2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.11.08)

1. 2018.10.16 23:11 (prieš 4 mėn.)

Milau parašė:
    Man jau kelios dienos taip. Atsikeliu, papusryčiauju, pasitvarkau ir vėl pamiegu iki pietų. Apetitas sumažėjęs, jėgų nėra, kartais nei iš šio nei iš to pila karštis…

Panasiai ir as pagalvoju,ypac ankstyvais rytais jei nubundu ir tikrai prastai silpnai labai jauciuosi..galvoju nu o jei dabar reiketu taip padirbeti,saaakes atrodo 😕

2. 2018.10.16 23:14 (prieš 4 mėn.)

Milgren parašė:
    Liuks, fainai, kai galima sulaukt pagalbos tokios, kai gyvenam dideliuose miestuose. O ka daryt moterims, kurios yra provincijoj, bet labai nori pacios maitinti ir …

Natalja Bartkeviciene ir i kita miesta atvaziuoja:)) no problem

1
  3. 2018.10.16 23:17 (prieš 4 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Gera tema dėl pazirzenimų! O gal lai sau pazirzentų bent kelioliką minučių- pavargs ir užmigs . Ar kaip Jūs manot? Juk jie zirzenti ne tik tada kai kas nors blogai,…

Mums akušerė sakė, kad pirmus du mėnesius jie per maži, kad kažką suprastų ir išmoktų manipuliuoti, tai jeigu zirzena, tai nereiktų leisti įsiverkti, kad jie žinotų, jog jiems nereikia daug rėkti, kad gautų dėmesio ir meilės Tik bėda ta, kad būna jis zirzena ar verkia, o aš nežinau kaip jam padėti, kad jam būtų lengviau, nes dar nesuprantu ko jis nori

4. 2018.10.16 23:22 (prieš 4 mėn.)

Kieca parašė:
    Aha, cia tai geras.
    O man buvo taip, kad maitinu vaika, o su kita ranka, valgau. Vyras nesdavo maista…

Tai man šiandien su dantų šepetėliu teko į miegamajį bėgti, nes iš pradžių tik niurzgėjo, tai valiausi toliau, o tada kai ėmė rėkti, išsigandau kaip reikiant ir iš karto lėkiau, tada teko ir pasūpuoti įsikandus dantų šepetėlį
    Aš turiu draugių, kurios skundžiasi, kad jų vaikučiai miega ir miega, ir reikia žadinti, kad pavalgytų Jetau, galvoju, man kelios tokios dienos, kai atsigaučiau

1
  5. Ema 13 m. 4 mėn.

2018.10.16 23:31 (prieš 4 mėn.)

Kisulita parašė:
    Tai man šiandien su dantų šepetėliu teko į miegamajį bėgti, nes iš pradžių tik niurzgėjo, tai valiausi toliau, o tada kai ėmė rėkti, išsigandau kaip reikiant ir iš …

Na va, visi patenkinti ir dantys svarus
    As ir tokiu draugiu turejau....
    Dabar jos jau po 2 augina ir situacija kardinaliai pasikeitusi...
    Tikiuosi si bus ramesnis variantas

6. 2018.10.16 23:40 (prieš 4 mėn.)

Letere parašė:
    Meginsiu det pirstines jei reikes vystyt. Siandien jau verkiu kartu su ja. atrodo iduodam kartu su akusere bet man be proto skausmingos tos krutys. O dar be gai…

Oj, žinau tą situaciją... Vargau ir aš, nors turėjau pakankamai priešpienio, bet nemokėjau tinkamai pasirinkti žindymo pozos, kad mažylis galėtų žįsti, o akušerės tik patrukčiodavo pečiais - neima krūties. Galiausiai teko nusitraukinėti rankomis tą priešpienį, ko irgi nemokėjau, tai juodas darbas buvo, kol nepasikeitė pamaina ir neatėjo viena kieta akušerė, kuri ir pozą parodė, ir dar šalia pasėdėjo, kol valgė mažylis, jos dėka pradėjo žįsti mažylis, kitaip turbūt taip ir būtume žaidę su nutraukimais ir buteliukais. Tai stiprybės, viskas susitvarkys

2
  7. 2018.10.16 23:43 (prieš 4 mėn.)

Mes gimem 3450. Per 2 paras -270. Kankinausi visa vakara. Dar ta akusere gasdina kad liksim ligoninej del to kad nevalgo vaikas prasides geltos ir pan ...

1
  8. 2018.10.16 23:59 (prieš 4 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    idomu jus su mazyliais miegat?as kol kas su ja, vyras svetainei.Reik kazka galvot...

Grįžus namo tai pavalgius į lovytę keliauja Ligoninėje tik dažnai prie savęs laikėm su vyru, reikėjo atsidžiaugti Dabar labai retai, va tik šiandien vieną kartą kartu pamiegojom, nes užmigo lovoje bevalgydamas, o aš nenorėjau pabudinti perkeldama į lovytę, tai pamiegojom kartu

9. 2018.10.17 00:02 (prieš 4 mėn.)

Merginos, o jųs naktį miegate su liemenėle?

10. 2018.10.17 00:57 (prieš 4 mėn.)

Letere parašė:
    Mes gimem 3450. Per 2 paras -270. Kankinausi visa vakara. Dar ta akusere gasdina kad liksim ligoninej del to kad nevalgo vaikas prasides geltos ir pan ...

Kai kurias akušeres tai priploti reiktų... Čia santariškėse gal? Turės pasikeisti pamaina ryte, gal ateis normalesnė akušerė ir su ja pabendraukite, paprašykite pagalbos.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.