2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.09.06)

1. 2018.07.23 07:05 (prieš 2 mėn.)

Mrs Mama Bear parašė:
    Aš dažnai sakydavau "mes pakakojom" ir dažnai naudojau tą "mes", bet savęs nevertinu kaip supermamos, o vaiką vertinu tik kaip atskirą asmenybę, čia tas atvejis, ka…

”Mes” yra normalus visiškai dalykas, nes vaikas nėra atskiras, savarankiškas žmogus. Jeigu ”mums” dygsta dantys, tai mums todėl, kad tai tiesiogiai įtakoja ir mamą. Jeigu vaikui jau paauglystė ir dar mama sako ”mes” čia jau nelabai gerai. Aišku yra ir šiais laikais, kas nuo pirmulų dienų ”auklėja” vaiką, kad jis būtų neva savarankiškesnis ir neprisirištų. Jomajo,nesuprantu kam tada išvis tų vaikų reik, bet čia jau biški į lankas. O kam keistai skamba tie ”mes” tai dažniausiai tik iš tų, kurios vaikų dar neturi ir kurios vaikų dar neturit, bet turėsit, patikėkit manim, bus dienų, kai pakakojimo lauksit kaip didžiausios šventės, tad nespjaukit į šulinį;)

5
  2. 2018.07.23 07:09 (prieš 2 mėn.)

Stellita parašė:
    ”Mes” yra normalus visiškai dalykas, nes vaikas nėra atskiras, savarankiškas žmogus. Jeigu ”mums” dygsta dantys, tai mums todėl, kad tai tiesiogiai įtakoja ir mamą.…

As jau net dbr pastebiu, kad vartoju ta “mes”, nors mazoji dar pilve

2
  3. Manuela 4 sav.

2018.07.23 07:27 (prieš 2 mėn.)

Yvette parašė:

as taip pat 😁

4. 2018.07.23 07:35 (prieš 2 mėn.)

Yvette parašė:

Ir tai labai gerai, tai rodo ryšį, motinystės instinktą, augančią meilę, taip ir turėtų būt. Nepalaikau ”mes” kai vaikas jau rodo norą atsiskirti. Su mano keturmete, dabar pagalvojau, kad iš ”mes” liko tik rišamės plaukus ir valomės dantis, nes aš jai tai darau. Bet kolkas sergam dar irgi kartu

5
  5. 2018.07.23 07:47 (prieš 2 mėn.)

Cream parašė:
    Hmm net nezinau kokia riba po valandos neuzrase endokrinologe? Bet siaip turetu uztekti po poros valandu.

Man rytinis visad aukstesnis. Nors ir insulina leidziuosi. Dziaugiuosi kad nekyla auksciau 7 o iki septyniu visad buna. Kiek esu skaicius tai ir leliukas kazkiek gamina susidubliuoja su mamos.

AstaGri parašė:
    Uzrase, tiksliau dave lankstinuka, bet palikau namie ir iskurem i pajuri pailset

Juosteles kompensuojamos plius priklauso per nestuma papildomai 600.

AstaGri parašė:
    Nedave is viso, tik ta aparata ir kiek ten prie jo prideta- gal 5...

Gydytoja turi israsyti.

6. 2018.07.23 08:10 (prieš 2 mėn.)

Dovu parašė:
    Mamos neprisikalbėkit Garantuoju, daug čia esančių ir kalbėsit taip, kaip dabar atrodo, kad juokingai skamba, ir įsirašysit į tas supermamyčių gretas :)…

Aš tikrai nekalbėsiu, nes kvailesnio dalyko nematau Net ir dabar sakau, kad pvz. "man 30sav.", mums kažkaip neskamba.

6
  7. 2018.07.23 08:17 (prieš 2 mėn.)

Gal kuriai šlapime buvo radę ketonų?
    Šiandien buvau dekreto išsirašyt, tai daktarė vos ne aprėkė, kad per mažai vandens geriu, nes šlapime ketonų yra. O esmė, kad aš tikrai daug geriu, 2 litrus per dieną ir daugiau.. dėl ko dar gali tie ketonai atsirasti?🤔

1
  8. 2018.07.23 08:18 (prieš 2 mėn.)

Stellita parašė:
    ”Mes” yra normalus visiškai dalykas, nes vaikas nėra atskiras, savarankiškas žmogus. Jeigu ”mums” dygsta dantys, tai mums todėl, kad tai tiesiogiai įtakoja ir mamą.…

Nesutinku su jumis. Vaikas nuo pirmu minuciu jau yra atskira asmenybe,o ne dalis mamos. Dantye dygsta vaikui, ciulptuka naudoja vaikas, kakoja ant puodo vaikas, todel kai sako "mes pakakojom ant puodo" tikrai juokingai skamba. Man viena mama yra pasakius, kai mano sunus buvo dar su ciulptuku "o, jus dar su tute", as jai atsakiau "as - ne, sunus - taip". Tai ji iskart pasimete ir, manau, suprato, kame reikalas
    Kiekvienos reikalas kaip vertint vaiku asmenybes, auklet, bet visur turi islikt sveikas protas ir vertinimas, kad vaikas yra ZMOGUS.

13
  9. Vilius 6 sav. 4 d.
    1 m. 5 mėn.

2018.07.23 08:35 (prieš 2 mėn.)

Katt parašė:
    Gal kuriai šlapime buvo radę ketonų?
    Šiandien buvau dekreto išsirašyt, tai daktarė vos ne aprėkė, kad per mažai vandens…

gestacinio neturit? nes dėl diabeto gali būt.

10. 2018.07.23 08:58 (prieš 2 mėn.)

buuubke parašė:
    Nesutinku su jumis. Vaikas nuo pirmu minuciu jau yra atskira asmenybe,o ne dalis mamos. Dantye dygsta vaikui, ciulptuka naudoja vaikas, kakoja ant puodo vaikas, tod…

Visiškai pritariu. Kol pilve nu tikrai dviese esam. Bet po to jis bus jis aš būsiu aš. Ir tikrai yra rate mamu kurios labai prišusios prie vaikų ir ryšys stiprus, bet nesako va mes pakakojom ant puoduko ir šiaip nepradeda vien apie vaiką kalbėti.. Todėl visiškai pritariu kai gimsta jis jau yra žmogus o ne mamos dalis.. Ir tas perdetas kalbejimas apie kakojima ir visą kitą feee užknisa, ačiū dievuj mano rate tokių nėra. Todėl užkalnio straipsnis man labai patiko. Daug kas stebis, kad man pirmas vaikas ir aš neperku brangių vežimų naujų kurie dabar madingi ar ten naujų lovyčių, nors galetume sau leisti, pinigu metimas i bala o ju tikrai dar prireiks..

6

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.