2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 2018.09.19 15:35 (prieš 8 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Vyrai pasakysiu kad labai pergyvena kad negali padeti niekuo... bent jau maniškis tai nežinojo kur dėtis kai girdėjo mane. Už durų stovėjo nes bijo kraujo 😊 ir pati…

As manau, kad savo vyrui leisiu buti su manimi iki paties galutinio proceso - stumimo. Paskui tegul eina palaukt lauke. Nors jis jau mates viena gimdyma iki pabaigos, bet jauciasi to pasekmes, tai as jo nekankinsiu, nenoriu, kad dar ji paskui gaivint reiketu 😂😂😂😂

1
  2. 2018.09.19 15:36 (prieš 8 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Va! O mes rūkyt abu prieš nėštumą metėm! Irgi baugu kad su visu langu išeis iš gimdyklos rūkyt pirkt... O dėl spaudimo pamaniau , kad sesučių paprašysiu jam pamatuo…

Mes irgi metem rukyti, bet ziuriu vyras jau po truputi pradeda, tai bijau, kad kol pagimdysiu vel sugris prie rukymo 😂😂😂😂

3. 2018.09.19 15:38 (prieš 8 mėn.)

Merginos , nesvietiškai skauda gaktikaulį, nu lyg į klyną spyrį gavus būčiau. Va kai orai keičiasi ir rankas kojas suka- va toks amžino maudimo pojūtis. Tikiuosi ai…

Pleciasi ten viskas 😓 teks kenteti 😓
    Man dar gaktikaulio neskauda. Tik maudzia pilvo apacia kaip pries mm. Vis begu i wc ziuret ar kas nors neprasidejo, kai tik daugiau isskyru isbega 😂😂😂😂

1
  4. 2018.09.19 15:44 (prieš 8 mėn.)

Va! O mes rūkyt abu prieš nėštumą metėm! Irgi baugu kad su visu langu išeis iš gimdyklos rūkyt pirkt... O dėl spaudimo pamaniau , kad sesučių paprašysiu jam pamatuo…

Nu tikėkimės viskas bus gerai ir ištvers be cigaretes viską ir palaikys jus taip kaip reikes!!!

Yvette parašė:
    As manau, kad savo vyrui leisiu buti su manimi iki paties galutinio proceso - stumimo. Paskui tegul eina palaukt lauke. Nors jis jau mates viena gimdyma iki pabaigo…

Kiekvienas vyras skirtingas ir savaip pernesa ta gimdymą 😊👍 bet kaip mano tėvas pasake mano vyrui prieš gimstant pirmagimei kad nedalyvauti gimdyme nes dar impotentu paliksi 😂😂 nors ir pats nedalyvavo bet matyt ir negalėjo ir nenorėjo 😂
    Čia tokia individuali tema nes kiekviena žinom kokie vyrai ir ką gali ištverti 😊 aš savo net neprašyčiau ir pati nenorėčiau kad matytų 😊

5. 2018.09.19 15:45 (prieš 8 mėn.)

[email protected] parašė:
    Va va geras sprendimas, bet aš batų nei vienų neturiu, ai varysiu iki galo su tapkėm nes koja patinusi normal, o jeigu bus labai šalta neisiu niekur😃

Zinokit po gimdymo del staigaus hormonu pasikeitimo ziauriai pila prakaitas, kokius kelis men kankina salcio karscio bangos, pakyla temperatura del laktacijos. Ziauriai skykstu buna...

6. 2018.09.19 15:48 (prieš 8 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Nu tikėkimės viskas bus gerai ir ištvers be cigaretes viską ir palaikys jus taip kaip reikes!!!

As zinau, kad maniskis labai nervuotusi ir mane nervuotu 😂 sake kai dalyvavo pirmosios dukros gimdyme, nu baisiausiai jam buvo, kad negalejo niekuo padeti ir to skausmo is savo antrosios puses perimti sau... aisku, dar papuole komplikuotas gimdymas, turejo kabintis “ant pilvo” ir tempti ji zemyn, nes buvusi jau neturejo jegu stumti, o virkstele apsivyniojus aplink kakla buvo... baisus prisiminimai jam, todel nenoriu jo kankinti ir traumuoti

7. 2018.09.19 15:50 (prieš 8 mėn.)

Yvette parašė:
    Nu tikiuosi, kad apsieisim be policijos 😂😂😂😂

ar mes nesu tuo paciu vyru gyvenam maniskis irgi ne ant manes parekauja del tu mano hormonu, nors as irgi neesu princese ant zirnio, bet del to, kad kazkas kitas sunervino, ar darbe kazkas nutiko neigiamo. tai jam irgi staugiant emocijos issilieja arba i garaza prie mocu ar masinu krapstytis

8. 2018.09.19 15:55 (prieš 8 mėn.)

Mandei parašė:
    As manau visom skausmas vienodas buna, bet pirma kai gimdziau tai tyliai kazkaip, be vaistu ir be riksmu. As gal rekt nemoku

As ir visa laika tylejau ir tik giliai kvepavau tai man akusere liepe bent garseli isleist sako lengviau bus bet per stumima netgi nelabai galima rekti, nes tokiu budu ikvepiamas deguonis iseina i ora, o ne padeda vaisiui kvepuoti, nes saremio metubir taip jam truksta oro nuo spaudimo.

1
  9. 2018.09.19 15:55 (prieš 8 mėn.)

Yvette parašė:
    As zinau, kad maniskis labai nervuotusi ir mane nervuotu 😂 sake kai dalyvavo pirmosios dukros gimdyme, nu baisiausiai jam buvo, kad negalejo niekuo padeti ir to ska…

Omg!!! Nu tai geriau lai pabūna už durų ar kažkur netoliese kad galetu įbėgti iškart gimus mano mama dalyvavo seses vaiko gimime tai po gimdymo komplikacijų irgi patyrė insultą... sakė gimdė kartu dar karta ir tiek streso patyrė kad pasekmes buvo nekokios. Ačiū D viskas gerai ir liko sveika, bet gimdymas tikrai sukelia daug streso. O mes ataip ataip turesim pagimdyti tai nemanau kad reikia kankinti žmones kurie negali to pernešti

10. 2018.09.19 15:57 (prieš 8 mėn.)

Yvette parašė:
    As zinau, kad maniskis labai nervuotusi ir mane nervuotu 😂 sake kai dalyvavo pirmosios dukros gimdyme, nu baisiausiai jam buvo, kad negalejo niekuo padeti ir to ska…

Maniškis kol kas pasirįžęs dalyvauti viskame! Sakiau jeigu užknisi, išmesiu lauk jis toks pastoviai prikolina, tik būna nesupranta ribos iki kur man pasidaro nebejuokinga ir aš pykt pradedu

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.