2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 2018.09.19 15:58 (prieš 7 mėn.)

Katik užsiregistravau vizitui į ligonine apžiūrėti gimdyklos kadangi noriu vandeny tai norėčiau pažiūrėti kaip ten viskas vyktų. Ir gal persigalvosiu ir vyras sutiko eiti kartu tai bus geriau kai viską žinos irgi kur eiti ir kaip elgtis

2. 2018.09.19 15:59 (prieš 7 mėn.)

Ceike parašė:
    Maniškis kol kas pasirįžęs dalyvauti viskame! Sakiau jeigu užknisi, išmesiu lauk jis toks pastoviai prikolina, tik būna nesupranta ribos iki kur man pasidaro nebe…

Maniškis juokavo iki paskutinio 😂 bet poto kai prasidėjo sąrėmiai kas minutę tai baigėsi juokai ir jam jau 😂😂😂

1
  3. 2018.09.19 16:03 (prieš 7 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Katik užsiregistravau vizitui į ligonine apžiūrėti gimdyklos kadangi noriu vandeny tai norėčiau pažiūrėti kaip ten viskas vyktų. Ir gal persigalvosiu ir vyras…

O kokioje Jūs ligoninėje?☺

4. 2018.09.19 16:07 (prieš 7 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Maniškis juokavo iki paskutinio 😂 bet poto kai prasidėjo sąrėmiai kas minutę tai baigėsi juokai ir jam jau 😂😂😂

Tai va aš sąlyginai ir laukiu kol jis pamatys kas čia per reikalas laukia įdomu kokia reakcija bus

5. 2018.09.19 16:11 (prieš 7 mėn.)

Pacahontas parašė:
    O kokioje Jūs ligoninėje?☺

Aš uk, Londone jau gimdžiau ten, bet neatsimenu nieko

6. 2018.09.19 16:12 (prieš 7 mėn.)

Jau, man atrodo, dalinausi, bet įmetu dar. Labai fainai šitamoteriškė paaiškina apie gimdymą

7. 2018.09.19 16:17 (prieš 7 mėn.)

as_as_as parašė:
    Ar yra dar kam pastoviai karsta ir troskina? Maniau kai lauke karsciai baigsis, ir mano karstis baigsis, bet kad nelabai. Nuogai noris vaiksciot, prakaitas pastovia…

Man karšta visada gyvenime nėra taip buvę

1
  8. 2018.09.19 16:32 (prieš 7 mėn.)

O aš va vakar apšaukiau taip nevaikiškai savaji, norėjo man padėt prekes iškraut ir pasiėmė kiaušinius dėt nu blemba sukrovė protinguolis viską i viena pusę durelėse o ten daug ir nereikia tai kai krito viskas žemyn visi kiaušiniai sudužo, realiai iš 20 kiaušiniu liko 5, nu taip pasiutau, o tas stovi ir juokias, man dar labiau nervai ima bet po kokios valandos pasikeitė nuotaika ir pačiai juokas imt pradėjo jog tokį šumą dėl kiaušinių pakėliau tai dabar net prie šaldytuvo bijo prieit

1
  9. Fainuolis 16 m.

2018.09.19 16:33 (prieš 7 mėn.)

Manasis labai pergyvena, kad tik man viskas neprasidėtų naktį, būtent kaip jam teks dirbti, žinoma nelabai smagu, bet ka daryt galvoju, kad bent manęs į klinikas neišsiūstų dėl gestacinio, o daugiau bus kaip bus.

10. 2018.09.19 16:47 (prieš 7 mėn.)

naminukas32 parašė:
    ar mes nesu tuo paciu vyru gyvenam maniskis irgi ne ant manes parekauja del tu mano hormonu, nors as irgi neesu princese ant zirnio, bet del to, kad kazkas…

Gal mes nezinom, bet musiskiai dvyniai 😂😂😂😂😂 grynai tas pats

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.