2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.11.08)

1. Ema 13 m. 4 mėn.

2018.10.17 07:58 (prieš 4 mėn.)

Filologe parašė:
    Kas ryta ateinu pasiziuret koks kastoniukas issiluksteno ar kas procese. Kazkaip nuosirdziai laukiu kai visos ateis i issilukstenusiu stadija.

Va, ir as sito bijau.. Kad ir pas mus taip bus. Vytesnele tai jau apsipratusi, kad bus dar viena konkurente.. O va mano 4 mete... Dabar tai laukia.. O kaip bus?

2. 2018.10.17 08:05 (prieš 4 mėn.)

Kisulita parašė:
    Mums akušerė sakė, kad pirmus du mėnesius jie per maži, kad kažką suprastų ir išmoktų manipuliuoti, tai jeigu zirzena, tai nereiktų leisti įsiverkti, kad jie žinotų…

Siaip net ne pirmus du menesius, o pirmus pusantru metu tai tikrai vaikas nemanipuliuoja, o isreiskia tik bazinius poreikius. Cia bet kuria knyga atsivertus bus parasyta... mama yra pirme caregiver, tai ignoruojant kudiki nuo mazu dienu, leidziat jam suprasti kad pasaulis nesaugi vieta... nu vnz nesiplesiu, tema ne apie tai. Aisku, niurzgancio naujagimio nereikia pulti raminti, nes tam net nera poreikio, bet verkianti vaika - tikrai reikia.

Del sesiu/ broliu pavydo - ruosiuosi nuo vidurio nestumo. Musu zvaigzdute tures dalintis mama ir teciu su sese. Zinau, kad sunkiausia bus man, nes teks atiduot kudikiui daug, bet nenuskriaust ir nenustumt i sali didziosios. Kaip bus - matysim, bet jau pasikauscius teorine dalim 😁

1
  3. 2018.10.17 08:14 (prieš 4 mėn.)

Kieca parašė:
    Va, ir as sito bijau.. Kad ir pas mus taip bus. Vytesnele tai jau apsipratusi, kad bus dar viena konkurente.. O va mano 4 mete... Dabar tai laukia.. O kaip bus? :hm…

Mums kazkaip ir tos seses atejimo dovanos nepadejo. Na taip, zaislais apsidziauge, bet kasdienybej kai vis palauk palauk (maitinu), atsargiai atsargiai (sokineja ant lovos, daro kulverscius ant lovos, nesa zaislua sesei ir mojuoja prie akyciu, saudo su sautuvu i sese-mes zaidziam policininkus)-gana greitai nusibosta. Mergaite noriai padeda, o va berniukui tai neidomi ta sauskelniu keitimo dalis. Linkiu, kad Jums butu lengviau, nes man sirdis plysta.

Kaip mano mazoji lupasi! Nepadeda niekas. Panasu kad tures kaip zalciukas issinert is senosios odos.

Uzjauciu visas del maitinimo kam kyla problemeliu. Jautri tema. Ypac kai tiek skirtingu teoriju. Busiu atvira-siurpstu kai girdziu bandymus su pientraukiais, kai girdziu siulymus issitraukt paziuret kiek yra pienuko ar idejas apie menesio mazyliu kaprizus.

