2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.11.08)

1. 2018.10.17 22:32 (prieš 7 mėn.)

Gardi parašė:
    Mėtka, pykinimas ir vėmimas yra vieni iš artėjančio gimdymo požymių. Tik klausimas, ar kelios dienos, ar kelios valandos, ar savaitė mane irgi pykina pastarąsias…

Atsiguliau miegot skaitos. Valio. Viena dar esu. Vidurius lyg suka, nesuprasi kas cia vyksta su manim. Bet busena tai nekazka.

2. 4 sav. 2 d.

2018.10.17 22:44 (prieš 7 mėn.)

Šiandien kaip tik pasakojo, kad prieš prasidedant procesui gali būti ir negera, ir nusivemti gali, ir paviduriuoti. Stebėk save ir nepanikuok.

1
  3. 2018.10.17 22:46 (prieš 7 mėn.)

Gardi parašė:
    Šiandien kaip tik pasakojo, kad prieš prasidedant procesui gali būti ir negera, ir nusivemti gali, ir paviduriuoti. Stebėk save ir nepanikuok.

Tai skaitau, gali but kad verias kaklelis. 🤔 na ziuresim, kas toliau. Gal angliuka isgert, bet tai jau cia turbut jis jau ne prie ko bus. Nepades.

4. 4 sav. 2 d.

2018.10.17 22:52 (prieš 7 mėn.)

Akušerė sakė, kad apsinuodijimo pykinimas/vėmimas kitoks, ūmesnis. Gali pamėginti angliuka, jis gi nekenkia. Jei kažką suvalgei, sutrauks, nepraeis, bus aišku, kad nuo gimdymo reikalų ✌️

1
  5. 2018.10.17 22:56 (prieš 7 mėn.)

Gardi parašė:
    Akušerė sakė, kad apsinuodijimo pykinimas/vėmimas kitoks, ūmesnis. Gali pamėginti angliuka, jis gi nekenkia. Jei kažką suvalgei, sutrauks, nepraeis, bus aišku, kad …

Aciu, Gardi. Turbut ruosiasi cia viskas. Pameginsiu gal angliuka. O gal pavyks uzmigt.
    As galvoju jei nuo maisto butu jau anksciau sueme, valgiau gal 18.30val o cia va dabar pasireiske.
    Kaip gerai tie kursai! Apsviecia kas ir kaip ko laukt 😊

1
  6. 2018.10.17 22:56 (prieš 7 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    o mano buna miega ir 20 min...

pora dienu ir man buvo, kad pavalgo, padedu i lovyte ir uz kokiu 10 min jau zvalus, ismiegojes

7. 2018.10.17 23:05 (prieš 7 mėn.)

Mėtka parašė:
    Tai skaitau, gali but kad verias kaklelis. 🤔 na ziuresim, kas toliau. Gal angliuka isgert, bet tai jau cia turbut jis jau ne prie ko bus. Nepades.

Cia jau angliukas nepades 😂 reikejo pries 9 menesius angliuka gerti 😂😂😂 juokauju aisku, pabandyk, blogiau nebus. O jei nepraeis stebek save. Eik i dusa, pagulek vonioj

2
  8. 4 sav. 2 d.

2018.10.17 23:06 (prieš 7 mėn.)

Mėtka parašė:
    Aciu, Gardi. Turbut ruosiasi cia viskas. Pameginsiu gal angliuka. O gal pavyks uzmigt.

Aha, gerai, tik kai daug žinai, tai viską sau iškart prisitaikai ir vos ne gimdyti pradedi man kažkaip pulsuoja skausmingai į dubenį, esu pavargusi, tai einu miegoti, kol nepradėjau gimdyti
    O tu parašyk, jei kas darysis, ryte ateisiu patikrinti, kaip tu ✌️💕

1
  9. 2018.10.18 00:14 (prieš 7 mėn.)

Mamytes grizus namo pastebejau kad mano akiu obuoliai gelsvi, cia normalu?

10. 2018.10.18 01:17 (prieš 7 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Sveikinimai! 💐🎈🎉🍼

Aciu!!!

Mėtka parašė:

As gimdykloj nuo veiklos irgi vemiau.. O namie viduriavau🙈 Gal kazkas vyksta jau

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.