2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.11.08)

1. 2018.10.19 12:11 (prieš 3 sav.)

Labukas, na aš ir jau laukiu, terminas rytoj jau nežinau kas bus

1
  2. 2018.10.19 12:27 (prieš 3 sav.)

Ar kuri nors ėjo pas okulistą tinkrintis akių ir po to, ar buvo rekomenduotas cp? Nes kiek matau nėščiosios kortelėj, kad nebėra rekomendacijos rašytis pas akių gydytoją. O mano šeimos gydytoja sužinojo, kad man daryta akių korekcija ir sakė, kad būtinai turėčiau pasitikrint. Taip nesinori paskutinėm savaitėm ieškotis kur greičiau užsirašyt ir panašiai. Noris tik sulaukt tos gražios dienos be nervų
    Iš vis nesu girdėjus, kad kam nors būtų apakimas nuo gimdymo, o dauguma draugių net nebuvo tikrintos dėl akių nėštumo metu

3. 2018.10.19 12:41 (prieš 3 sav.)

Milau parašė:
    Ar kuri nors ėjo pas okulistą tinkrintis akių ir po to, ar buvo rekomenduotas cp? Nes kiek matau nėščiosios kortelėj, kad nebėra rekomendacijos rašytis pas akių gyd…

Butinai pasitikslinkite. Visai nesenai vienai pazystamai vien del regejimo cp dare, nes galejo gimdymo metu atsokti tinklaine ir tada jau apakimas del kraujo spaudimo kaip suprantu. Na bent as del ramybes tai butinai pasitikrinciau, ypac kai jau zinau atveji konkretu.

4. 2018.10.19 12:41 (prieš 3 sav.)

Margo777 parašė:
    Labukas, na aš ir jau laukiu, terminas rytoj jau nežinau kas bus

Mano irgi terminas rytoj, bet judesio kolkas nėra.

1
  5. 2018.10.19 12:48 (prieš 3 sav.)

Sveikos ar jau naudojat vit d lasiukus? Jei taip po kiek lasu ir koki pasirinkote vandens ar aliejaus psgrindu?🍼🍼🍼

6. 2018.10.19 12:52 (prieš 3 sav.)

s3ndris parašė:
    Sveikos ar jau naudojat vit d lasiukus? Jei taip po kiek lasu ir koki pasirinkote vandens ar aliejaus psgrindu?🍼🍼🍼

Naudoti liepe nuo 14 gyvenimo dienos, tai mes nuo siandien ir naudojam po 1 lasiuka i diena. Va tokius

7. Katukas 5 sav. 3 d.
    Zuikis 6 m. 4 mėn.

2018.10.19 12:55 (prieš 3 sav.)

s3ndris parašė:

Naudojam nuo 1 sav. Po 1 lasiuka. Pasirinkom vandens pagrindu, nes gydytoja sake, kad ziemos laikotarpiu jie geriau isisavina.

8. 2018.10.19 13:09 (prieš 3 sav.)

indre.jan parašė:
    Butinai pasitikslinkite. Visai nesenai vienai pazystamai vien del regejimo cp dare, nes galejo gimdymo metu atsokti tinklaine ir tada jau apakimas del kraujo spaudi…

Gal ir jūsų teisybė, galėsiu būt ramesnė. Neseniai pasikeitė šeimos gydytoja, tai senoji net neatsimindavo manęs, kas mėnesį kaip į naują žmogų žiūrėdavo. O dabartinė visko klausinėja, paskambina, jei kas neaišku. Ir taip gaila, kad ji ne nuo pradžios buvo, nes dabar atrodo, kad nespėsiu visko padaryt stresas

1
  9. 2018.10.19 13:26 (prieš 3 sav.)

Olliaa parašė:
    Mano irgi terminas rytoj, bet judesio kolkas nėra.

Man taip pat visur rašo, kad liko 1 diena

1
  10. 2018.10.19 13:33 (prieš 3 sav.)

Riga parašė:
    Man taip pat visur rašo, kad liko 1 diena

Kai paskutinį kartą buvau pas gyd sakė , kad pilvas nusileidęs žemyn. Kaip jūsų pilvukas?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.