2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.11.08)

1. 2018.10.18 03:59 (prieš 3 sav.)

Kaip ta kleckuti prizadinti?🤦‍♀️ miega sau ir daryk ka nori, neatsibunda, o maitinti ar bent jau veikla kurti reikia🙄

1
  2. 2018.10.18 04:05 (prieš 3 sav.)

Sveikinimai gigi!!! 👍💐👏😊

3. 2018.10.18 04:09 (prieš 3 sav.)

O aš vis dar kankinuos. Jau tuoj bus para kaip nubėgo vandenys... 🙄 sąrėmiai jau kas 7min, rekiu iš skausmo jau.... jau tuoj važiuosiu turbut nes ir pykina ir šaltis purto iš nuovargio... esu pervargus kad Nezinau kaip reikes atrast jėgų stumti... 😬

4. 2018.10.18 04:12 (prieš 3 sav.)

Egluuteee parašė:
    O aš vis dar kankinuos. Jau tuoj bus para kaip nubėgo vandenys... 🙄 sąrėmiai jau kas 7min, rekiu iš skausmo jau.... jau tuoj važiuosiu turbut nes ir pykina ir šalti…

Jau vaziuokit manau, gal dar epidura spesit jeigu ka

5. 2018.10.18 04:52 (prieš 3 sav.)

Egluuteee parašė:
    O aš vis dar kankinuos. Jau tuoj bus para kaip nubėgo vandenys... 🙄 sąrėmiai jau kas 7min, rekiu iš skausmo jau.... jau tuoj važiuosiu turbut nes ir pykina ir šalti…

O kodėl tu parą lauki nubėgus vandenims? 😮😮 juk sako iškart lėkt į ligninę kai nubėga

gigi. parašė:
    Kaip ta kleckuti prizadinti?🤦‍♀️ miega sau ir daryk ka nori, neatsibunda, o maitinti ar bent jau veikla kurti reikia🙄

Sveikinu su leliuku! 😍😍
    Bandyk žadint padukus kutendama ar nuprausdama man saviškę irgi kartais būna sunku prižadint

6. 2018.10.18 06:16 (prieš 3 sav.)

Letere parašė:
    Mamytes grizus namo pastebejau kad mano akiu obuoliai gelsvi, cia normalu?

nlb, cia kazkas su kepenim.Pasirodyk gydytojai butinai

7. 2018.10.18 06:19 (prieš 3 sav.)

Egluuteee parašė:

kodel laukiat para nubegus vandeniui?iskarto reikia, man kai nuleido iskarto pajunge tonus,kad klausyti kaip jauciasi vaikas be vandenu.Jus namie?skubiai vaziuokit, manau,gausit tikrai bart,kad taip ilgai laukiat...

8. 2018.10.18 06:25 (prieš 3 sav.)

galiuniaaa2007 parašė:
    kodel laukiat para nubegus vandeniui?iskarto reikia, man kai nuleido iskarto pajunge tonus,kad klausyti kaip jauciasi vaikas be vandenu.Jus namie?skubiai vaziuokit,…

Labas rytas, ji buvo vakar vos nubegus vandenims, bet gi issiunte namo laukt reguliariu saremiu.. ir jei jie nesusireguliuotu, liepe siandien atvaziuot ☺️
    Egluute, laikykis!!!

9. 2018.10.18 06:33 (prieš 3 sav.)

Pacahontas parašė:
    Nuuu va isauso ir mano diena,kai atejus i foruma pasitinka priminimas,kad liko 01 diena 😬😅

Mėtka parašė:
    Ir mano 😂🙈✌🏻 Ryt bus grazus uzrasas 🙈

Na kaip, mielosios, grazusis uzrasas jau uzsidege 😁🙈😁 sveikinu sulaukus termino dienos! 💐🎉💐

1
  10. 2018.10.18 07:27 (prieš 3 sav.)

galiuniaaa2007 parašė:
    kaip ilgai jie taip kabes?

Aš žinok irgi jau neisivaizduoju, o mums prie viso šito nauja bėda - pilvo diegliukai. Vyras sian puse nakties nešiojo kol galiausiai 2 valandom uzsnudo jam ant pilvo tai mano ši naktelę miego tik 2 valandos

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.