2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 2018.09.25 12:33 (prieš 2 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    As jau siand. prasiau,kad mano lelyte greiciau iseitu, jau nera kantrybes ir jegu.Tai noreciau kazka daryt, namus dar apsitvarkyt, bet vaikstau kaip antis.Ar jau pa…

Dar neklojau, uztruks pora minuciu, tai pasiklosiu kai grisim is ligonines

3
  2. 2018.09.25 12:47 (prieš 2 mėn.)

Supratau mamytes, jauciu irgi dar palauksiu.As jau is neturejimo ka veikt galvoju suveikt bele ka tas laukimas jau nz...Jau norisi greiciau

3. 2018.09.25 12:58 (prieš 2 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Kokia fainuolė! Didelė kokia atrodo! Ir kur jie tik ten taip susirango? 😄

va tas ir keisciausia , pas mane nebuvo didelis pilvas, ir vis pagalvoju kaip ji ten tilpo😁

2
  4. 2018.09.25 12:59 (prieš 2 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Labas rytas! Pagaliau gerai pamiegojau! Tik vartytis skaudejo nugara ir kaulus dubens,nuo vakar lakstymo as irgi dziaugiuosi saltu oru,ir kad vyrui pastoviai kar…

Aciu labai! dar kelios dienos bet jau augam dienom😍

5. Genadij 8 sav. 4 d.
    dukryte♥♥♥Jekaterina 3 m. 2 sav.
    Polina 7 m. 6 mėn.

2018.09.25 13:04 (prieš 2 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    Supratau mamytes, jauciu irgi dar palauksiu.As jau is neturejimo ka veikt galvoju suveikt bele ka tas laukimas jau nz...Jau norisi greiciau

nu gi dar 12 dienu tik liko praeis juos tikuosi greit reikia tik neuzsiciklinti ant ju nes tada laikas pempias labai ziaurei aiku dar nervina visi aplinkiniai su savo nu ka kada ? as tai irgi ja kuom man uzsiimti nebezinau viska jau padarius serjalu nemegstu bkin ziuret gal taslaikas stumtusi kitaip 😕 nu bet tai jai jau artejant didziajai dienai kieko nevyks as tai zadu krapstyt jau konkrecei 😁

6. 2018.09.25 13:08 (prieš 2 mėn.)

Kisulita parašė:
    Nu va, reikės man pasportuoti labiau, kai termino diena ateis

Nu jo, ir kai prasideda kazkas jau irgi svarbu neguleti, o eiti vaikščioti kažką daryti

Viktorija.PAV parašė:
    4 h laiptais begiojot ??? poto jegu dar gimdyt turejot ????nu eina sau 😂as su pirma dukra tai laipiojau nes teko pas mus atjumgtas liftas bu…

Nu tai vakare prasidėjo visa naktį gulėjau ir skaičiavau saremius 😂 “pailsėjau” 😂 bet matyt toks didelis noras buvo greiciau pagimdyti kai tiek dienų pernesiota buvo tai kad beleka dariau 😂👍 atsimenu kelenais ėjau grindis ploviau ir panasiai 😂 si kart sunkiau atrodo viskas bet jeigu reiktų daryčiau ta pati vėl 😊

7. Melanija 7 sav. 3 d.
    1 m. 8 mėn.

2018.09.25 13:10 (prieš 2 mėn.)

O as jau va gavau paskutini siuntini;) visus darbus jau suruosiau, tebeliko laukti mazyle s;) rytoj vizitas pas ginekologe,Kazi ka pasakys idomaus;))) ir isvis ka darys;) pasiprasysiu echo☺️☺️☺️🤘🤘

1
  8. 2018.09.25 13:10 (prieš 2 mėn.)

O jum kaulai netraska? 😊 man pradejo trasket, jau gumine darausi 😂

9. 2018.09.25 13:11 (prieš 2 mėn.)

Viktorija.PAV parašė:
    nu gi dar 12 dienu tik liko praeis juos tikuosi greit reikia tik neuzsiciklinti ant ju nes tada laikas pempias labai ziaurei aiku dar nervina visi aplinkiniai su sa…

tikiuosi nereikes dar tu 12d. laukti..Butu gerai sia sav. o siand. isvis tokia grazi dienele

10. Genadij 8 sav. 4 d.
    dukryte♥♥♥Jekaterina 3 m. 2 sav.
    Polina 7 m. 6 mėn.

2018.09.25 13:13 (prieš 2 mėn.)

https://m.pasmama.tv3.lt/straipsnis/kaip-paskatinti-gimdyma-naturaliais-budais-1172 as apie grindu olovima ir vyro sperma arba burokelius nezinojau net 😂

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.