2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 2018.09.24 14:02 (prieš 3 sav.)

Yvette parašė:
    Del skonio nezinau, bet dantys bus juodi 😂😂😂

Man tik dantu juodu betruksta ir bus fantastiskas vaizdelis 😂😂😂😂😂

tuktuk@ parašė:
    Taip kraujo skonio😞😞
    Aš gėriau smart ferum, pakėlė geležį nuo 100-116. 🍒

As ta pati ferrum baigineju, dar sake ka pagert. Bet jei sitas krauju atsiduoda tai neeee 🙈🍓

2. 2018.09.24 14:03 (prieš 3 sav.)

As-jis parašė:
    Joo, patikrino sake ant ribos. Paminejo, kai nestumas i pabaiga, skiscio normalu kad maziau. Bet visgi, pagulde i ligonine stebejimui. Sake palasins lasaline, blogi…

O nesake kiek tu vandenu? Man laiko buvo maziau kai tikrino O ir siaip mano gydytoja kazkokia atsiputus, jai visada viskas normalu

3. 2018.09.24 14:04 (prieš 3 sav.)

Yvette as itariu nuvarysi i klinikas sakys, kad norma tu vandenu pas tave 😉🌸

4. 2018.09.24 14:08 (prieš 3 sav.)

Mėtka parašė:

Visi skysti gelezies preparatai dantis juodina 😂 mociute vartojo miltelius ir tie dantis nudaze 😂😂😂

Mėtka parašė:
    Yvette as itariu nuvarysi i klinikas sakys, kad norma tu vandenu pas tave 😉🌸

Tai gal ju ir norma, tik i mazesne puse, nes 3 cm gimdos dugnas atsilieka... be to jau ir terminas kita savaite. Vienaip ar kitaip bus kazkoks sprendimas.
    Ai dar spaudimas nepatiko mano ginei vel siandien 😓

5. 2018.09.24 14:08 (prieš 3 sav.)

Yvette parašė:
    Net karscio bangos baigesi, salta siandien pasidare 😂😂😂😂 kojines pirma karta nuo pavasario uzsidejau, nes kojos ledines pasidare 😂😂😂😂

O koines siandien ir as issitraukiau, negaliu patiketi 😁🧦🧦

6. 2018.09.24 14:09 (prieš 3 sav.)

Mėtka parašė:

Man irgi nėra šlykščiau..dar kai aš semi vegetarė, man išviso mėsa ne kažką..
    Aš irgi šiand isitraukiau kojnes😃 kojnių diena!

7. 2018.09.24 14:11 (prieš 3 sav.)

Yvette parašė:
    Visi skysti gelezies preparatai dantis juodina 😂 mociute vartojo miltelius ir tie dantis nudaze 😂😂😂

Hmm, na vistiek iki spalio galo kazkokiu budu visos beveik pagimdysim 🙈 mano tai atsiputus nieko nebepaskyre, sake jei kazkas butu negerai atvaryk bet kada. O siaip nei kraujo gelezi paziuret, nei slapima. Sake viskas ok yra 😂 vienu zodziu ok tai ok 😁

8. 2018.09.24 14:14 (prieš 3 sav.)

gigi. parašė:
    O nesake kiek tu vandenu? Man laiko buvo maziau kai tikrino O ir siaip mano gydytoja kazkokia atsiputus, jai visada viskas normalu

Siandien tikrimo echoskopu, sake ismatavo pie 11. Nezinau ka tie skaiciai reiscia. 😊

9. 2018.09.24 14:15 (prieš 3 sav.)

Kojinės jūs, man tai vyras radiatorius pakure

10. 2018.09.24 14:16 (prieš 3 sav.)

Chacha maniau as cia viena siandien su kojinem po antklode tupiu plaunu nosi su tuo juros vandeniu,bet nieko man rodos jis neveikia

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.