2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 2018.09.22 10:22 (prieš 8 mėn.)

Filologe parašė:
    Negatyvas negatyvu, bet kai sekasi tai sekasi!! Vaikai abu serga, negana to-vyrui isbere visa kuna. Nuleke i poliklinika-niezai!!! Kas reiskia baisiai kibia bjauryb…

Oi kaip uzjauciu. Zinau sia bjaurybe!!! Labai geras vaistas - purskalas yra sitai bjaurybei, bet LT jo negausi - Spregal. Mano uosvis visada is ligonines parsivezdavo sita bruda, o jis zmogus nevaikstantis ir ant patalo, tai visi lietuviski vaistai netiko, nes nebuvo jo kaip paskui normaliai nuprausti. Mes ji pirkdavom is moteriskes kuri vazinejo i Rusija, Baltarusija vaistu, kainuodavo15€, tai visada turedavom spinteleje.
    Nu ir aisku visu patalu, pavirsiu dezinfekcija, cia jau tinka viskas - spiritas, ukiskas muilas. Nusipirkit ranku dezinfekcinio skyscio ir diena prabegdami vis juo pasivalykit rankas visi
    Viskas bus ok!

2. 2018.09.22 10:44 (prieš 8 mėn.)

Dėl vardo, tai mes irgi dar neturim Tai nežinau kaip bus, nes vyrui joks nepatinka, o man irgi nebuvo, kad vienas koks patiktų labiau Siaubas, bus vaikas be vardo

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.22 10:46 (prieš 8 mėn.)

as leidau vaiko varda vyrui isrinkt. Sakiau koki issirinksi toks ir bus. Tai isrinko is pradziu Vakari, o db jau nori Vejo.. man Vejas nelabai, o kaip jums?

4. 2018.09.22 10:50 (prieš 8 mėn.)

Filologe parašė:
    Buvau ir as mamu mugeje. Net nustebau kaip lb aprinkta, o gal nlb kas ir buvo. Vaikams pirkau po zaisliuka. Mazylei-nieko. Paziuret kokio kombio ziemai norejau, bet…

Aš tai prigriebiau kombiuką, dar pasikuitusi truputį atradau rūbelių, tai maišiuką susirinkau, ką radau geresnės kokybės. O šiaip dauguma rūbelių labai nudėvėti buvo toje mugėje, o kainos tai nemažos.

5. 2018.09.22 10:53 (prieš 8 mėn.)

Nekoks rytas kaip matau,pas ka persalimai pas ka niezai..laikykites!! Ale kaip tycia pries pat mazylio atejima visos bedos...
    O mane matyt oru pokytis paveike,nes nu jau tokiu nesamoniu prisapnavau sapnavau kad vaika pasildyt norejau tai uzdejau ji ant..keptuves...ir pamirsau,atbegu visa isigandus,o jis guli,neverkia,bet jau prilipes buvo prie keptuves,tai biiojau kad vyras pamatys pylos gausiu... po to galvoju pamaitisnsiu,kisu papa,o tas vaikas mano kate pavirtes,ir zindo,galvoju bliamba sunku kai snukelis pamatyt ar gerai apzioja speneli.. ir poto sakau vyrui- nu gerai pirmas vaikas toks,bet jau antra tai darysim i zmogu panasu

5
  6. 2018.09.22 11:00 (prieš 8 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Nekoks rytas kaip matau,pas ka persalimai pas ka niezai..laikykites!! Ale kaip tycia pries pat mazylio atejima visos bedos...

As sapnavau, kad i kelnes prikakojau, o vyras su dregna servetele vale visas nelaimingas 😀

2
  7. 2018.09.22 11:02 (prieš 8 mėn.)

Mano spalio 24-25, liksim paskutines 😀

Viktorija.PAV parašė:
    Ta pati situacija nors neisirinkom dar vardo bet kol as gulesiu ligonineja vyras jau eis liudijima daryt 😁nors sakiau neduosiu pazymos tos ir nieko tu nepadarysi 😁o…
    Jus turit veiklos, kai tiek vaikuciu :))))

8. 2018.09.22 11:04 (prieš 8 mėn.)

Bliam, atsikėliau, žiūriu į veidrodį, puslelinė Nu tik to ir betrūko prie slogos... O mano turimo kremuko negalima nėštumo metu, nu nors nusišauk... Kaip dabar gydyti tą nesąmonę, gal kas jau buvot susidūrusios nėštumo metu?

9. 2018.09.22 11:04 (prieš 8 mėn.)

Juszte parašė:
    As sapnavau, kad i kelnes prikakojau, o vyras su dregna servetele vale visas nelaimingas 😀

O jergau musu pasamone ziuriu nebezino ko dar prisigalvot

1
  10. Genadij♥️♥️♥️ 7 mėn. 1 sav.
    Jekaterina♥️♥️♥️ 3 m. 6 mėn.
    Iveta♥️♥️♥️ 6 m.
    Polina♥️♥️♥️ 7 m. 11 mėn.

2018.09.22 11:06 (prieš 8 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:

eina sau sapnai as tokius sapnuojant bijociau miegot eit jaciu nors irgi pasitaiko nesamoniu pasapnuot si nestuma as susija su vaikiuku sapnavau tik karta ir tai kazkas apie lyti susija buvo ir irgi neaisku buvo. 3 atsakimai mergaiciu gavau viena berniuko ir atseit vaiksiojau per dmgyditojus klausinejau tai ka turesim nes nesupratau del atsakymu.atsakimai vieno vaiko lyties atseit tokie atejo tai irgi kazkoks bredas buvo

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.