2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 2018.09.19 11:55 (prieš 2 mėn.)

gigi. parašė:
    Maciau ir HM ir Lindexe, bet jos man irgi storokos pasirode, lyg 40 denu As 20 pirkau ir tai jau keistai jauciuosi su jom tokiais

As tai 100 nusipirkau nes nemegstu kai persisviecia tai noriu kad atvestu nes dabar plikom kojom dar galima eit

2. Fainuolis 10 m. 5 mėn.

2018.09.19 11:55 (prieš 2 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    tame ir esme,kad nera pasikartojimu kazkokiu...Kad pilvas kieteja ir tiek

Tai turbut gimda dar tik ruosiasi po biski ;)

3. 2018.09.19 12:00 (prieš 2 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    Siand. nakti paskaudeno nugara ir pilvas kaip per mmm ir nuo ryto pilvas kietas...Nz. cia skaitosi kaip paruosiamieji??

o jums iki siol paruosiamuju nebuvo? nes man jie anksti prasidejo, kai buvo 25 savaites. kartais daznesni, kartais retesni. nzn nuo ko tai priklauso, bet pvz. vakar buvo ir keli per valanda, o buna, kad pasitaiko keli per diena. geriu magni, bet niekas nesikeicia. gydytoja sako, kad normalu. o nugaros tai man neskauda, nebent nusilakstau per diena, ar nepatogiai pasedziu. o gal jau beldziasi mazius?

4. 2018.09.19 12:09 (prieš 2 mėn.)

Rasuolle parašė:
    Naudosiu tą iš vežimėlio.

naminukas32 parašė:
    mes naudosim is vezimuko rinkinio, nes as masinos nevairuoju, vyras daug dirba, tai jam grizus tikrai nakti nepulsim kazkur lekt su masina su mazu vaiku, nebent sav…

buuubke parašė:
    Jums drasiai uzteks tos kedutes is komplekto. As pirma sunu taip veziojau, svarbiausia, tvirtai prisekit, igusit segti ir bus saugu 😉

Ačiū merginos už savo nuomones aš irgi galvoju jog gal pradžiai užteks tos iš komplekto nes bus žiema, nesinorės su tokiu mažu vaiku daug keliauti, o jau pavasarį kai jau bus virš 6mėn tai jau bus galima ir kokybišką įsigyti nes vasarą tikrai dažnai į kaimuką keliausim

5. 2018.09.19 12:14 (prieš 2 mėn.)

naminukas32 parašė:
    o jums iki siol paruosiamuju nebuvo? nes man jie anksti prasidejo, kai buvo 25 savaites. kartais daznesni, kartais retesni. nzn nuo ko tai priklauso, bet pvz. vakar…

buvo buvo, tik niekad nemaude pilvo ir nugaros.Tik kietejo pilvas ir viskas

6. 2018.09.19 12:28 (prieš 2 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    buvo buvo, tik niekad nemaude pilvo ir nugaros.Tik kietejo pilvas ir viskas

na, nieko mes cia neprispeliosim, laikas parodys ;) mano draugei kai pilvas tapo nuolat kietas ir nugara skaudejo, tai kazkur po savaiteles pasigimde. bet cia visoms individualiai

7. 2018.09.19 12:41 (prieš 2 mėn.)

Olympea parašė:
    As tai 100 nusipirkau nes nemegstu kai persisviecia tai noriu kad atvestu nes dabar plikom kojom dar galima eit

Va va as tokias irgi megstu, bet dar per silta

Typota parašė:
    Ačiū merginos už savo nuomones aš irgi galvoju jog gal pradžiai užteks tos iš komplekto nes bus žiema, nesinorės su tokiu mažu vaiku daug keliauti, o…

As nors ne nuo vezimo, bet irgi naudosiu paprasta maxi cosi be jokiu isofix, segsim dirzais po pusmecio jau bus galima rimta nusipirkti su visom dalim, o dabar tiek ir uzteks ziemai

1
  8. Fainuolis 15 m. 7 mėn.

2018.09.19 12:57 (prieš 2 mėn.)

naminukas32 parašė:
    na, manau, kad paildomu nervu ir asaru man maziausiai siuo metu reikia tuo labiau, kad vaikas visa nestuma labai aktyvus, pajutau jo judesius jau nuo 14 savaites…

Del vaiko aktyvumo man tas pats su abiem judesiukai nuo 16 savaitės, iki skausmų, vakar jau rėkiau neimanoma kentėt pačioj apačioj kas vyksta, na sako kaip placenta nugarinėj sienoj, tai vat ir rezultatas, taip bijau tu judėsių o dar gerokai virš mėnesio iki termino.

9. 2018.09.19 12:57 (prieš 2 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Mane troskina ,bet prakaitas nepila.Tik rytais buna silpna,galva sukasi ,sirdis smarkiai musa

Tai gal kalio truksta?

1
  10. Fainuolis 15 m. 7 mėn.

2018.09.19 13:05 (prieš 2 mėn.)

Niekad neteko turėt su vilna, po tokia merino vilnos kepurėle, reikia dėt medvilninę?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.