2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 2018.09.13 08:44 (prieš 7 mėn.)

Yvette parašė:
    Tai gimdos dugna ir man matuoja gulint, ten ir skaiciai kitokie o cia mes visos matavomes kiek liemens apimtis pasikeite per nestuma 😂😂😂

Man liemens apimti irgi gulint skaiciuoja kaip ir gimdos dugna

Bozke parašė:
    Mano irgi gulint...
    Na va siandien naktele jau geriau;)pamiegojau,nors lb skaudejo tarpukoji, ypac kai…

O man siandien rekordas su miegu, prabudau nebe 3:00 ar 5:00, o 01:30 ir iki paryciu😃 Tikrai treniruojuosi nemiegot🤦‍♀️ Ir as siandien i pasimatyma, tikrinsim ar vandenu padaugejo

2
  2. Genadij♥️♥️♥️ 6 mėn. 1 sav.
    Jekaterina♥️♥️♥️ 3 m. 5 mėn.
    Iveta♥️♥️♥️ 5 m. 11 mėn.
    Polina♥️♥️♥️ 7 m. 10 mėn.

2018.09.13 08:50 (prieš 7 mėn.)

Tai jo pas gine gulit visom matuoja) cia mes jau savu daliku prisigalvijom 😅

3. Genadij♥️♥️♥️ 6 mėn. 1 sav.
    Jekaterina♥️♥️♥️ 3 m. 5 mėn.
    Iveta♥️♥️♥️ 5 m. 11 mėn.
    Polina♥️♥️♥️ 7 m. 10 mėn.

2018.09.13 08:53 (prieš 7 mėn.)

Mamos kaip del vardu ar galvojat kaip savo mazyliaus pavadinsit ? Manes visi klausineja ar sugalvojot varda sakau man tik vienas galvoje sukasi ir su juo vyras nesutinka 😕tai viskas galvoje tuscia😁😁 bus bevardis 😅😅😁

4. 2018.09.13 08:57 (prieš 7 mėn.)

Viktorija.PAV parašė:
    Mamos kaip del vardu ar galvojat kaip savo mazyliaus pavadinsit ? Manes visi klausineja ar sugalvojot varda sakau man tik vienas galvoje sukasi ir su juo vyras nes…

Mes nusprendėm kad musiškis bus Domas 😊

1
  5. 2018.09.13 09:05 (prieš 7 mėn.)

Viktorija.PAV parašė:
    Mamos kaip del vardu ar galvojat kaip savo mazyliaus pavadinsit ? Manes visi klausineja ar sugalvojot varda sakau man tik vienas galvoje sukasi ir su juo vyras nes…

Jokio neisrinkau. Tiesa sakant, net negalvojam jau sita tema. Vyrui buvo patiketa uzduotis, bet jam nesvarbu, kaip visada, tai as irgi nesuku galvos. Ateis laikas ir kazkaip pavadinsim.

1
  6. 2018.09.13 09:08 (prieš 7 mėn.)

Viktorija.PAV parašė:

Oi sunki tema - tiek variantu turejom ir ne vienas prie sirdies neprilipo 🤐 kol kas pilveli vadinam “Eva forever” 😂 bet ar tai bus galutinis variantas nezinau

1
  7. 2018.09.13 09:15 (prieš 7 mėn.)

Yvette parašė:
    Oi sunki tema - tiek variantu turejom ir ne vienas prie sirdies neprilipo 🤐 kol kas pilveli vadinam “Eva forever” 😂 bet ar tai bus galutinis variantas nezinau :)…

Musu irgi Eva pilve gyvena, jei tik neislys berniukas, taip ir bus. Jau sita varda sugalvojom dar pries berniuko gimima

8. 2018.09.13 09:18 (prieš 7 mėn.)

_kamane_ parašė:
    Musu irgi Eva pilve gyvena, jei tik neislys berniukas, taip ir bus. Jau sita varda sugalvojom dar pries berniuko gimima

Musu pirmesnis variantas buvo Ema, bet dbr kazkaip ties Eva uzstrigom. Tai kai gims manau ir nuspresim - Eva ar Ema

1
  9. 2018.09.13 09:20 (prieš 7 mėn.)

Pacahontas parašė:
    Kaip Jums spalvyte?neapsisprendziu niekaip..

Man sita spalva neaaa...

10. 1 m. 3 mėn.
    ema 8 m. 7 mėn.

2018.09.13 09:24 (prieš 7 mėn.)

Ratasa parašė:
    Jop, paskui jau susogaudziau kas ten ivyko. Niu joa, tikrai butu baugu zinoti tikslia diena kada prasidetu naturali veikla... taip tai tiesiog supranti kad isaus to…

Man 38 bet irgi sedom ir nezadu daryt apgrezimo nes vistiek dauguma leliuku grista i ta pacia padėti mano pirmoji apsiverte 1d pries gimima.jei ne tegu daro cp

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.