2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.03.15)

1. 2019.01.22 20:56 (prieš 4 mėn.)

Nepamenu, kuri mamyte dalinosi becukrio pyrago receptu is Klauskite daktaro laidos, bet aciu uz pasidalijima ismeginau, visai seimai labai patiko

1
  2. 2019.01.22 20:56 (prieš 4 mėn.)

Yvette parašė:
    Mums šiandien irgi rojus, pietų miegojo 2 val., paskui valandėlę popiečio numigo ir va dabar beveik valandėlę miega. Tai namai blizga, pečius kūrenasi, laukiu vyro …

Man is viso toks jausmas kai mazius verkia kad sako mamamamama 🤪😁 Mama irgi ta pati sake nors nieko neminejau, maniau gliucina 😆 Matyt kazkaip jam taip netycia gaunasi, tai is viso verciuos per galva kad neverktu 🙃

3. 2019.01.22 20:57 (prieš 4 mėn.)

Mano suneliui jau ne uz kalnu skiepukai 🤦‍♀️Mes ju siaubingai bijom🙄Dvieju menesiuku gave skiepukus prisimename su siaubu.

4. 2019.01.22 21:03 (prieš 4 mėn.)

MiliRite nuo baimes nieks nepageres, isivaizduok kad praeis viskas sklandziai ir maziukas net nepastebes 🤞☺️☺️☺️

1
  5. 2019.01.22 21:26 (prieš 4 mėn.)

Milita92j parašė:
    Pasidalinkit kaip po meningokoko skiepo. Muma poryt. Ale begalo neramu.
    Mes ir pasirodysim, kadangi trijų mėn. Nuotrauką darysiu tik ryt tai va čia mūsų n…

Šiandien turėjom, tai durio metu truputį paverkė, paėmus ant rankų iš kart nurimo, tai lengvai praėjo pats durimas. Grįžus dar numigo 1,5 val., bet kai pabudo, tai uch, neįmanoma nuraminti buvo, tai kelias valandas rankose mylavau ir filmukus per youtube rodžiau, po to sūpavau ir kalbinau, dainavau, tai nurimo, dabar guli lovytėje ir migdosi pamaitintas 😊 Temperatūra 37,7 ausytėje, 37,2 kakta, tai stebiu.

6. Mažoji sesė 8 mėn. 2 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 9 mėn.

2019.01.22 21:52 (prieš 4 mėn.)

Agnemilija parašė:
    Su ta zvake pralinksminot o gal tikrai kazkiek veikia?

Veikia veikia, svarbu tikėt

7. 2019.01.22 22:12 (prieš 4 mėn.)

Agnemilija parašė:
    Nepamenu, kuri mamyte dalinosi becukrio pyrago receptu is Klauskite daktaro laidos, bet aciu uz pasidalijima ismeginau, visai seimai labai patiko

Aha, mums irgi atradimas Dar su spanguolėm bandėm ir kotletukus ant kopūsto kepti, viskas puikiai, gražiai ir skaniai gavosi..

8. 2019.01.22 22:28 (prieš 4 mėn.)

Yvette parašė:
    Aš irgi noriu nusikirpti bet nepritaikau progos pabėgt į kirpyklą. Jaučiu prašysiu vyro kurį vakarą 😂

Tikėkimės, kad vyro rankos nesudrebės 😂

9. 2019.01.22 22:46 (prieš 4 mėn.)

Limango parašė:
    Arbatzoliu aliejumi tepu nosi viduje, kad uzmust kimbancias bacilas.. Ne itin maloni procedura, bet visai padeda 🙂

As tai young living 'thieves' eteriniu alieju misinuka naudoju (i garintuva-drekintuva pora lasiuku).
    Kai laukiausi tai nuo slogos pipirmetee eteriniu aliejumi gelbedavausi - nzn ar isitikinimas pagelbejo ar tikrai tas aliejukas veiksmingai suveike.

10. 2019.01.22 23:03 (prieš 4 mėn.)

Sviri parašė:
    Mano irgi taip daro, bet palaukiu kol įminga ir tada įkisu mažąjį pirštą į burnytę ir paleidžia ji (.) Bet miegodama ir toliau dar čiunkymo judesiukus kartoja.…

Aš irgi palaukusi ištraukiu, tai dažnai nubunda, bet po to greit įminga 😊 O jeigu nenubunda, tai toliau snaudžia ir dar žinda orą 😁

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.