2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.11.08)

1. 2018.10.15 17:07 (prieš 1 mėn.)

O

galiuniaaa2007 parašė:
    kaip jus nakti miegat?as jau zombis

visai nepavyksta numigt? Nes nakti as maitinu nuo 12 iki mazdaug 5 be perstojo. Bet miegam kartu lovoj tai iduodu papuli ir ji patraukia kiek jai reikia. Tai visai nuknarkiu. Aisku, dar sauskelnes keiciu (vyras neeme tevystes atostogu tai nezadinu), vidurinysis mano giliam liudesyje del seses gimimo tai nakti vis pasisaukia.. bet kazkaip dar visai nieko.. aisku, Jus vyresni, gal pramus dar po savaites kitos.

Kita vertus man auginimo vargai jau smulkmena su nestumu. Man kazkokia emocine duobe tuo metu. O db viskas i virsu, aukstyn, geryn. Pirmas laukutis, pirma sypsenele pirma nemiegota naktis, maudynes, nukirpti naguciai;)

2
  2. 2018.10.15 17:24 (prieš 1 mėn.)

KamGuda parašė:
    Man lygiai taip pat buvo, mano istorija praeitos savaites gine nieko neziurejo tik tonusiukus, perlipus termina naturaliai is nežinomybes ejau iš proto, nes jau gav…

Jus kiek žinau Klaipedoj gimdet. Siandien as susiduriau su tokia. Situacija, man seimos daktare israse siuntima i pas akusere ginekologe konsultacijai, beg ne guldymui mums 40+3. Sake nuvaziuot i gimdymo namus ir ten toliau jie mane stebes.
    Gal zinot kur ten kreiptis i primamaji ar kur kitur? Nes siandien kai paskambinau i info sako registruokites konsultacijai kaip jums buvo? Su tais visai siuntimais ir guldyti zadejimais?

3. 15 m. 6 mėn.

2018.10.15 17:28 (prieš 1 mėn.)

Mėtka parašė:
    Kokia gelezi vartojot kad pasikele hemoglobinas? Mano pries 2 men buvo 107, dabar 106 vartoju Smart hit ferrum nieko nepakele 🙈

As geriu Taryferon, bet kartu su Askorbo rugsties 2 zirniukais. Nors nesu pavyzdinga gereja, pamirstu. Bet per 2 sav. Is 111 pasikeliau i 133

4. 2018.10.15 18:02 (prieš 1 mėn.)

Sveikos mergaites, rytoi einu pas daktare tikiuosi paziures man kakleli nes dar nera ziureje idomu ar kas yra atsivere ar tik siaip kaip zasis vaikstau issizergusi. Ir dar viena beda atsirado pradejau knarkti ko niekada nedariau 😁 tai vyras sako palauk kol as uzmigsiu nes prie traktoriaus neuzmiegu 🤣 ir ziauriai tinsta viena koja gal kuriai taip buvo? Siaip turi tinti abi o man puse kuno viena koja ir viena ranka 🙂

5. 2018.10.15 18:19 (prieš 1 mėn.)

Filologe parašė:
    O

o kokia poza maitinat?man gulint visai nepatogu

6. 2018.10.15 18:21 (prieš 1 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    o kokia poza maitinat?man gulint visai nepatogu

Man sedint patogiausia

7. 2018.10.15 18:24 (prieš 1 mėn.)

Koki appsa naudojat kudikio rezimui?

8. 2018.10.15 18:37 (prieš 1 mėn.)

m.lina parašė:
    Sveikos mergaites, rytoi einu pas daktare tikiuosi paziures man kakleli nes dar nera ziureje idomu ar kas yra atsivere ar tik siaip kaip zasis vaikstau issizergusi.…

Traktoriaus😂😂

9. 2018.10.15 18:38 (prieš 1 mėn.)

O man maudena nuo vakar vakaro pilvuka..🙈

10. 2018.10.15 18:41 (prieš 1 mėn.)

Sveikos,

Sveikinu naujai prisijungusias ir jau sulaukusias stebukleliu

Lieku prie mazejancio laukianciu burio
    Siandien buvau pas gine, buvo zadejus rasyt siuntima, kad galeciau penktadieni vaziuot i klinikas ir nepernesiot. Vandenu pakankamai, placenta subrendus, lelius puikiai laikosi. Jei nepagimdau tai turiu ateit pirmadieni siuntimo o kaklelio neziurejo, nes per anksti- butu kaip ir nusikaltimas. Be to su treciu gali ir taip but atsiveres...
    Itariu reiks isjungt telefona, nes prasides klausimai "kodel dar ne, juk turejo neleist pernesiot"..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.