2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.09.06)

1. Fainuolis 15 m. 10 mėn.

2018.08.19 18:52 (prieš 6 mėn.)

Pasimatavau savo grožį, visas i priekį, šonuose nieko nėra. Tai 1m15cm
    Rubeliai sudėti, išlyginti, nes žinau, kad vėliau bus sunku, dar va užduotis gimnazistui kostiumą nupirkt, nes išrankumas neišpasakytas

2
  2. 2018.08.19 18:56 (prieš 6 mėn.)

jurgioke parašė:
    Man išraše parašė gestacinį, bet viską valgau pasimatuoju kartais tik. Pvz; po valgio rodo 5,7 taip ir nesuprantu ar yra jis man, ar ne

Dvi val povalgio turi būt iki 6.7 tai labai gerai. Galit paeksperimentuot ir suvalgyt kokių cepelinų ar kugelį iškart pamatysit ar šoka virš normos

3. 2018.08.19 19:02 (prieš 6 mėn.)

I del tu iklotu ir pampersu sau po gimdymo Jus perkates atskirai ar imat ta rinkinuka kur vaistineje yra? Jei atskirai tj ko ir kiek?

4. 2018.08.19 19:17 (prieš 6 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    yvette aciu labai, ant mano knygeles nera

Nera uz ka Tai pas mus jos visos skirtingos

1
  5. 2018.08.19 19:18 (prieš 6 mėn.)

jurgioke parašė:
    Pasimatavau savo grožį, visas i priekį, šonuose nieko nėra. Tai 1m15cm
    Rubeliai sudėti, išlyginti, nes žinau, kad vėliau bus sunku, dar va užduotis gimna…

As siandien savo bumbula irgi matavausi 102 cm. Sakyciau nedaug padidejo, bet dar visas menuo ir pora savaiciu, tai manau issipus kaip reikalas 😁

1
  6. 2018.08.19 19:19 (prieš 6 mėn.)

nenuorama30 parašė:
    Niu va merginos. Guliu taip sakant klinikose. Sumatavo vandenis ant ribos. Kaklelio nwjudino kad neisaukti be reikalo veiklos. Saremiu nera. Bet jai prasidetu tai i…

Jei ko reik rasyk man, ryt galiu atvežti !!!!

1
  7. Fainuolis 15 m. 10 mėn.

2018.08.19 19:19 (prieš 6 mėn.)

VANILIUKE parašė:
    I del tu iklotu ir pampersu sau po gimdymo Jus perkates atskirai ar imat ta rinkinuka kur vaistineje yra? Jei atskirai tj ko ir kiek?

Nusipirkau 4 sauskelnes, 8 didelio sugeriamumo paketus, daugkartinio naudojimo kelnaites(jų netyčia padauginau, net 7) ir toliau naktiniai paketai medvilniniai 10,bet manau tiek neprireiks namuose dar liks.

8. 2018.08.19 19:20 (prieš 6 mėn.)

VANILIUKE parašė:

As imsiu atskirai, vienetais - kokias 3-4 sauskelnes, 5-6 didelio sugeriamumo iklotus, o paskui naudosiu standartinius paketus, kuriuos naudodavau menstruaciju metu.

9. 2018.08.19 19:21 (prieš 6 mėn.)

VANILIUKE parašė:

As viska pasiemiau atskirai. Pati vaistininke esu tai puikiai zinau kad atskirai ir pasirinkimas didesnis ir pigiau. Sau pasiemiau abri san 4 numerio 4 vnt ir abrisan 2nr 4 vnt dar isimesiu paprastu gentle day naktiniu ir dar 3 pampersus -kelnaites tena pants

10. Fainuolis 15 m. 10 mėn.

2018.08.19 19:27 (prieš 6 mėn.)

Stellita parašė:
    Dvi val povalgio turi būt iki 6.7 tai labai gerai. Galit paeksperimentuot ir suvalgyt kokių cepelinų ar kugelį iškart pamatysit ar šoka virš normos

Kad man visad 2 val po valgio panašiai rodo 5.7-6.0,o valgau viska. Čia man antras taškas 10 buvo per tyrimą, ir kaip prikibo, ypač akušere kvaiša, galvoju geriau ehoskopą nusiustu pasidaryt. Bet jau tokia varna pamatau ją tai net nupurto.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.