2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.03.15)

1. 2019.01.23 16:16 (prieš 4 mėn.)

naminukas32 parašė:
    ir maniskis rekia neeeeeeee! o kol dar tik ruosiasi verkti, tai zirzdamas vis numeta trumpus ne, ne , ne o kai valgyti nori tai kazka panasaus i gej gej ta…

Geeeras 😂😂 maniske irgi kai supyksta pradedavo savo 'geij' 😂😂

2
  2. 2019.01.23 16:53 (prieš 4 mėn.)

Nu vakar buvo oziukes koncertas.Nevaziavom skiepo, nes taip rekt pradejo, visa diena nemiegojo, nerami buvo.Nz kas jai buvo.

3. 2019.01.23 19:13 (prieš 4 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    Nu vakar buvo oziukes koncertas.Nevaziavom skiepo, nes taip rekt pradejo, visa diena nemiegojo, nerami buvo.Nz kas jai buvo.

Jautė, kad mama skiepyt nori, tai šitaip protestavo 🤣

4. 2019.01.23 19:34 (prieš 4 mėn.)

Maniškis vakar po skiepuko vakare prastai jautėsi, temperatūra laikėsi iki vidurnakčio, o po to ėmė kristi, paryčiais jau nebebuvo temperatūros, bet visą dieną neramus prabuvo ir daaaug miegojo, kaži kaip jam seksis naktį miegoti 😁

5. 2019.01.23 19:44 (prieš 4 mėn.)

Yvette parašė:
    Mano kai migdosi visada sako ėja ėja ėja 🤣
    O žaisdama sako EUA tai skamba kad savo varda tartų Eva 🤣

Kaip tik nesigauna tiem maziukam 😂👍

6. 2019.01.23 21:02 (prieš 4 mėn.)

Limango parašė:
    Mamytės, pas kuriu maziukus yra luobeles, kokius aliejus, sampunus ar kremus naudojat? ☺️

Pas mus baisu buvo, bet dėka gelio Baby bene - viskas labai gražiai po truputį šalinasi 😄👍🏻Tai spec. gelis kūdikio luobelei.

7. 2019.01.23 21:22 (prieš 4 mėn.)

Kaip jūsų leliukai gražiai kalba 😁 Maniškis tai tik steni kaip senas diedas 😂 Būna pasisveikina angliškai, sako Hi 😁 Arba E U (turbūt turi omeny european union), tai matyt palaiko europos sąjungą 😂 Dar kartais sako BŪU mamytei, matyt nepatinka kaip dainuoju 😂🙉

4
  8. Gabrielė 7 m. 6 mėn.

2019.01.23 21:23 (prieš 4 mėn.)

Gerdaa parašė:
    Musu mazyliui nei temperaturos nebuvo nei kazkokios kitokios reakcijos, buvo toks pats kaip ir kiekviena diena

IngaN. parašė:
    Buvo gal parą kiek irzlesnis ir vieną naktį prasčiau miegojo. Tiesiog daugiau panešiojau, glaudžiau, mylavau, čiūčiavau labiau ir viskas praėjo gana lengvai. Bent m…

Pasiseke jums 🙂 Gal ir mums taip bus 🙄 Bet dabar, kai paskelbe karantina gripo, as net suabejojau, ar eit i poliklinika man penktadieni, ar geriau atidet ta skiepa? Kazkuri mamyte taip pat penktadieni turi eiti, ar eisit?

9. Gabrielė 7 m. 6 mėn.

2019.01.23 21:29 (prieš 4 mėn.)

Egidijute parašė:
    Kaip guldote savo maziukus miegoti? Pastebejau, kad maniskis ant soniuko guledamas maziau blaskosi

Nuo gimimo ant soniuko guldau ir nakti po pamaitinimo verciu ant kito sono. Bet dabar ji daznai ant nugaros atsivercia, tai taip ir palieku 🙂

10. 2019.01.23 21:31 (prieš 4 mėn.)

Na ką- buvom šiandien pas dermatologą- nepatiko man jis visai. Kito ieškosime. Pažvelgė puse akies- neurodermitas sako. Nei paklausė ar maitinu, nei išvardino nuo ko būna, ko vengti reikėtų. Sako mažas dar, 3 mėn nėra - išaugs. Na sakau kol auga gi reik kažko imtis. Sako pirkit kuo riebesnis kremus vaistinėje ir bandykit- kažkuris tiks. Vienu žodžiu - tokių aš dar nemačiau... Biodermos kremą , tą kur baum užrašyta aš jau nusipirkau - tepsiu. Bet prieš tai mano turėtas ir vaikui teptas Alergika- tikrai riebesnis. Neuroderma nepadeda. O gal ne riebume esmė ir Bioderma padės- gi taip išgirtas Jūsų . Jūros druskos nupirkau- nei žinau kokiais kiekiais nei kaip naudot- tas gi asilas nesiteikė paaiškinti ... taip kad pirmyn- aš viena didele ausis! Nes nu baisiai išplitęs - kremu tepu du kart paroj- rankutes, kojytes, ant veiduko, ant krūtinės ir link pilvuko. Žodžiu - laukiu pasiūlymų.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.