2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 2018.09.22 17:02 (prieš 3 sav.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Man 30 spalio paskirta- bet maža vilties turiu iki galo išvaikščioti - guliu, tam kad iki 36 pilnų bent isbūciau. O pas mus ne tik datos panašios , bet ir du iš jūs…

Mano terminas 26 d., bet aš kaip tik labai norėčiau patraukti ilgiau ir būtent 30 d. pagimdyti labai man ta data patinka, o ir šiaip, man atrodo visai faina per Helowyna gimti
    Bet šiaip visos potencialios dienos kažkuo įdomios. 23 d. gimus viena prosenelė, 24 d. - kita. 28 d. mano vardadienis, o 30 d. jau minėjau.

Letere parašė:
    Tos kurios susikrovet tases. Klausimelis. As kroviau pagal rekomenduojama sarasa. Man gavosi dvi dideles sportines tases. Nesuvokiu is kur ir kas cia pas mane vi…

Aš net tris turiu į priėmimą kuprinė, į gimdykla - mamos tase nuo vezimo, o i palata lagaminas (ne rankinio bagazo, biski didesnis).

1
  2. Genadij 1 sav.
    dukryte♥♥♥Jekaterina 2 m. 10 mėn.
    Polina 7 m. 4 mėn.

2018.09.22 17:06 (prieš 3 sav.)

Mano va iskar iemuosi ir tuos dirzus po gimdymo nzn kada ju reiks jai rimtai mazesne tasyte vaikelio rubai .dar 2 halatus iemuosi viena sita kita plona nzn kuris patogiau bus 😂puodeli dar su sakute ir saukstu nu lig nieko lisno o jau vyrui atvest reiks tik siena tasyte

1
  3. Rokas 1 d.

2018.09.22 17:13 (prieš 3 sav.)

Viktorija.PAV parašė:
    o as vis dar galvoju ar man det kosmetyne su dantu pasta muilu sanpunu ir t.t isidejau poto istraukiau galvoju nu iskarto gi man nereiks atves kitai dienai vyras ta…

Sampuno neimsiu, nes mano plaukai labai stori ir ilgi. Tai man ten issiplaut galva butu kosmaras. Pabusiu su pasiriebalavusiais plaukais jei ka. Nors jie nelabai riebaluojasi duso zele Maxej nusipirkau kur yra 50ml tutele, tai ja pasiimsiu. Dar paemiau intymios higienos prausikli is Seba Med.

4. Genadij 1 sav.
    Polina 7 m. 4 mėn.

2018.09.22 17:24 (prieš 3 sav.)

Milgren parašė:
    Sampuno neimsiu, nes mano plaukai labai stori ir ilgi. Tai man ten issiplaut galva butu kosmaras. Pabusiu su pasiriebalavusiais plaukais jei ka. Nors jie nelabai ri…

o vat as nusikirpau plaukus trumpai tai jie db pastovei riebaluoti negaliu ir ta kakta riebaluojasi labai ir spuodu pilna tai man be sampuna tragedija bus jai 3 diena neplausiu geda bus israsant i lauka iseit

5. 2018.09.22 17:31 (prieš 3 sav.)

Noriu paklausti jau patyrusių mamų - ar kuri derinote žindyma krūtimi ir nutrauktu MP?

Labai norėčiau maitinti pati ir ilgai, tačiau taip pat būčiau labai laiminga, jei turėčiau galimybę kartais pasiprašyti mamos išleidžiama į mokslus (norėčiau palikti nutraukto savo pieno) ir antra, būtų smagu, jei mažylį kartais iš buteliuko MP pamaitintu tėtis - manau, jiems tai būtų geras būdas būti artimiems ar mane išleisti pvz apsipirkti.

Žindymo kursuose pasakojo, kad tai įmanoma ir davė patarimų, kaip tai įgyvendinti. Bet labai įdomi jūsų patirtis.

1
  6. Rokas 1 d.

2018.09.22 17:39 (prieš 3 sav.)

Viktorija.PAV parašė:
    o vat as nusikirpau plaukus trumpai tai jie db pastovei riebaluoti negaliu ir ta kakta riebaluojasi labai ir spuodu pilna tai man be sampuna tragedija bus jai 3 die…

Tai sukraukit viska i kosmetine, ar kur numacius, ir paduokit vyrui, kad pats pasidetu ten, is kur po to gales paiimt ir atvezt

7. Fainuolis 10 m. 3 mėn.

2018.09.22 17:40 (prieš 3 sav.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Man 30 spalio paskirta- bet maža vilties turiu iki galo išvaikščioti - guliu, tam kad iki 36 pilnų bent isbūciau. O pas mus ne tik datos panašios , bet ir du iš jūs…

Nemanau ir as kad iki galo isbusiu ,nes sake kad vaikas labai zemai guli tai noreciau ir nors iki 36sav o tada manau jau ramiau bus 😊o ar paruosiami daznai kamuoja?

8. Rokas 1 d.

2018.09.22 17:41 (prieš 3 sav.)

Gardi parašė:
    Noriu paklausti jau patyrusių mamų - ar kuri derinote žindyma krūtimi ir nutrauktu MP?

As taip bandziau daryti, nes ir labai norejosi karts nuo karto ir i parduotuve nueiti vienai ir atsirasdavo situaciju, kad reikdavo palikti vaikuti mamai. To pasekoje nuo 6 menesiu pradejo nebeimti kruties.

9. Genadij 1 sav.
    Polina 7 m. 4 mėn.

2018.09.22 17:42 (prieš 3 sav.)

Milgren parašė:
    Tai sukraukit viska i kosmetine, ar kur numacius, ir paduokit vyrui, kad pats pasidetu ten, is kur po to gales paiimt ir atvezt

tai taip ir galvoju daryt iskart nera ko su savim grust viska

10. 2018.09.22 17:49 (prieš 3 sav.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    As viena vakara pasitepiau tokiu misiniu-taukmedis,arbatmedis ir pacioliu et.aliejus,visi jie turi specifini kvapa,vyras vajare atsigule,susirauke,sako smitdi kaip …

Aš būna pasidarau kokią plaukų kaukę su bespalve chna ir rozmarinų ir arbatmedžių aliejumi, tai vyras sako, kad jaučiasi, jog vėl savo raganiškus nuovirus gaminu 😂😂😂

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.