Ismitinau du vaikus po du metus, kartais atrodo kad pati galeciau eit pagelbet zindanciom, nes per tuos keturis metus ko tik nebuve.. vis tik lieku prie savo nuomones, kad lb svarbu pries vaikucio gimima bent jau teoriskai pasidomet kaip viskas veikia (tai nebutinai apsaugos nuo problemu, bet bent jau leis neprisidaryt nesamoniu), nes isties iki gimdymo dauguma koncentruojas i sliauztukus, pataliukus ir kt. kas tikrai yra didziule smulkmena auginant vaikuti.
    Tad kas turit laiko-lb rekomenduoju.
    Nesmagiausia, kad ligoninese personalas irgi yra tarybiniu laiku mokyklos. Isleidzia mane ia VgN ir sako (vgn palanki naujagimiams ligonine) -as jums netureciau taip sakyt, bet jei uzdegs krutis butinai rankom pilnai nutraukinekit.. nieko nesakiau, esu turejus ir uzdegima ir mastita, taciau pilnai nutraukiant krutis supranta kaip pieno uzsakyma, kad mazyliui nepakanka tai pagamins kitam kartui dar daugiau.
    Arba nusitraukit paziuret kiek yra. Gi pienas gaminas visa laika. Tos karstos stoves krutyse-ateina naujas pienukas.. tai kaip pamatuot kiek jo yra? Ir kam matuot? Jei per daug-isspjaus kruti ir nebeuzsakines. Per mazai-zis, pyks-kunas supras kad reikia daugiau. Augimo suolio metu per tris paras prisisauks riebesnio pienelio, tad bus krutyse maziau pieno, bet sotesnio. Kam matuot?

Prirasiau litanija cia aisku zindymo
    Abc

11
  4. 2018.10.17 08:22 (prieš 4 mėn.)

Aciu visoms mamytems uz patarimus del zindymo jau sianakt geriau buvo lelyte pavalge kentejau sukandus dantis del papuliu dar ismasazavau be gailescio tai dabar ir pacio priespienio galeciau duot kam nors

5. 2018.10.17 08:23 (prieš 4 mėn.)

Filologe parašė:
    Mums kazkaip ir tos seses atejimo dovanos nepadejo. Na taip, zaislais apsidziauge, bet kasdienybej kai vis palauk palauk (maitinu), atsargiai atsargiai (sokineja an…

Pritariu jum viskuo,pati ir atmaitinau du metus,bet pries gimdyma net nebuvo minties pirkt pientrauki ar buteliuka,kazkaip nebuvo net minties ar pagalvojimo kad nebus pieno ar neims ar pan. Gimdziau mazyli,nieks nemokino nei kaip paduot nei laikyt,kazkaip gavosi savaime,vos atpratinau,nes jau galvojau iki mokyklos reiks

6. Benediktas 4 mėn. 4 d.
    20 m. 11 mėn.
    25 m. 1 mėn.

2018.10.17 08:30 (prieš 4 mėn.)

Sveikos...tobulas gimdymas mano..puse triju atsibudaum.galvoju itartinai skauda...pamatavo saremius..tipo sako mazai cia dar..o as jau susirietus...zodziu ant stalo tik spejau uzlipt..na ir puse keturiu jau turejau lelyte...svoris 3,8 ugis 55. Zodziu gerai kad atsibudau..o buciau nesupratus is kur vaikas..nepamenu cia jus laiket stalcius atidarytus ar kitoj grupej ? Jei taip tai padejo 😁😁😁

13
  7. 2018.10.17 08:32 (prieš 4 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Nubėgo vandenys... Nezinau ar reiktų vykti į ligonine ar palaukti saremiu ir ryto 🙄 nejaugi atėjo ir mano valanda... jau pilvą suka iš baimes ... 🤔🙈

Didžiausios sekmės ir stiprybės , viskas bus gerai ir greitai 😇

8. 2018.10.17 08:41 (prieš 4 mėn.)

Viduka parašė:
    Sveikos...tobulas gimdymas mano..puse triju atsibudaum.galvoju itartinai skauda...pamatavo saremius..tipo sako mazai cia dar..o as jau susirietus...zodziu ant stalo…

Vat čia tai gimdymo rekordas 👍 gerai, kad ligoninėj buvot, sveikinimai didžiausi!!!

9. 2018.10.17 08:47 (prieš 4 mėn.)

Viduka parašė:
    Sveikos...tobulas gimdymas mano..puse triju atsibudaum.galvoju itartinai skauda...pamatavo saremius..tipo sako mazai cia dar..o as jau susirietus...zodziu ant stalo…

Oj, geras. Tikrai, tobulas gimdymas
    Kas per stalciai ?

10. Fainuolis 15 m. 10 mėn.

2018.10.17 09:11 (prieš 4 mėn.)

Viduka parašė:

Ir aš taip noriu😊Sveikinimai💐

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.