2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.11.08)

1. 2018.10.29 20:25 (prieš 5 mėn.)

O kada jums pieno atsirado po cezario? Labai stengiuosi maitint bet itariu kad nepavalgo to priespienio ir ar keliat nakti? Nes akusere sake reik kas 3 val kelt ir maitinti

2. 2018.10.29 20:30 (prieš 5 mėn.)

Kieca parašė:
    As tai sian jau pikta kaip ragana... Viska skauda... Remuo jau net patyliu, nesvarbu kuri poza.. Visi nervina, net knarkiantis katinas salia... Jauciu menesiniu ska…

As tai ne pikta, bet jau apatiska daraus Mazius makaluojas ir vargo nemato ryt vaziuosim ziuret, ar spesim i spali, ar atidesim susitikima lapkriciui :))

3. Ema 13 m. 6 mėn.

2018.10.29 20:31 (prieš 5 mėn.)

Mrs. Fairy-tale parašė:
    As tai ne pikta, bet jau apatiska daraus Mazius makaluojas ir vargo nemato ryt vaziuosim ziuret, ar spesim i spali, ar atidesim susitikima lapkriciui :))

Aha, as ir ryt vaziuosiu.. Ziuresim, gal ka uzkurs...

4. 2018.10.29 20:32 (prieš 5 mėn.)

Entersa parašė:
    O kada jums pieno atsirado po cezario? Labai stengiuosi maitint bet itariu kad nepavalgo to priespienio ir ar keliat nakti? Nes akusere sake reik kas 3 val …

Keliau nakti, kas tris valandas maitinau ir dabar dar taip. Kartais buna, kad 4 valandas miega, bet siaip kas 3, nes kai ilgiau pamiega, atsikelia pikta

5. 2018.10.29 20:39 (prieš 5 mėn.)

Entersa parašė:
    O kada jums pieno atsirado po cezario? Labai stengiuosi maitint bet itariu kad nepavalgo to priespienio ir ar keliat nakti? Nes akusere sake reik kas 3 val …

Aš irgi galvojau kad nepavalgo nes antrą naktį visą naktį ji praklykė man ant rankų, o priešpienio vos keli lašai tebuvo (pirmą dieną išvis jo nebuvo). Bet trečią dieną krūtys pasidarė kietos kaip akmeninės ir pradėjo pienas bėgt nesijaudinkit, užtenka vaikui ir kelių lašų priešpienio, tik dažniau prie krūtinės glauskit ir leiskit žysti kad ir "tuščią" krutinę
    P.s. o ji praklykė man ant rankų ne iš alkio kaip galvojau o nuo varškės, kurią davė gn. Pasirodo jog nuo varškės manąjai pučia pilvuką

1
  6. 2018.10.29 20:40 (prieš 5 mėn.)

BeShi parašė:
    Pas mane tas pats nuo pietu, miega tik kol papulis burnoj 🙄 pas mus augimo šuolis kas keletą dienų, kai tik nerami būna 🤣 šiandien išvis galvot pradėjau kad alkana …

Aha, paguldziau i Babybjorn gultuka ir baigesi nemiga 😂 nuluzo ir dbr mane nervas ima, nes noreciau perkelti i lovyte, bet bijau judint, kad neatsibustu, o gultuke gaila jos stuburiuko 😬

7. 2018.10.29 20:44 (prieš 5 mėn.)

robeerta parašė:
    Jo kremukus, daug oro voniu... As ir labai nustebus buvau

Gal ir gerai tada,kad nepirkau tų talkų ir ūkiškai su krakmolu...gal nuo jo nieko nebus

Entersa parašė:

Maitinau non stop, traukiau pientraukiu, masažavau, kviečiau net dvi žindymo konsultantes...GN konsultavaus...žodžiu,ko tik nedariau,o pieno kaip nebuvo,taip nebuvo...bet čia turbūt genetika,nes nei viena mūsų giminės moteris neturėjo ir pačios nemaitino

8. 2018.10.29 20:45 (prieš 5 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    nu,mano kol kas irgi skirtingu laiku..reik kazkaip pratinti ,kad vienodu uzmigtu

O kaip krūtinė laikosi? Mano matyt nukristų, jeigu vaikas taip ilgai žįstų

9. 2018.10.29 20:57 (prieš 5 mėn.)

Yvette parašė:
    Manoji snd visa diena uzmiega 15-30 minuciu ir vel 2 val budrauja. O jau matau, kad pervargus, pikta ir niekaip negaliu uzmigdyti 🙈 va ir dbr pavalge, lyg snaudzia,…

Gal tik tokia diena, kai sunku giliai įmigti 😊 Po tokios sunkios dienos saviškį kai užmigdžiau, tai nepabudo net kai pampersą keičiau, gerai, kad bent pavalgė, nors toks ir valgymas, 10 min. pažindo ir užmigo 🙄 Vat ir leisti veikui ilgiau pabudrauti 😣

10. 2018.10.29 20:59 (prieš 5 mėn.)

Yvette parašė:
    As kai atvaziavau su 8 cm, tai mane tiesiai i gimdykla, nuleido vandenis, apraisiojo, subade ir liepe gulet paskui pastate kad vaiko galvyte greiciau isistatytu,…

O vyras gimdyme dalyvavo ar negalėjo dėl kraujo baimės? 😂

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.