2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2018.11.17 00:09 (prieš 1 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Norejau užduoti klausimą, ir tikiuosi nuoširdžių realistiškų atsakymų, o ne iš fantazijų skyrelio arba žvilgsnio pro rožinius akinius, tipo - “ bet mano angelėlio š…

Man sugijo zaizdos ir praejo skausmai po beveik 3 savaiciu. Irgi su asarom maitinau is skausmo. O dabar siek tiek skauda papo paemimo-isisiurbimo momentu. Be to, as idavus papa, jo nepaleidziu, laikau suemus, nes kitaip diegia😀 bet jau atkaliau technika ir viskas liuks. Manau, jei dvi savautes istversit, kada jautriausi speneliai, tada jau bus ok. Visos pradzioj kamuojasi su tais papais, ir as negalvojau, kad cia tiek vargo su jais

2. Mažoji sesė 2 mėn. 2 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 3 mėn.

2018.11.17 01:59 (prieš 1 mėn.)

Nors neturėjau nugraužtų spenelių, bet vistiek apie 3 sav buvo nežmonišksi jautrūs speneliai. Dabar kai paduodu tai kaip ir Jusztei, jautresnis yra pats įsisiurbimo momentas. Maitinimo metu laikau krūtį ranka, tuomet išvis nieko nejaučiu kaip traukia, jei tik nelaikau - jaučiu diskomfortą. Tikrai, tas jautrumas turi apsitvarkyti, bet žinoma žiūrėkite savęs, kad tai nebūtų kančis ir baimė

3
  3. Fainuolis 15 m. 7 mėn.

2018.11.17 02:22 (prieš 1 mėn.)

Norejau užduoti klausimą, ir tikiuosi nuoširdžių realistiškų atsakymų, o ne iš fantazijų skyrelio arba žvilgsnio pro rožinius akinius, tipo - “ bet mano angelėlio š…

Man buvo lygiai toks skausmas, lyg po nervą trauktų, pasirodo laktostazės pradžia+ kraujuojantys speneliai. Vyras sakė negaliu žiūrėt. Bėda tame, kad aš nusitraukt dėl spenelių skausmo nebėgalėjau, bet vistiek dar dvejojau. Apsispręsti padėjo mažiuko numestas svoris per dvi savaites. Laktostazė po poros dienų praėjo, speneliai beveik užgijo, vistiek dar pabandysiu nors šansų yra tik dėl vienos krūties, kita jau vos pulsuoja. Viliuosi, kad nebe nukramtys, nors tikimybė maža, klausiau seselės dėl pasaitelio, tai jo sako kai bus pusmetis dėl dantukų pažiūrės. Viskas aišku gi čia pas mus "kaimas"

4. 2018.11.17 02:30 (prieš 1 mėn.)

[email protected] parašė:
    Mano mažiukas🌿🧡🐦 1.5mėn.

Koks grožis!

ing87 parašė:
    Butinai veskit. Tokie maziukai siaip neisgis jei koscioja.. ir maniskei sloga. Nes vyresnieji abu susirgo tai apkrete ir ja..

Esam ligoninėj.. visa diena jau. Tai dabar padare visus tyrimus... leidžia antibijotikus. Pasirodo mano vaikas moka verkti rėkė per visa ligonine kol kateteri statė ir dar tyrimą dėl meningito dare.. tai vieno rėkimo vargsiuke.. paguldys nakčiai stebėjimui

5. 2018.11.17 02:33 (prieš 1 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    jums spieneliai skauda ar krutys?

Paprastai- speneliai, dėl to antspenius ir naudoju, bet vakar visa dieną, ir šiandien nuo vakaro- krūtys kai žinda- toks vaizdas kad kates iš vidaus ją drasko.

6. 2018.11.17 03:06 (prieš 1 mėn.)

Kazi o man vienai maitinant nugara skauda? Ypac nakti. Dariausi epidura ir toj vietoj toks pulsuojantis gilus skausmas. Gal kas zibo koki buda jam numalsinti i masasus uzsirasiau. Kazi gali but cia nuo epiduros?

7. 2018.11.17 04:15 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Koks grožis!

Sirdis plysta matant foto laikykites!

8. 2018.11.17 06:01 (prieš 1 mėn.)

Milita92j parašė:
    Kazi o man vienai maitinant nugara skauda? Ypac nakti. Dariausi epidura ir toj vietoj toks pulsuojantis gilus skausmas. Gal kas zibo koki buda jam numalsinti i masa…

man tas pats,virsui...dare epidura

9. 2018.11.17 06:02 (prieš 1 mėn.)

Paprastai- speneliai, dėl to antspenius ir naudoju, bet vakar visa dieną, ir šiandien nuo vakaro- krūtys kai žinda- toks vaizdas kad kates iš vidaus ją drasko.…

neraudonos krutys?temperatura pamatuokit

10. 2018.11.17 07:31 (prieš 1 mėn.)

Juszte parašė:
    Man sugijo zaizdos ir praejo skausmai po beveik 3 savaiciu. Irgi su asarom maitinau is skausmo. O dabar siek tiek skauda papo paemimo-isisiurbimo momentu. Be to, as…

Aš su antspeniais maitinu, problema ne įsiurbimo momentas- jau įpratau .Problema dabar kad krūtį iš vidaus skauda, lyg draskytų kas

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras