2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 2018.09.22 18:11 (prieš 10 mėn.)

O as siandien atkutus,2 valandas lyginau uzuolaidas,tvarkausi rubu spinta savo ir dar kita spintele planuoju pabaigt,ryt jauciu nepajudesiu

2. 2018.09.22 18:20 (prieš 10 mėn.)

Bozke parašė:
    Rimtai?mam vakar namie bevaikstant tik pajutau pliumt;) nubegau i wc o ten isskyros baltos bekvapes skystos ir taip normaliai,nusivaliau ir viskas;) net nepagalvoja…

Man tokios isskyros kasdien ir jau senokai...nemazai ju buna

1
  3. 2018.09.22 18:22 (prieš 10 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    As viena vakara pasitepiau tokiu misiniu-taukmedis,arbatmedis ir pacioliu et.aliejus,visi jie turi specifini kvapa,vyras vajare atsigule,susirauke,sako smitdi kaip …

😂😂😂

Bozke parašė:
    Rimtai?mam vakar namie bevaikstant tik pajutau pliumt;) nubegau i wc o ten isskyros baltos bekvapes skystos ir taip normaliai,nusivaliau ir viskas;) net nepagalvoja…

O man jau taip būna kelias savaites kasdien nelabai daug ... aš galvojau gal čia pienligė 😳 man kaip ginė sakė kad yra ji ...

4. 2018.09.22 18:35 (prieš 10 mėn.)

Juszte parašė:
    Man tokios isskyros kasdien ir jau senokai...nemazai ju buna

Man irgi jau gan seniai gal kokius 3 men. Kartais tokios skystos buna baltos ir gausios. Manau normulu nestumo metu isskyru pagausejimas

1
  5. 2018.09.22 19:02 (prieš 10 mėn.)

Letere parašė:
    O dar yra kas neisrinke vardo? mes niekaip neissirenkam.

Mes! Turim tris bendrai su tapusius kandidatus, bet realiai nezinom - nelimpa vistiek. Vis guodžiama save tuo ką visi sako- tipo pamatai vaiką ir supranti netikėtai kuo vardu!

6. Fainuolis 16 m. 3 mėn.

2018.09.22 19:11 (prieš 10 mėn.)

Mandei parašė:
    Jauciu ir man teks protestuot pries sita varda, bus Vakaris man atrodo

Draugė pavadino sūnų Vakaris, nu man tai labai gražiai skamba ir bernaitis koks stipruolis 6.5 mėn jau pats lovytei atsistojo

7. 2018.09.22 19:15 (prieš 10 mėn.)

naminukas32 parašė:
    bet tai kokios kiaules tos gydytojos. maniske man padeda atsikelt, net iki tualeto palydi, ir iseinant visada paklausia ar rasiu isejima, nes tokie biski panus kori…

Man maniškė taip pat ranką paduoda -ir atsigult ir atsikelt padeda , bet ne ant kėdės, o ant minkštasuolio . O kėdėj aš atsisėdu paprastai , o ji Poto su pultu ir uodegą atskirai pakelia, ir kojas pasikelia, nugara atlošiama- viską sureguliuoja, o po to vėl nuleidžia - aš tik atsisėdu ir kojas ant pedalų padedu. Bet gerai , kad rangytis ir ropštis nereik- jau sunkokai būtų. Čia apie voverę- gerai pastebėta buvo 😄😄😄

8. 2018.09.22 19:26 (prieš 10 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Nekoks rytas kaip matau,pas ka persalimai pas ka niezai..laikykites!! Ale kaip tycia pries pat mazylio atejima visos bedos...

Juszte parašė:
    As sapnavau, kad i kelnes prikakojau, o vyras su dregna servetele vale visas nelaimingas 😀

Oi, kaip prisijuokiau, moterys, is jusu 😂😂😂 o dar galvojau, kad mano sapnai durni 😂😂😂

1
  9. Genadij♥️♥️♥️ 9 mėn. 1 sav.
    Jekaterina♥️♥️♥️ 3 m. 7 mėn.
    Iveta♥️♥️♥️ 6 m. 2 mėn.
    Polina♥️♥️♥️ 8 m. 1 mėn.

2018.09.22 19:28 (prieš 10 mėn.)

man tos iskiros irgi salinasi kaip kiausinio baltymas vis bijau nuejus pamatyt kad su kraujo priemaisom bus nes su pirma dukra kaip pasisalino tokios irgi nekreipiau demesio nes man pazystami sake kad kai pasisalins kamstis po sav ar 2 gali prasidet gimdymas . tai as ne sukau galvos o vat kai isejo ta pacia diena ir prasidejo saremiai o dabar baisu

10. 2018.09.22 19:29 (prieš 10 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Su vardais ir mums sunku turim daug sugalvoja o kuris bus tinkamas ziuresim kai pamatysim Herkus ,Markas ,Danius,Rapolas,Benas

Man 30 spalio paskirta- bet maža vilties turiu iki galo išvaikščioti - guliu, tam kad iki 36 pilnų bent isbūciau. O pas mus ne tik datos panašios , bet ir du iš jūsų pavardintų vardukų į mano sąrašą įeina , tad parungtyniausim. Vyras juokėsi kai termino dieną pamatė- sako tu kaip ir visos normalios raganos- per Hellouwyną pagimdysi! Tiesa pasakius... norėčiau anksciau- nu per visus šventus gymkė- nu kaip ir eina sau...😄😄😄

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.