2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 2018.09.30 12:10 (prieš 7 mėn.)

Viktorija.PAV parašė:
    kaip jum gerai kad iska zinot as men atgal pas gine buvau vaikiukas aukstai buvo tik zinau ir viskas tai neturiu zalio supratimo veriasi kas dabar nesiveria artejam…

ne is geru dalyku zinau, jeigu nestumas butu sklandus manau irgi nieko nezinociau, dabar tik paskyre vizitus kas pora sav ir gavau siuntima i santarus, kur gavau dar kelialapi i dienos stacionara tai ziurejo ketvirta, ziurejo penktad, ziures ryt

Mandei parašė:
    Pas mane irgi salinasi, tiek vakar tiek sendien bet skaidrus. Tai turbut dar negreit supuosiu savo dziaugsma

gali but jis ir skaidrus, bet man skaidrus dalykai jau ir pries pora sav tokie kaip ir salinosi tai galvoju ar ten tiesiog tokios isskyros buvo ar kas, nes dabar tai jau klausimu neber nei pagal kieki nei pagal spalva cia ne mano foto bet atrode viskas va taip

2. 2018.09.30 12:12 (prieš 7 mėn.)

Nora 1 parašė:
    O kaip del cp? Ar vis dar nusimato?.. Ryt einu siuntimo ir jei mazoji nebeapsivers, kas ir panasu, antradieni laukia susitikimas. Kaip jums situacija?

Ryt viska sužinosiu, darys tik galvytės echo, jeigu ta pati padėtis, manau antrad treč, bus operacija. O tavo sėdi?🌿🍊
    Kokioi ligoninei?

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.30 12:15 (prieš 7 mėn.)

Letere parašė:
    ne is geru dalyku zinau, jeigu nestumas butu sklandus manau irgi nieko nezinociau, dabar tik paskyre vizitus kas pora sav ir gavau siuntima i santarus, kur gavau da…

Tai konsistencija pas mane ta pati, tik spalva visada skaidri, tai ir nesuprantu kiek jo ten dar yra, buvo gal kelis kartus toke spalva bet blankesne. O iseja jo jau tikrai daug, o db jau ir antra diena is eiles pastebiu

4. 2018.09.30 12:17 (prieš 7 mėn.)

Kazkaip keistai siandien ir as jauciuos, maudzia nugara ikyriai, pilvas kieteja su silpnu paskaudenimu..

5. 2018.09.30 12:21 (prieš 7 mėn.)

sveikos, kazkaip man nugara ir pilva pradejo tempti.skaiciuoju-kas 25min. gal zinot kas siand. vgn budi?

6. 2018.09.30 12:22 (prieš 7 mėn.)

Milgren parašė:
    Kazkaip keistai siandien ir as jauciuos, maudzia nugara ikyriai, pilvas kieteja su silpnu paskaudenimu..

Pabyresim gal greit na man sake ginekologai kad siomis dienomis turetu viskas ivykt. Ziuresim ar nesuklydo

7. 2018.09.30 12:30 (prieš 7 mėn.)

Sveikos mamytes! Džiugu girdeti kam prasideda kam jau ant dienų prasidės veiklos aš tik su paruošiamaisiais kankinuosi
    Šiandien sulaukiau pusryčių į lova, mano gimtadienis šiandien tai vyras palepino džiaugiuos galiu patinginiauti nesinori net iš lovos lipti

6
  8. 2018.09.30 12:30 (prieš 7 mėn.)

Gal galite kas imesti nuoroda i uzdara spalinuku grupe? 😊

9. Genadij♥️♥️♥️ 7 mėn. 1 sav.
    Jekaterina♥️♥️♥️ 3 m. 5 mėn.
    Iveta♥️♥️♥️ 6 m.
    Polina♥️♥️♥️ 7 m. 11 mėn.

2018.09.30 12:31 (prieš 7 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Sveikos mamytes! Džiugu girdeti kam prasideda kam jau ant dienų prasidės veiklos aš tik su paruošiamaisiais kankinuosi

sveikinu su gimtadienu

10. Genadij♥️♥️♥️ 7 mėn. 1 sav.
    Jekaterina♥️♥️♥️ 3 m. 5 mėn.
    Iveta♥️♥️♥️ 6 m.
    Polina♥️♥️♥️ 7 m. 11 mėn.

2018.09.30 12:32 (prieš 7 mėn.)

buuubke parašė:
    Gal galite kas imesti nuoroda i uzdara spalinuku grupe? 😊

https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2018-m-spalio-maziausi--4/page/97#post-21472068

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.