2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.11.08)

1. Adelė 2 mėn.
    Emilė 7 m.

2018.10.18 07:33 (prieš 4 sav.)

Aš lengvam kosmose išėjo mano šeimyna į darbus/ mokyklas - mažoji lyg užsnaude dar, reiks ir man biski numigti

2. 2018.10.18 07:52 (prieš 4 sav.)

Egluuteee parašė:
    Sveikinimai gigi!!! 👍💐👏😊

Aciu!! Sekmes tau sekmes!!!🤗

Katt parašė:
    O kodėl tu parą lauki nubėgus vandenims? 😮😮 juk sako iškart lėkt į ligninę kai nubėga

Aciu! Ko tik nedariau ir kutenau ir kilnojau, po valandos tik pavyko, o po to jau nemiega kai reikia😃

3. 2018.10.18 07:56 (prieš 4 sav.)

Egluuteee parašė:
    O aš vis dar kankinuos. Jau tuoj bus para kaip nubėgo vandenys... 🙄 sąrėmiai jau kas 7min, rekiu iš skausmo jau.... jau tuoj važiuosiu turbut nes ir pykina ir šalti…

Letere parašė:
    Mamytes grizus namo pastebejau kad mano akiu obuoliai gelsvi, cia normalu?

Negerai,hepatito b pozymiai,kai mokiaus tai jei ateina su geltonais obuoliais naudot visas apsaugos priemones,lekit pas daktarus

4. Paulina 2 sav. 1 d.
    Kajus 8 m. 2 mėn.

2018.10.18 08:01 (prieš 4 sav.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Pirmadienį buvau pas ginę- tai trečią sav iš eilės gimdos kaklelis 1,8 cm, stabilus ir nekinta. Terminas - 30 d. Kažin ar tas stabilumas kaklelio nereikš, kad be sk…

As buvau vakar pas daktare nieko nedare man isvis. Terminas pagal menesines 31 d. O pagal ekoskopa 27 d. Grizau is daktares prasidejo skausmai nugaroj ir gimdoj nuo 12.40 val.ir taip kas 10,8,5 ir nereguliariai. Vakare apie 18.00 val.nuvykom i priimamaji,patikrino gimdos kakleli,neatsiveres. Uzdejo tonusus mazyles ziureti,tai aparatas uzfiksavo saremius. Isleido namo ir sake jau finiso tiesioji,atvyksiu labai greit ir jei kas 10 min.labai stiprus skausmai lekt atgal. Tai va mano kaklelis nei kiek neprasidares ☺o saremiai yra ir db guliu namuose su diklofenako zvakute. 😊

1
  5. 2018.10.18 08:17 (prieš 4 sav.)

Mėtka parašė:
    Nuo ko gali pykint?
    Atsiguliau ir vymdo 😰 hormonai ar kas cia vyksta?

Nu mes tikrai likimo draugės. Vakar einant miegot taip pradėjo galva skaudeti, vyras pagloste ir lyg ir užmigau. Prabundu puse pirmos ir taip nugara skauda, traukia, pilvas kamuolio formos pravaiksciojau pragulejau prakvepavau praejo ir paskui pradejo tie sarėmiai kartotis, nereguliariai ir skirtingo stiprumo. Apsivemiau nes su kiekvienu saremiu daresi bloga. Nuejau i dusa, vyra aisku atsikele sukrove visus daiktus vnz vaziuosim. Po duso atsiguliau, vyras pagloste nugara ir uzmigau. Atsikeliau syryta, galva vis dar skauda, visa kita tvarkoj. Na ir naktele buvo vyras net salia manes su drabuziais uzmigo. varksiukas jam siandien i darba

6. 2018.10.18 08:18 (prieš 4 sav.)

Letere parašė:
    Mamytes grizus namo pastebejau kad mano akiu obuoliai gelsvi, cia normalu?

Net neisivaizduoju ☹️

gigi. parašė:
    Kaip ta kleckuti prizadinti?🤦‍♀️ miega sau ir daryk ka nori, neatsibunda, o maitinti ar bent jau veikla kurti reikia🙄

Man padedavo pampersu keitimas ir uzpakaliuko plovimas. Isbudindavo ja

Limango parašė:
    Labas rytas, ji buvo vakar vos nubegus vandenims, bet gi issiunte namo laukt reguliariu saremiu.. ir jei jie nesusireguliuotu, liepe siandien atvaziuot ☺️

Taip taip ji buvo nuvaziavus bet ja namo issiunte, cia UK viskas vyksta ne Lt.
    Egluute laikykis 💕🌸🎀

O man panasu pasitvirtino mastitas, nes siandien atsirado paraudimu. Visa nakti kisau skaudama kruti mazylei, bet vistiek lb skauda. Ruosiuosi pas gydytoja, priduosiu CRB, pasversim mazyle ir ziuresim ka cia su manim daryt 😩

7. 2018.10.18 08:23 (prieš 4 sav.)

Mėtka parašė:
    Atsiguliau miegot skaitos. Valio. Viena dar esu. Vidurius lyg suka, nesuprasi kas cia vyksta su manim. Bet busena tai nekazka.

Žiu metka kartu ir išvažiuosim koks Jūsų terminas ir kur gi. Dysit? Jeigu dar šianakt nepagimdėt

8. 2018.10.18 08:27 (prieš 4 sav.)

Limango parašė:
    Labas rytas, ji buvo vakar vos nubegus vandenims, bet gi issiunte namo laukt reguliariu saremiu.. ir jei jie nesusireguliuotu, liepe siandien atvaziuot ☺️

rimtai????kuri cia tokia ismanno ligonine...siaubas

9. 2018.10.18 08:34 (prieš 4 sav.)

Limango parašė:
    Na kaip, mielosios, grazusis uzrasas jau uzsidege 😁🙈😁 sveikinu sulaukus termino dienos! 💐🎉💐

Mhm uzsidege uzrasas, galetu ir veikla uzsikurt 😀🎈 mes nors pretendentes siai graziai datai gimti ☺️👼 faina butu!!! Kazi ar speciau iki vidurnakcio 😁

Milita92j parašė:
    Žiu metka kartu ir išvažiuosim koks Jūsų terminas ir kur gi. Dysit? Jeigu dar šianakt nepagimdėt

Nu va ne man vienai blogumai 😖 nieko issividuriavau vakar, issislapinau ir sianakt miegojau neblogai. Mazai keliaus nes nebuvo is ko slapintis turbut.
    Dabar lyg vel pykint nori. 🤔 kaip jus jauciates? Jauciu nebespeciau siai graziai datai pagimdyt 😊🎈

10. 2018.10.18 08:40 (prieš 4 sav.)

Na mamules, aciu uz patarimus jums vakar. Vis drasiau kai pasitari. 🌷
    Ismiegojau gan gerai po vakariniu bajeriu. Nebuvo is ko kelinetis i wc. Susuko pries miega gerai issivale viskas.
    Siandien terminas, ir varau pas gine. Jau jaudinuosi tik akis pramerkus. Lyg vel papykina. 😏

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
10,00 €
92 | 2 - 2.5 m.
5,00 €
38 | 10 | S
29,00 €
39 | 25,3 cm | 5½ - 6