2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.11.08)

1. 2018.10.15 18:50 (prieš 1 mėn.)

Riga parašė:
    Sveikos,

As jau issitryniau is telefono Messinger programele, nes baigiu apsivemt nuo visu tu klausimu:
    " dar negimdai" ?
    "ar nenori dar lyst tavo vaikas laukan?"
    "gal jau ligoninej?"
    " ar galima sveikint?"

Atrodo, kad cia nuo manes viskas priklauso...
    Nu blemba..

Isejau siandien su sunumi pasidziaugt taip mylimu rudeniu !! 🍁🍂🍁🍂

2
  2. 2018.10.15 18:52 (prieš 1 mėn.)

Nestea parašė:
    Sveikos mamos, išmušė ir mano valanda, tik nesitikėjau, kad šiandien.. Ryte atsikėlus pradėjo bėgti vandenys, palaukiau iki 12val.saremiu, bet jų neatsirado, o vand…

Sekmes, buk stipri 🌸👊

naminukas32 parašė:
    as irgi visa nestuma vien saldumynais buvau gyva ir dabar ju labai noriu, ypac bandeliu su cinamonu per nestuma, o ypac i pabaiga, suvalgydavau po kelis obuol…

As zinok valgau net po kelis obuolius per diena ir tfu tfu tfu kol kas nieko, ir saldainius kelis suvalgau. Kol kas nesiskundziam pilvuku 🙄

Bozke parašė:

😂😂😂 ziek varysi atgal i GN ir grisi ne viena jau

Letere parašė:
    Kaip sekesi eiti rimto reikalo pirma karta toms kurias siuvo?

Man lengvai, tik labai bijojau, bet diklofenako zvakute kazkaip pralengvino ta reikala

Viktorija.PAV parašė:
    sveinos mamytukes visko tikrai neperstaitysiu baigesi int ligonineja 😁 ziuriu mamos toliau bira kai smagu ) sveikinu jau pagimdziusas ) o mes jau sen namie 😀😊 kap g…

Va vyras kitaip elgtis prades uz tai kad sunu padovanojai 🌻 o nuo galvos kalk paracetamolio jei turi namie ✌️

Laurute8765 parašė:
    Šakės mano mažylis tai ir tinginukas neima papulio nors tu ka , sake daktarė kad normalu kad pirma para vaikiukas nenori valgyt , na bet man keista , tai skaityk nu…

Aha, pirma para jie pavarge mazuliai po gimimo buna 😍 Manoji 6 val ismiegojo ir niekaip nepavyko prikelti. Bet stenkis, zadink kas 3 val., kad trauktu papa, nes neuzkursi pieno fabrikelio

galiuniaaa2007 parašė:
    o kokia poza maitinat?man gulint visai nepatogu

As tik gulint ismokau ir dar nevisai normaliai galiu sedeti tai tik gulint ir maitinu. Paskui mokinsimes valgyti sedint 🙂

m.lina parašė:
    Sveikos mergaites, rytoi einu pas daktare tikiuosi paziures man kakleli nes dar nera ziureje idomu ar kas yra atsivere ar tik siaip kaip zasis vaikstau issizergusi.…

As irgi knarkiau i pabaiga nestumo, vyras miegot negalejo per mane 🙈😂😂😂

1
  3. 2018.10.15 18:54 (prieš 1 mėn.)

Egidijute parašė:
    Koki appsa naudojat kudikio rezimui?

As su pirmaja naudodavau baby daybook. Kadangi po gimdymo dar blogiau su galva pasidare, tai sekdavo is kurios kruties maitinau, kiek laiko ciunkino, kiek laiko lauke buvom, dar plius augimo diagramos... sakiau dabar gal ko naujo jau bus prikurta, bet buvo patogi visai.

4. 2018.10.15 19:00 (prieš 1 mėn.)

m.lina parašė:
    Sveikos mergaites, rytoi einu pas daktare tikiuosi paziures man kakleli nes dar nera ziureje idomu ar kas yra atsivere ar tik siaip kaip zasis vaikstau issizergusi.…

Aš irgi pradejau knarkti 🙀🙈🙈🙈🙀 ir kita karta net pati girdziu kaip knarkiu
    Vyras sako “tu net ant sono guledama knarki” 😆😆😆

1
  5. 2018.10.15 19:18 (prieš 1 mėn.)

man visai apetito nera, jau namie numeciau 5kg. nz kas per....

6. 2018.10.15 19:22 (prieš 1 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:

Galiune, paprasyk kieno nors pagalbos, gal tiesiog pasikalbet, nes kiek matau is tavo zinuciu, tau jau liidesys, tu nematai dziaugsmo, o tik minusus. Pasistenk atsipalaiduot. Miegok diena su vaiku. Pasiskaityk straipsniu apie maitinima, vaiku miega ir pan.,nes is tavo klausimi, atrodo, kad tau viskas yra vienas klausimas. Sprogs galva tau tiesiog. Susiimk! Laikykis! 😉

10
  7. 2018.10.15 19:24 (prieš 1 mėn.)

Milgren parašė:
    As jau issitryniau is telefono Messinger programele, nes baigiu apsivemt nuo visu tu klausimu:

Tokiems rasytojams noredavosi gera sprigta nusiust. Dabar gailiuosi kad tikra termino data pasakius visiems. Jau prasidejo laukimas visu. Gi pasimokyt galejau jau pries pora metu

8. 2018.10.15 19:30 (prieš 1 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:

Galiunia, pagerk kokiu valerijono zirniuku, valgyk normaliai, paprasyk, kad vyras iseitu su vaiku i lauka, tu tuo metu pamiegok. Rytais valgyk mirkytas slyvas, nusipirk duphalac kad nekietetu viduriai, nes tustinimasis pirmais menesiais buna sudetingas. Nes panasu kad keliauji link nervinio issekimo, kas visai nereikalinga. Tu reikalinga savo lelytei!

9. 2018.10.15 19:36 (prieš 1 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:

Ir man apetito nera. Viskas normalu po tokio streso organizmui

1
  10. 2018.10.15 20:03 (prieš 1 mėn.)

Laurute8765 parašė:
    Na prisistatom , gimė mūsų sūnelis 8:31 po vandenų nubegimo saremiai buvo tragiškai skausmingi , suleido nuskausminamus bet nekažka ten tie man padejo puse 7 kažku…

Sveikinimai! 🎈🎉💐🍼

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.