2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 2018.09.26 02:47 (prieš 3 sav.)

Milita92j parašė:
    Aš irgi vartaliojuos, bet atrodo viska skauda. Plius vyras nepamiega nuo mano vartaliojimosi nuėjau į vonia išemiau drabužius iš džiovyklės sulankščiau uždėjau …

Mano tai ir vyras pučia, ir šuva nebendrauja su manim... čia pilnatis kalta gal, kad nemiegam...

2. 2018.09.26 02:59 (prieš 3 sav.)

Ceike parašė:
    Mano tai ir vyras pučia, ir šuva nebendrauja su manim... čia pilnatis kalta gal, kad nemiegam...

Tikriausiai.. Dar taip tyškiai per langa šviečia. Bent jau pas mus labai giedra.
    Žiūrinėju mobiles aukles, blemba nu ju ir kainos net MM aapie naujas iš vis patyliu. O žinau kad bus reikalingas daiktas. Negana, kad brangios tai jos man visos tokios baisios, griozdiškos.

3. 2018.09.26 03:00 (prieš 3 sav.)

O kiek čia žiūriu nemiegančių, visas nemiga kankina

1
  4. 2018.09.26 03:05 (prieš 3 sav.)

Jurgitaa_ parašė:
    O kiek čia žiūriu nemiegančių, visas nemiga kankina

Aga. Aš nuėjau šuva pakankinti, bet ji nenusiteikus.

8
  5. 2018.09.26 03:14 (prieš 3 sav.)

Milita92j parašė:
    Aga. Aš nuėjau šuva pakankinti, bet ji nenusiteikus.

Oi koks gražus 😍 Maniškė irgi miega, pabandžiau pajudint tai iš vis pabėgo

6. 2018.09.26 03:18 (prieš 3 sav.)

Jurgitaa_ parašė:
    Oi koks gražus 😍 Maniškė irgi miega, pabandžiau pajudint tai iš vis pabėgo

Senikė ji mano, tai tolerancijos viršūnė tiek su vaikais tiek su manim aš ja tusinu, glostau o ji pučia į ūsa.

7. 2018.09.26 03:21 (prieš 3 sav.)

Milita92j parašė:
    Senikė ji mano, tai tolerancijos viršūnė tiek su vaikais tiek su manim aš ja tusinu, glostau o ji pučia į ūsa.

Net šuniukai miega 😶 man tik vyro šale gaila kuris visada prabunda per mano vartaliojimusi 🙄

8. 2018.09.26 03:26 (prieš 3 sav.)

Jurgitaa_ parašė:
    Net šuniukai miega 😶 man tik vyro šale gaila kuris visada prabunda per mano vartaliojimusi 🙄

Maniškis juokėsi viena ryta, kad aš jį taip pratinu prie nemigo naktu..

1
  9. 2018.09.26 03:36 (prieš 3 sav.)

Mėtka parašė:
    Bet gi kazi kiek nenubega ar labai jau daug? 😊 jei ka i kelnes susigertu ir per kojas jei begtu i medziaga susigertu 😁 as taip isivaizduoju 🙈 as tai jau kukuoju nam…

Su pirma nubego tikrai daug (lovoj), dar paskui automobilyje dengiausi pala kol i ligonine vaziavau.

Monikat parašė:
    Sakykit, kokia nesiokle pirkote?

Baby bjorn one air. Turejau su kitais vaikais neergonomine-labai tiko patiko daug nesiojom (labai labai daug) tai surizikavau pakeisti i ergonomine (seniji dar gyva, bet lb dirzai suploneje, parolonai ir kt).

Milita92j parašė:
    Tikriausiai.. Dar taip tyškiai per langa šviečia. Bent jau pas mus labai giedra.

O Jus name gyvenat? Man kazkaip ne su vienu nebuvo poreikio tokiam daiktui. Bet gal kad mes bute.

10. Genadij 1 sav.
    dukryte♥♥♥Jekaterina 2 m. 10 mėn.
    Polina 7 m. 4 mėn.

2018.09.26 05:02 (prieš 3 sav.)

cia ziuriu nesimiega labai ant paskutiniuju sav 😁o as niegojau kaip uzmista vel tik 2 syk atsibudus buvau iki tualeto 😊atsikeliau net akys uzlipusios 😁galvoju ka veikt dabar nebeturiu darbu namie langus uzklijuosiu ir viskas sedesiu kaip varna

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.