2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 2018.09.19 22:12 (prieš 7 mėn.)

Mandei parašė:
    Idomu kaip si karta bus

Jauciu, kad taip paciai 😁 laukiu nestumo pabaigos su visa agonija priesaky 😎

2. 2018.09.19 22:15 (prieš 7 mėn.)

Mandei parašė:
    Nu zinokit nezinau kaip kitom, as gimdziau gan lengvai, bet tiek issikroviau kad kai uzdejo vaika ant krutines tai galvoju, paimkit jus ji ir duokit man pailset ben…

Va lygiai taip pat man buvo:atrodo noeko as nenoriu tik pailset... poto galvoju ot bejausme kokia. Bet cia normalua dalykas kai issikankini tiek laiko. Ir kudikiui meile atrode atejo tik veliau. Tikrai ne ta akimirka.

2
  3. 2018.09.19 22:17 (prieš 7 mėn.)

Viktorija.PAV parašė:
    Mane pamenu vecna gulde nes as vis keliausi pasiziuret kas ten darosi ir ziurejau kaip vaikiukas atrodo o mane vis galva atgal gulde nu negaliu man ir idomu buvo ir…

O man pagulde ant krutines ta silta leliuka, ir as nezinojau ka daryt, tai paprotino akuseres, kad apsikabinciau savo vaika, nes jam salta 😂😂 po to mus uzklojo. Bet verkiau is laimes, kad atkentejau viska😎

2
  4. 2018.09.19 22:20 (prieš 7 mėn.)

_kamane_ parašė:
    Va lygiai taip pat man buvo:atrodo noeko as nenoriu tik pailset... poto galvoju ot bejausme kokia. Bet cia normalua dalykas kai issikankini tiek laiko. Ir kudikiui …

Pritariu, kai kurios perspaudzia is saves reikalaudamos ir nusivilia viskuo ypac savim, kai nepamilsta savo vaiko ta pirma minute. Bet as tikrai pamilau savo vaika tik veliau. O is pradziu is viso nezinojau ka su juo daryt 😊

2
  5. 2018.09.19 22:21 (prieš 7 mėn.)

Ratasa parašė:
    Niu jau niu jau - nemanau kad susitvardysit kai lialiuka ant krutines pades... juk tiek menesiuku lauktas kurinukas o dar jei naturaliai pagimdytas - netikiu ka…

Tai cia mes tik saipomes is savo vyru 😂 zinau, kad bliausiu 🤣

1
  6. 2018.09.19 22:27 (prieš 7 mėn.)

man eina 36 savaite, vakarais daznokai pradeda kietet pilvukas, sukieteje taip stipriai, be jokiu skausmu ir atleidzia po kazkiek min. taip turi but? cia taip gimda ruosiasi?

1
  7. Genadij♥️♥️♥️ 6 mėn. 2 sav.
    Jekaterina♥️♥️♥️ 3 m. 5 mėn.
    Iveta♥️♥️♥️ 5 m. 11 mėn.
    Polina♥️♥️♥️ 7 m. 10 mėn.

2018.09.19 22:36 (prieš 7 mėn.)

AstaGri parašė:
    O man pagulde ant krutines ta silta leliuka, ir as nezinojau ka daryt, tai paprotino akuseres, kad apsikabinciau savo vaika, nes jam salta 😂😂 po to mus uzklojo. Bet…

O man nei karto ne dejo nei vienos ( su iveta tik pamenu parode priglaude kazkaip prie veido ir tada jau matuot ten viska ziuret nunese todel as ir kelnojausi 😁 o irgi kai prie veido priglaude ir nezinojau ka daryt bucuot nenorejau tikrai tai toks nesupratimo momentas buvo nejaukus biski

8. Genadij♥️♥️♥️ 6 mėn. 2 sav.
    Jekaterina♥️♥️♥️ 3 m. 5 mėn.
    Iveta♥️♥️♥️ 5 m. 11 mėn.
    Polina♥️♥️♥️ 7 m. 10 mėn.

2018.09.19 22:38 (prieš 7 mėn.)

Ernesta28 parašė:
    man eina 36 savaite, vakarais daznokai pradeda kietet pilvukas, sukieteje taip stipriai, be jokiu skausmu ir atleidzia po kazkiek min. taip turi but? cia taip gimda…

Jo viskas gerai cia pas dauguma musu tie kietejimai pasitaiko ir artejant didziajai dienai vis daznes )

1
  9. 2018.09.19 22:46 (prieš 7 mėn.)

Yvette parašė:
    Tai cia mes tik saipomes is savo vyru 😂 zinau, kad bliausiu 🤣

o jei maniskis vel paklaus " ko cia zliumbi"? turbut dar rasciau jegu jam uztvot

10. Melanija 6 mėn. 1 sav.
    2 m. 3 sav.

2018.09.19 23:21 (prieš 7 mėn.)

Marija40 parašė:
    Spalio 17

Mano terminas irgi spalio 17

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.