2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. Airinė 2 mėn.
    Dovydas 3 m. 2 mėn.

2018.09.20 22:11 (prieš 2 mėn.)

taškas. parašė:
    Tai čia kas diena besiskundžiant skausmais, negalavimais, gydytojais, medicinos personalu, materializmo viršunem tikrai optimizmo nesuteikia kasdien skaitant tokius…

Aš galvoju, gal toms mamoms lengviau čia atėjus ir išsikalbėjus, vyrams gi nepadejuosi kiekvieną dieną, kaip sunku, o čia gi visos susirinkusios daugiau mažiau tą patį išgyvenam ir daugiau supratimo ir užuojautos čia galima sulaukti seku šitą forumą nuo pat pradžių, man nekliuvo, nei nesibaigiančios diskusijos apie vežimėlius, nei tie kasdieniai paverkšlenimai apie skausmelius ir nepatogumus skaitau dabar tas baisybes apie plyšimus, nu bet tikiu, kad man bus viskas gerai, ir vistiek nebijau ir laukiu to, ko rezultate pasaulis pasipildys dar vienu gyventoju bet čia gal kaip sakai, mano charakteris matyt toks, ir manęs neveikia tas negatyvas taip smarkiai

Mėtka parašė:
    Man visad patinka skaityt tavo mintis ir patarimus vienais ar kitais klausimais 😊🌹🎈 gal kad sutampa poziuris, nors ir nesu patyrus mama kaip tu 😊💌

Smagu girdėti 🤗🌸🌸

9
  2. 2018.09.20 22:20 (prieš 2 mėn.)

sunline parašė:
    Panos, para laiko kaudanti skauda. Galvojau, praeis, bet dabar tik stpreja. Ryt pas gyd. prasysiuos, o gal zinot, kaip sau galiu padet siandien?

O kaip su spaudimu? Man irgi skaudejo galva.savaite laiki buvo spaudimas uzkiles siandien daktare pamatavo 145/100 sako tau galvos neskauda ligoninei negulejai sakau skaudejo ir spaudimas pakiles buvo,sako nu vat jei negulejai tai dabar pagulesi.

3. 2018.09.20 22:39 (prieš 2 mėn.)

taškas. parašė:
    Gimdžiau Kauno Klinikose, esu patenkinta personalu, ir aplamai gimdyti naturaliai man butu buve geriau, del sveikatos bet deja teko ištverti cp, kas iki dabar išauk…

as tiesa sakant nlb. supratau kodel tau gavosi taip su epiduru?

4. 2018.09.20 22:49 (prieš 2 mėn.)

taškas. parašė:
    Gimdžiau Kauno Klinikose, esu patenkinta personalu, ir aplamai gimdyti naturaliai man butu buve geriau, del sveikatos bet deja teko ištverti cp, kas iki dabar išauk…

Kada pradejo vystytis preemklapsija? Spaudimas baltymas ar pan?

5. 2018.09.20 23:20 (prieš 2 mėn.)

O aš dabar atsiguliau, savo drauge nėščiosios pagalve apsikabinau ir megaujuosi kaip mažoji į pilvą stuksena su kojytėmis greit šito jausmo truks.

4
  6. 2018.09.20 23:55 (prieš 2 mėn.)

Mėtka parašė:
    O kaip jus puskuojat? Ar jaucias svoris? Ar as cia viena banginis 😰😂
    Isejau is mazylio kazko taip jautru pasidare, vos neapsiverkiau. Jau tuoj gimdyt r…

Jaučiasi svoris ir man Jau sunku sportuoti darosi, daaaug greičiau pavargstu, kai pavaikštau, o dar tos karščio bangos, kai užeina, tai nors iš odos išsinerk Bet jau nedaug liko, tuoj nukris nemažai to svorio

7. 2018.09.20 23:59 (prieš 2 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    o man siand. galva biski sukasi..vis niriu miego
    o seip mamos, nusiteikusios daryti epidura?As tai neatsisakysiu

Nesu prieš epidūrą, jeigu skausmas bus nepakeliamas, tai irgi neatsisakysiu, kad nepritrūktų jėgų stumti.

8. 2018.09.21 00:35 (prieš 2 mėn.)

Sviri parašė:
    O aš dabar atsiguliau, savo drauge nėščiosios pagalve apsikabinau ir megaujuosi kaip mažoji į pilvą stuksena su kojytėmis greit šito jausmo truks.

Aha, atsimenu dar ilgai pilvą glosčiau po gimdymo, tai dabar bus tas pats keistas jausmas kai taip staiga pliukšt ir dingsta pilvukas 😊😇

9. Fainuolis 15 m. 7 mėn.

2018.09.21 04:30 (prieš 2 mėn.)

Letere parašė:
    Kada pradejo vystytis preemklapsija? Spaudimas baltymas ar pan?

Man asmeniškai,7-am mėnesy, pirmiausia pasireiškė tinimas viso kūno dėl baltymo ir spaudimo nežinau kaip jos nematė, nebuvo laiku pastebėta čia su pirmu nėštumu,o pastebėjo tik prieš gimdymą, o aš apie tai nelabai ką nutuokiau. Tik visi sakė kokia tu ištinus O su šiuo nėštumu jos nėra.

10. 2018.09.21 07:04 (prieš 2 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    man tas pats, man skauda tarp koju is kaires puses,kur gakta ir dar zemiau.Labai skauda kelti kojas ir nakti ant kt.sono apsiversti-kankinimas.Lb bijau ,kad per gim…

Aš kažkiek ieškojau info apie simfizitą, bet labai tikiuosi, kad pas mane kiek iš kitos operos viskas, nes su tais kaulų atsistatymais tai jau gerokai baisiau. Būtinai siuntimo prašykit, ir jums ramiau bus, gal tiesiog organizmas labai intensyviai ruošiasi ir viskas ten taip turi būti Man padėjo reabilitologas, bent paaiškino kaip sėsti, kaip kojas laikyti, kaip laiptais lipti, kad mažiau skaudėtų. Į ilgesnį pasivaikščiojimą jau visviena nebeičiau, bet po namus suktis ar kokioj parduotuvėj apsipirkant pavaikštinėti tai tikrai lengviau pasidarė.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.