2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 7 m. 10 mėn.
    9 m. 3 mėn.

2018.09.20 10:57 (prieš 10 mėn.)

Yvette parašė:
    Laikykis mamukai 💐 mes stiprios ir del savo leliunu viska istversim - ir susiutas tarpvietes, ir hemoroju, ir bemieges naktis, ir sprogstancias krutis 😘

Na cia irgi lb individualu. Tikrai nebutinai max 1 menesi sunku buna, man asmeniskai tikrai lb sunku buvo zymiai ilgiau..O kitom buna is karto visai nieko..

2. 2018.09.20 10:58 (prieš 10 mėn.)

Sveikos busimos ir esamos mamos prisijungiu ir as i jusu laukianciuju gretas, laikas laukimo mazeja, nerimo daugeja

1
  3. 2018.09.20 11:00 (prieš 10 mėn.)

Yvette parašė:
    Tikrai taip! Ne visos plysta, ne visom hemorojus islenda esu girdejusi del plysimo (tik nezinau kiek tiesos), kad jei klausysi akusere - kada stumt, kada kvepuot…

Kaip per kursus aiskino,reik palaukti, nestumti kai galvyte istempia ta visa oda,kad siektiek pabutu ir oda prisitaikytu prie to tempimo,o kai skubama stumti,oda nespeja prisitaikyti ir plysta

1
  4. 2018.09.20 11:02 (prieš 10 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Kaip per kursus aiskino,reik palaukti, nestumti kai galvyte istempia ta visa oda,kad siektiek pabutu ir oda prisitaikytu prie to tempimo,o kai skubama stumti,oda ne…

Nu va, apie tai ir kalbu, kad reik klausyt akuseres. Aisku greiciausiai ten jau nieko negirdi 😂😂😂, bet kazkaip galima susikaupt ir paklausyt.

1
  5. Genadij♥️♥️♥️ 9 mėn. 1 sav.
    Jekaterina♥️♥️♥️ 3 m. 7 mėn.
    Iveta♥️♥️♥️ 6 m. 2 mėn.
    Polina♥️♥️♥️ 8 m. 1 mėn.

2018.09.20 11:02 (prieš 10 mėn.)

Yvette parašė:
    Tikrai taip! Ne visos plysta, ne visom hemorojus islenda esu girdejusi del plysimo (tik nezinau kiek tiesos), kad jei klausysi akusere - kada stumt, kada kvepuot…

As nei su viena neplisau irgi klausiau kada sako ka daryt ir pati kazka daryt bijojau be ju liepimo 😁nors viskas ir savaime lizdavo

6. 2018.09.20 11:09 (prieš 10 mėn.)

Draugė gimdė Klaipėdoje pas Vaivą Mačiulionytę antrą leliuką, tai sakė kai pradėjo atidžiai klausyt gydytojos, akušerės - viskas ėjo kaip "iš natų". Jokių plyšimų, jokių kitų blogumų. Sakė galutiniam etape vieną koją laikė vyras, kitą gydytoja, tad leliuko išstūmimo kelias smarkiai palengvėjo.
    Mano data 10 10. Nebijau paties gimdymo, visoms kažkaip įvyksta. Bijau tik psichikos pakitimų, juk gyvenimas niekada nebus toks kaip anksčiau. KIta vertus, pamenu kai su vyru nusipirkom šuniuką - pirmą parą galvojam - "grąžinsim". Kaip gyvensim kaip reikai vest 3 kartus, reikia dėmesio. Kaip keliausim. O dabar sakom, kad net šuniukas buvo geriausia kas gali nutikt šaime gyvenime.
    P.s.įsivaizduojat, aš savo leliuką sapnavau vos vieną kartą prieš kokius 3 mėn.....
    Kaip mano geriausia draugė, pagimdžiusi pametinukus sakė - įsivaizduokit, kad tą dieną ar naktį einat į nesibaigiančios meilės pasimatymą.
    Stiprybės, ramybės visoms

7
  7. 2018.09.20 11:10 (prieš 10 mėn.)

Sveikos merginos 🌷 kaip manot ar reiktų sunerimti dėl tokio staigaus svorio augimo? 🤔Mityba nesikeitė.

8. 2018.09.20 11:10 (prieš 10 mėn.)

Viktorija.PAV parašė:
    As nei su viena neplisau irgi klausiau kada sako ka daryt ir pati kazka daryt bijojau be ju liepimo 😁nors viskas ir savaime lizdavo

Tai savaime nesustabdysi, bet jei stumt neleidzia, o tu stumsi tai ir plysi. Reikia nesidraskyt ir klausyt 🤗

9. 2018.09.20 11:18 (prieš 10 mėn.)

Sveikos,

Yvette geras sapnas, gera lelia turesi 😁😍

Mano naktele nebloga, 7 h jau ant koju slapima veziau. Ir tik dabar parsibaladojau 😁😰 kaip sunku jau vaiksciot, jauciasi labai svoris 😰 geriau niekur nebeit 😏
    O kaip jus puskuojat? Ar jaucias svoris? Ar as cia viena banginis 😰😂
    Isejau is mazylio kazko taip jautru pasidare, vos neapsiverkiau. Jau tuoj gimdyt reikes vaziuot 🙈 nesitiki, ir baisu ir noris kazkoks chaosas galvoje 😰

10. Genadij♥️♥️♥️ 9 mėn. 1 sav.
    Jekaterina♥️♥️♥️ 3 m. 7 mėn.
    Iveta♥️♥️♥️ 6 m. 2 mėn.
    Polina♥️♥️♥️ 8 m. 1 mėn.

2018.09.20 11:20 (prieš 10 mėn.)

Yvette parašė:
    Tai savaime nesustabdysi, bet jei stumt neleidzia, o tu stumsi tai ir plysi. Reikia nesidraskyt ir klausyt 🤗

Man buvo su antra dukra pagulde jau gimdyt pastate lasaline ir sako pajusi kada stumt noresi pakviesi ir isejo o man praktiskai ant antro saremio ir prasidejo lac stumimas tai kol dar jie apsirenge sisiruose salia nieko nera man norisi stumt bandau laikyt tai ant manes dar sureke kad neplesiciau vaiko o tai kad tuoi istumsiu ir vaikas ant grindu nukris nes per 2 stumimus ir pagimdydavau o tie kol sisiruos susiris tai bijojau labai

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.