2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 2018.09.20 12:33 (prieš 3 sav.)

Yvette parašė:
    Aliexpressas 😂😂😂 bet labai minkstutis ir mielas nera storas bet siltas

Dar nuo pirmo tokį pat turiu, labai mylėtas, daug skalbtas, o atrodo kaip naujas 👌🏻🤗

1
  2. 2018.09.20 12:34 (prieš 3 sav.)

Čia kaip visada susiginčyjau su uošviene, ta isitikinus kad privaloma ir yra istatymas, o aš ginčijaus kad nėra dėl to ir užklausiau čia 😄

1
  3. Fainuolis 15 m. 5 mėn.

2018.09.20 12:40 (prieš 3 sav.)

Viktorija.PAV parašė:
    bet gali pliski labai nepatogioje vietoje ir sulysti visa viduja man atrodo nevisada geriau plist gal kartais ir geriau kad kirptu.man nors neteko nei plyst nei kad…

Nesamonė del "geriau plyšti" tik kirpti va jei plyš raumuo lig išeinamosios angos, geriau nei viena nenorėkit, man taip nebuvo, bet yra kam buvo, poto moterys bijo natūraliai gimdyt.

1
  4. 2018.09.20 12:40 (prieš 3 sav.)

naminukas32 parašė:
    jei laiku nuvyksiu i ligonine ir dar bus galima, aisku ir jei labai skaudes, tada gal ir paprasysiu epiduro. bet dar dvejoju, nes vienai pazistamai po epiduros jau …

Visko būna, bet yra moterų kurios su nugara problemos po gimdymo, net neturėjus epidiuro. Tai čia manau nuo organizmo ir nuo anesteziologo priklauso. Be to jei ten šokinėji kai tau leidžia vaistus tai nieko gero nebus.

2
  5. 2018.09.20 12:47 (prieš 3 sav.)

Kilis parašė:
    Visko būna, bet yra moterų kurios su nugara problemos po gimdymo, net neturėjus epidiuro. Tai čia manau nuo organizmo ir nuo anesteziologo priklauso. Be to jei ten …

Jauciu cia sutapimas su ta nugara ir epiduru. Ir taip daug problemu turi zmones del silpno nugaros raumens ir pan. Ir per nestuma nugara gerai padrozi. Paskui nuraso epidurui viska. 😏

3
  6. Fainuolis 15 m. 5 mėn.

2018.09.20 12:55 (prieš 3 sav.)

Mėtka parašė:
    Jauciu cia sutapimas su ta nugara ir epiduru. Ir taip daug problemu turi zmones del silpno nugaros raumens ir pan. Ir per nestuma nugara gerai padrozi. Paskui nuras…

Aš ta vieta kur leido jaučiau visus metus, toks jausmas būdavo lyg stuburas operuotas, ir pataikė tik iš penkto karto, gal dar del to, o sugalvojo leist likus 10-15 min iki finišo, tokie specai, beje viskas nutiko klinikose.....

7. Fainuolis 15 m. 5 mėn.

2018.09.20 12:56 (prieš 3 sav.)

jurgioke parašė:
    Aš ta vieta kur leido jaučiau visus metus, toks jausmas būdavo lyg stuburas operuotas, ir pataikė tik iš penkto karto, gal dar del to, o sugalvojo leist likus 10-15…

Dabar jokio epidūro, iškesiu.

8. 2018.09.20 12:57 (prieš 3 sav.)

jurgioke parašė:
    Aš ta vieta kur leido jaučiau visus metus, toks jausmas būdavo lyg stuburas operuotas, ir pataikė tik iš penkto karto, gal dar del to, o sugalvojo leist likus 10-15…

🙈🙈🙈 gal rezidentai leido? 🙈🙈🙈

9. Fainuolis 15 m. 5 mėn.

2018.09.20 12:58 (prieš 3 sav.)

Jurgitaa_ parašė:
    Čia kaip visada susiginčyjau su uošviene, ta isitikinus kad privaloma ir yra istatymas, o aš ginčijaus kad nėra dėl to ir užklausiau čia 😄

Tos uošvienės kartais jos per daug išmano, maniškė iš to mandrumo kartais taip i pievas nusigrybauja

3
  10. 2018.09.20 13:08 (prieš 3 sav.)

jurgioke parašė:

Kažkaip įdomiai lietuvoje, pas mus jei jau atsivėrė kaklelis iki 7 cm. Tau jau nieko neduos, viskas gimdai. O čia leidžia bet kada 🙁. Manau anesteziologas ne koks buvo. Be to man kaip pacientui labai nepatinka klinikos.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.