto nevisai cia kazkaip grazei 😁 priklejavau ir vaikam kambarije kankinausi irgi ilgai tai aj.tai pat beveik uzklejevau jai kas poto dar pazaisiu . tiesa atkeliavo maniezo antras aukstas sendien su vystimo lenta ir lanku su zaisliukais.viska dabar plaunu patiko kad pagal spalva radau lig nuo sio maniezo jis ir butu .jau vis svarstau imt deliot drabuzelius po biski tik vis neiseinanu gal dar ir anksti bet jai as taip temsiu kaip dabar tai kad nebutu poto per velu 😁

7
  9. Mėtka
    2018.07.18 13:15 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.18 13:15 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    vakar su sese apie automobilines kedutes vedem diskusija, tai supratom, kad galva sprogs kiek visko reikia zinoti nusprendziau, kad nebesidairysiu nes kuo tol…

tai va uztai, as kai pradedu gylintis, as kartais jau nebesuprantu pvz ziuriu patalyne parduoda uzvalkala pagalvei (kurios net nereikia iki 1m) ir antklodei. tai is to komplekto tik uzvalkalas antklodei reikalingas. tai jei vaika guldai i miegmaisiuka taip iseina ir patalynes nereikia o raso pirkt 3 komplektus. Nes paklode reikes neperslampama pirkt atskirai. Zodziu durdomas kazkoks.
    Siaip uzvakar neveltui grizau visa susinervinus, nes su konsultante kai pradejom diskutuot ji ten vietom ir juokiasi, sako kam ta baze uz kuria 200 moket, nuvaziuot i poliklinika ir su dirzu prisirisit. O jei jau nepatiks raisiot atvaziuosit ir nusipirksit, o sako kiek kartu jau veziosit automobily ta vaika, ta baze neatsipirks zodziu.. paskui cybex kedute ta tokia kur gulima pasidaro, sako jus pakelkit ja, kiek ji sveria plius jei vaikas tyst toki svori man net nesciai nenorejo duot kelti jos, bet pabandziau, kaip cemento gabalas na ka ir toliau pradejau gylintis i loveles i nuolaidas, kur duoda ale akcija 20 proc bet uzsakomiosiom prekem deja jos neduoda tik likuciam is ekspozicijos, visur visokios aferos tai vakare taip pavargau, cia su vyru vos nesusipykom, viskas pasibaige kad nuejau verkdama miegot norisi nepermoketi, teisingai pasirinkti viska, atrodo geras daiktas, kai pasigylini ten tokia nesamone!
    aisku isauso rytas uz vakara protingesnis, tai vyras jau mate kokiam as strese, pats jau rado visokiu optimaliu variantu, kur atrodo juos igyvendinus bus viskas gerai. prirasiau cia litanija

2
  10. nenuorama30
    2018.07.18 13:16 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.18 13:16 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    As naujo nepirksiu, nematau reikalo del pusmecio naujo vezimuko pirkti, tuo labiau kai jis ir devetas atrodo kaip naujas dabar uz 600€ esu nusiziurejusi 3in1 su …

Man nuskilo nieko vezimuose neraukiu bet drauge is skelbiu nugvelbe uz aciu milli way 3 in1. Tai tik sportinukas labiau naudotas o siaip ledinis vezimelis ir kedute.

jurgioke parašė:
    Sveikos, dabar gyvensim ant dietos, net ledu negalima bet gal viskas susitvarkys Gavau aparata teks stebet cukru. O leliukui sake viskas super sveriam 1.024 :…

Ledu tikrai galima yra vieni kur mazai cukraus

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.