2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.09.06)

1. 2018.08.29 21:06 (prieš 10 mėn.)

masedita parašė:
    Bet manau Jus ne vilnietė, nes Vilniuje į tokius kreivai žiūri kai nuvažiuoji, "tipo ko čia atvažiavai", dar susimokėt pareikalautų.

Ne aš UK gyvenu 😊 ir čia niekas kreivai nežiūri dar kaip sakiau gavau barti kad pirma diena neatvazisvau 😊 nu bet jeigu man neramu ir nejaučiu judesiu juk normalu yra kreiptis pagalbos nei nervuotis ir nežinioje sedeti.. ir neduok D kasnors negerai butų..

2. 2018.08.29 21:07 (prieš 10 mėn.)

Milita92j parašė:
    Na va šiiandien ir aš susitikau su savo mažuoju. Viskas gerai sveria 2047g mums 34sav pagal MM 33 sav. pagal ekoskopa. Vyrukas neididziaja puse, bet viskas gerai :)…

Šaunu!!! 😊👍 maniškė irgi galvyte žemyn sakė jau.

3. 2018.08.29 21:08 (prieš 10 mėn.)

Letere parašė:
    Va va... santarose pirmas klausimas buna ko atvaziavai ir kodel nejai pas savo gydytoja...

Nu zinokit, praeita nestuma buvau santarose del sitos problemos ir neisvare ir susimoket neliepe cia 2 metai atgal. O kai buvau penktadieni neplaniskai su siuntimu atvaziavus pasitikrint ir lasaline kad pastatytu, tai kaip tik gydytoja isejo is mano apziuros pas moteri kuriai susilpneje judesiai (atejo akusere pakviest), sekanti buvo su aukstu spaudimu atvaziavus i priemima. Tai jie ten nenuobodziauja, bet netikiu, kad isvarytu

4. Genadij♥️♥️♥️ 8 mėn. 2 sav.
    Jekaterina♥️♥️♥️ 3 m. 7 mėn.
    Iveta♥️♥️♥️ 6 m. 1 mėn.
    Polina♥️♥️♥️ 8 m.

2018.08.29 21:10 (prieš 10 mėn.)

Juszte parašė:
    As pirkau 2 paklotus, 3 kelnaites - pampersus, 2 tinkles kelnaites, ir po 3 vnt. seni 4, 3, 2 dydzio iklotu. Tai gavosi 5 eur su centais dar reikes nusipikrti na…

O as sen tik kelnaiciu nusipirkau nauju 3 poras bet dabar pasiziurejau o kam man naujus imtis i gimdykla dar isiteps sugadinsiu tai nusprendziau kad dabartinius kuruos nesioju vesuos kas ten ziures su naujais as ar susenais 😄vat blemba buvau vaistineja galejau ir iklotu paimti po gimdyviniu.jus tai gan daug prisipirkot visko ir visokiu man kazkaip uztegdavo 2-3 storu didesniu tokiu pogimdyveniu ir veliau plonesniu gal 4 ir poto jau suejo ir is parduotuviu naturela pirkausi daug kazkaip nereigdavo

1
  5. Genadij♥️♥️♥️ 8 mėn. 2 sav.
    Iveta♥️♥️♥️ 6 m. 1 mėn.
    Polina♥️♥️♥️ 8 m.

2018.08.29 21:27 (prieš 10 mėn.)

jurgioke parašė:
    Kaip pačiupinėjau, toks lengvutis, gal berniukui per ryškus, bet nieko baisaus

Nu tikrai neper ryskus)))grazus kombizoniukas)as mergaitei jau galvociau ar toki del per tamsios jau spalvos kazkaip 😄

2
  6. 2018.08.29 21:29 (prieš 10 mėn.)

Yvette parašė:
    Po truputi, po biskuti ir viska susipirksiu
    Atkeliavo is Pigu.lt

Uyyy aš irgi laukiu iš pigu 100€ užsakymo

7. Genadij♥️♥️♥️ 8 mėn. 2 sav.
    Iveta♥️♥️♥️ 6 m. 1 mėn.
    Polina♥️♥️♥️ 8 m.

2018.08.29 21:35 (prieš 10 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Sveikos, na aš šiandien nuvykau į ligonine kad patikrintu nes judesiu labai buvo sumažėję, dvi naktis be miego esu nes vis pergyvenau ir laukiau kada stipriai įspir…

Tai gerai kad nuvazevot atsarga gedos nedaro man kartais irgi atrodo kad mazai juda nu bet tada atsigulu pasiemu rududu pradedu valgyt ziurint koki filma tada jau ziuriu juda kitaip irgi nepastebiu buna nes visa diena ant judesio tai jai silpniau kruta tikrai nejauciu jau kai i sonkaulius kokius duoda tada aisku pajausi ka be darytum 😄o taip kartais irgi sunerimsutu kad nejauciu bet man tik taip atrodo nes nepastebiu ir seio dar nera pac aktiviausias vaikiukas tai del to dar nesuku galvos nes suliginant su pirma dukra tai as nezinau ka ji man ten isdarinejo pastovei pilvas bangavo tokia tiesa ir gyme vietoje pasedet nei minutes kaip uzvesta

8. Fainuolis 16 m. 2 mėn.

2018.08.29 21:38 (prieš 10 mėn.)

Ceike parašė:
    Uyyy aš irgi laukiu iš pigu 100€ užsakymo

Apsipirkinet, labai faina, tik svarbiausia proto ribose, aš jau spėjau prisipirkt nereikalingų daiktų, nu bet negi save grauši, viskas tik del leliukų

9. 2018.08.29 21:43 (prieš 10 mėn.)

Viktorija.PAV parašė:
    Tai gerai kad nuvazevot atsarga gedos nedaro man kartais irgi atrodo kad mazai juda nu bet tada atsigulu pasiemu rududu pradedu valgyt ziurint koki filma tada jau z…

Nu tai va kad mano vis malesi davesi ten ir nurimo, kad ir ką bedaryčiau nejaučiau, nei ledai nei šaltas vanduo neišjudino 😊 tai todėl ir važiavau. Bet dabar ramu ir dar plius skanas rytoj tai gal patvirtins ar tikrai mergaite 😍 nes anksciau nematė 😊

1
  10. 2018.08.29 21:44 (prieš 10 mėn.)

Yvette parašė:
    Po truputi, po biskuti ir viska susipirksiu
    Atkeliavo is Pigu.lt

Termometras koks prikolnas 😁👍🏻🐮 patiko 😁

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.