2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.01.05)

1. 2019.01.05 00:57 (prieš 1 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    tikrai nieko tokio, man mama sake jau nuo 1men. duodavo spaustu sulciu po lasiuka

Man irgi kyla tokiu minčių, bet vis bijau kad pieno po to nenorės , nes paragaus kai ko skaniau...

1
  2. 2019.01.05 01:37 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Pasikeitė tik tuo, kad dieną mažiau miega, o vakare sunkiai nulaužiam miegui. Va šiandien užmigdėm tik 23 val. Ir dieną nori daugiau būdrauti, bet vienoj vietoj ilg…

Pas mus tas pats 😁 Ant rankų ištisai nori būti, ir rodyk jam visus namus 😁 Jau visas pakampęs išlandžiojau, kad tik vaikas nenuobodžiautų 😁 Ir tik pabandyk ant nugaros jį paguldyti ant lovos, o siaube koks pyktis 😮 Ir šiaip jis baisiai piktas pastaruoju metu, tikiuosi, kad čia augimo šuolis ir praeis, nes dabar nieko nepadarysi per jo tą piktumą, o taip reikia ant pilvo gulėti, bet vos paguldau, paguli 30 sekundžių ir rėkia burna į kumštį įsikniaubęs, seilės tik liejasi 😮

3. 2019.01.05 07:08 (prieš 1 mėn.)

anika16 parašė:
    Kokias automobilines Kėdutės rinksites ateičiai?aš galvoju apie cybex sirona i size

Mums labai pasiteisino joie i size. Yra gulima padetis, vaijui labai patogi kedute. Kai pamatau kaip vaikai susiriete maxi cosi ir kaip musiškia guli kaip karalius joie pagalvojau, kad geras sprendimas buvo nesekti pop brendo. Plius ji įvertinta labai gerai saugumo atžvilgiu, kiek žiūrėjom cybex žemesnia yvertinimas, bet dabar nepamenu kuriuos modelius lyginom

4. 2019.01.05 07:19 (prieš 1 mėn.)

Kisulita parašė:
    Pas mus tas pats 😁 Ant rankų ištisai nori būti, ir rodyk jam visus namus 😁 Jau visas pakampęs išlandžiojau, kad tik vaikas nenuobodžiautų 😁 Ir tik pabandyk ant nuga…

mums tas pats, nepraena nuo 2men. vis ant ranku nesiok ir viska rodyk, as viska jai parodziau tai db praso tik ant ranku

5. Fainuolis 15 m. 10 mėn.

2019.01.05 07:30 (prieš 1 mėn.)

Labas rytas, norėjau pasiteirauti dėl inhaliatorių, kokį rinktis?
    Kokius turite ar patenkintos, ar nelabai? Norėčiau atsiliepimų, dėkui

1
  6. 2019.01.05 09:25 (prieš 1 mėn.)

anika16 parašė:
    Pas mus jos be akcijos 3€ kainuoja, kai akcija tai 2€

Pas mus milijonieriu saly be akcijos 4€ su cnt.

2
  7. 2019.01.05 09:29 (prieš 1 mėn.)

anika16 parašė:
    Kokias automobilines Kėdutės rinksites ateičiai?aš galvoju apie cybex sirona i size

Vyresnėlis važinėja Britax Romer King II Ls kėdutėj, tai arba paveldės iš jo, arba pirksim tokią pačią.

Jurgioke parašė:
    Labas rytas, norėjau pasiteirauti dėl inhaliatorių, kokį rinktis?
    Kokius turite ar patenkintos, ar nelabai? Norėčiau atsiliepimų, dėkui

Mes turim Microlife, lyginti neturiu su kuo, bet esu juo patenkinta. Jie kiek girdėjau garsiau veikia nei Omron, bet mūsiškis nebijojo.

8. Mažoji sesė 4 mėn. 2 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 5 mėn.

2019.01.05 09:32 (prieš 1 mėn.)

Mėtka parašė:
    Pas mus milijonieriu saly be akcijos 4€ su cnt.

Aš perku japoniškas servetėles vandens pagrindu, tai jos 2,50 €. Tiesa, waterwipes nebandžiau, tai negaliu palygint 🙂

1
  9. 2019.01.05 09:59 (prieš 1 mėn.)

Mėtka parašė:
    Kas water wipes naudojat eurovaistinej db jos po 3 eur gal kam pravers

👍as pigu.lt visada jas perku - ekonomine pakuote, tai 4 vnt. 11,99€.

anika16 parašė:

Kažkaip dar negalvojau, bet jau reiketu pradet dometis

10. 2019.01.05 10:07 (prieš 1 mėn.)

Aš jau žiūrinėjau auto kėdutes, tai kol kas mano favoritai yra britax romer dualfix, arba dualfix i-size

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.