2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 2018.09.25 23:23 (prieš 2 mėn.)

Pacahontas parašė:
    Kažkur skaičiau,kad nubėga maždaug stiklinės talpos vandenų kiekis 😃kažin čia tiesa toks kiekis ar ne 😆įdomu ar potvynis ar tiesiog balutė būna 😄 nes jeigu kad ir n…

Skirtingai visom. Vienom vos lasa, kitom sliuksteli, kitom isvis nenubega ir kerpa🙈 kaip kam 😁

2. 2018.09.25 23:28 (prieš 2 mėn.)

As tai jau palute pasikisus po paklode miegu vyras sako tai dabar visur ja nesiokis kur tik sedesi gulesi

3. 2018.09.25 23:57 (prieš 2 mėn.)

Filologe parašė:
    oho.. pirma karta girdziu, bet pasirodo buna.. ok, nubegs tai nubegs apskritai tikiuos, kad nubegs tik gimdymo pabaigoj, nes kai jau nubega tai vaikyt laikykis :…

Nu ir man atrodo, nubegs, tai nubegs, negi dabar sedet namuose kelias savaites, nu jau neeeeeee, isproteciau! Gi ir pas drauge nulekt norisi, ir i kavine arbatos isgert....Siaip iklotus storus nesioju, tai nemanau, kad labai jau ten baisiai butu, o ir siaip, gi neprisisisioji, o vandenys nubega, tai cia ne kazkokia geda peleda 😀 tiesiog jeigu jau einat kazkur ir bijot, kad vandenys nubegs, tai paketa naktini isidekit ir problema ispresta, laisvas judejimas! 😀

6
  4. 2018.09.25 23:59 (prieš 2 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    mano didziausia baime del to sedziu namie ir kukuoju.Jeigu is pazyst. viena sake,kad nubego namie ir iskarto, o kt. biski ir tada poto stipriau.Cia nezinosi..

O jus savo seselio nebijot? 😃😃

10 2
  5. 2018.09.26 00:36 (prieš 2 mėn.)

Mėtka parašė:
    Bet gi kazi kiek nenubega ar labai jau daug? 😊 jei ka i kelnes susigertu ir per kojas jei begtu i medziaga susigertu 😁 as taip isivaizduoju 🙈 as tai jau kukuoju nam…

irgi jegu nera.Vaziuojam kur nors su vyru tai as dusauju is paskos po tas parduotuves,seip ir visus reikalus sutvarkiau, iseinu prasiblaskyt i lauka ir tiek, o kad orai db tokie tai norisi gulet ir skaityt.

6. Rolanda 14 m. 10 mėn.
    Edgaras 18 m. 6 mėn.

2018.09.26 01:02 (prieš 2 mėn.)

su pirmu nubėgo kokie du litrai labai labai daug. su antra visai nenubėgo.

7. 2018.09.26 04:26 (prieš 2 mėn.)

Oi as tai varineju kiek man jegos leidzia. Noriu eit laukais nors vakare bunu isitaskius negyvai, o naktim baisi nemiga kankina skauda viska bet vistiek, jei buciau ligonis tai guleciau lgoninej, reiskia viska galiu daryt. Sukuosi namie, vezioju princese po visokius spietus sokius zirgynus , namie irgi nei dienos be veiklos. Zodziu gulejimas ir stenejimas ne man. Vyras skmbina n kartu per diena ir vis tikisi kad psakysiu gulinti .

1
  8. 2018.09.26 04:51 (prieš 2 mėn.)

Monė1 parašė:
    Oi as tai varineju kiek man jegos leidzia. Noriu eit laukais nors vakare bunu isitaskius negyvai, o naktim baisi nemiga kankina skauda viska bet vistiek, jei buciau…

Kad nemiga kankina matos aš irgi šiandien jau nuo 4 ryto bludiju galėčiau atrodo kalnua nuverst, bet vyras miega.

2
  9. 2018.09.26 05:28 (prieš 2 mėn.)

Milita92j parašė:
    Kad nemiga kankina matos aš irgi šiandien jau nuo 4 ryto bludiju galėčiau atrodo kalnua nuverst, bet vyras miega.

Labas rytas aš nuo ~3:30 gyva vartaliojuos lovoj ir tiek

10. 2018.09.26 05:41 (prieš 2 mėn.)

Ceike parašė:
    Labas rytas aš nuo ~3:30 gyva vartaliojuos lovoj ir tiek

Aš irgi vartaliojuos, bet atrodo viska skauda. Plius vyras nepamiega nuo mano vartaliojimosi nuėjau į vonia išemiau drabužius iš džiovyklės sulankščiau uždėjau kitus skalbti atėjo šuo, pabendravom. Bet net šuo nuėjo gult... Lunatike tu lunatike galvoja bobikas, juk dar nelaikas ėst.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
10,00 €
80 | 9-15 mėn.
1,00 €
80 | 9-15 mėn.
3,48 €
18 - 24 mėn. | 49,0 cm