2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.11.08)

1. 2018.10.21 23:09 (prieš 3 sav.)

Yvette parašė:
    Visoms skirtingai. Gal pas tave buvo gilesnis kirpimas/plysimas ir siuvimas, todel ilgiau tirpsta. Pvz man kai tvarke nosies pertvara, tai siulai tirpo 2 menesius 🙈…

As dabar atradau buda- po nusiprausimo fenu isisdziovinu jauciu gerai is sono atrodo i paketa isidedu marles,tada nesunta man ten ir arbatmedziu pasitepu abu galus,malsina skausma+antispetikas geras

2. 2018.10.21 23:14 (prieš 3 sav.)

Egluuteee parašė:
    Kaiptik atėjo gine kai maitinau su antspeniu. Paklausė kodel pasakiau priežastį, sako jie yra tikras gėris ir išsigelbėjimas tik pagyrė kad vistiek maitinu ir nieko…

Mano mama kazkokius irgi turejo, tai sako sudas tie antspeniai, turejau, krito, nesilaike 😂😂😂 sakau - nu dabartiniai ir anu laiku antspeniai turbut skiriasi 😂😂😂 ju net pientraukiai stikliniai su gumine apvalia pompa buvo 😂😂😂😂
    Ai dar siandien kaip tik su mama apie svorio kritima po gimdymo kalbejom - sako nu man tai per kokius 2 menesius svoris nukrito, bet sako man buvo stresas, mastitas ir dar viskas rankom - skalbt palas, rubelius rankom ir paskui viska lygint, po kiekvieno maitinimo kruti nusitraukt rankom, o jum sako dbr - viska i skalbenke, paskui i dziovykle, pientraukiai ir tie elektriniai 😂😂😂 tai sako manau ilgiau nei 2 men svoris kris 😆 paguode 😆😆😆

1
  3. 2018.10.21 23:17 (prieš 3 sav.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    As dabar atradau buda- po nusiprausimo fenu isisdziovinu jauciu gerai is sono atrodo i paketa isidedu marles,tada nesunta man ten ir arbatmedziu pasitepu abu …

😂😂😂😂 uzskaitau sita metoda !!! Havaju vejelis vadzainai 😂😂😂 as kaip tik baigineju savo iprastus paketus ir galvoju gal kazka kito isbandyt reiketu, kokius naturalesnius, svelnesnius... nors manieji bella su medvilnes pavirsiumi, bet vistiek šunta 😝 tai dbr ieskau forumuose ka rekomenduoja kitos mamos 😀😀😀

4. 2018.10.21 23:22 (prieš 3 sav.)

Sveikos esamos ir būsimos mamytės, šiandien gimė 16.42 mano dukrytė Izabelė, 50 cm 2,590 kg, nerealus kosmosas žinokit per 9 val pagimdyt, ilgai ir sunkiai plyšau, bet tai kažkas nerealau, kaklelis jau buvo pilnai
    atsidaręs, termino dieną turėjau gimdyt pagimdžiau šiandien, sąrėmiai buvo pastovūs, bet vandenų mažai, nuleido kažkiek, svarbu, kad dabar greičiau sveiktų ir stiprėtų nerimauju dėl jos

8
  5. 2018.10.21 23:35 (prieš 3 sav.)

Kieca parašė:
    Na mamos, ar namai jau atrodo taip?

Oo taip 😂😂😂

6. 2018.10.21 23:47 (prieš 3 sav.)

Yvette parašė:
    Gydytis kiek zinau reikia abiem - ir mamai, ir leliukui. Senais laikais su soda issigydydavo per 5 dienas, o dbr su tepaliukais manau gal bus greiciau sekmes!

Na mažylį apžiūrėjo, tai kol kas gydymą gavau tik aš - gyventi labai steriliai, viską kas liečiasi su krūtine skalbti aukštoje temperatūroje ir išlyginti (jau sugadinau savo nepigų emma jane liemenuką ), laikyti krūtinę sausai, tai net lanolinu netepu, dažnai keisti liemenėlės įklotus ir baisiausia, nevalgyti saldumynų ir kvietinių miltų patiekalų Po savaitės turiu susiskambinti su gydytoja, pranešti apie situaciją

7. 2018.10.21 23:53 (prieš 3 sav.)

Margo777 parašė:
    Sveikos esamos ir būsimos mamytės, šiandien gimė 16.42 mano dukrytė Izabelė, 50 cm 2,590 kg, nerealus kosmosas žinokit per 9 val pagimdyt, ilgai ir sunkiai plyšau, …

Sveikinimai 😊😊😊 Mūsų mažylis irgi gimė tokio pat ūgio ir svorio

8. 2018.10.22 00:52 (prieš 3 sav.)

Margo777 parašė:
    Sveikos esamos ir būsimos mamytės, šiandien gimė 16.42 mano dukrytė Izabelė, 50 cm 2,590 kg, nerealus kosmosas žinokit per 9 val pagimdyt, ilgai ir sunkiai plyšau, …

Sveikinimai! 💐🎈🎉🍼

9. 2018.10.22 02:13 (prieš 3 sav.)

Kisulita parašė:
    Sveikinimai 😊😊😊 Mūsų mažylis irgi gimė tokio pat ūgio ir svorio

Sveikinu, musu dukrytes bendravardes😇🌈

10. 2018.10.22 03:53 (prieš 3 sav.)

Yvette parašė:
    😂😂😂😂 uzskaitau sita metoda !!! Havaju vejelis vadzainai 😂😂😂 as kaip tik baigineju savo iprastus paketus ir galvoju gal kazka kito isbandyt reiketu, kokius naturales…

Naudoju Gentle Day. Man labai patinka.
    Kazkaip si kart visai negausiai kraujuoju..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.