2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.01.22 23:03 (prieš 1 mėn.)

Sviri parašė:
    Mano irgi taip daro, bet palaukiu kol įminga ir tada įkisu mažąjį pirštą į burnytę ir paleidžia ji (.) Bet miegodama ir toliau dar čiunkymo judesiukus kartoja.…

Aš irgi palaukusi ištraukiu, tai dažnai nubunda, bet po to greit įminga 😊 O jeigu nenubunda, tai toliau snaudžia ir dar žinda orą 😁

1
  2. 2019.01.22 23:13 (prieš 1 mėn.)

Olympea parašė:
    Man is viso toks jausmas kai mazius verkia kad sako mamamamama 🤪😁 Mama irgi ta pati sake nors nieko neminejau, maniau gliucina 😆 Matyt kazkaip jam taip netycia gaun…

😂👍

3. 2019.01.22 23:31 (prieš 1 mėn.)

Olympea parašė:
    Man is viso toks jausmas kai mazius verkia kad sako mamamamama 🤪😁 Mama irgi ta pati sake nors nieko neminejau, maniau gliucina 😆 Matyt kazkaip jam taip netycia gaun…

Ir mano taip pat sako😃 Netycia taip gaunasi:))

4. 2019.01.22 23:45 (prieš 1 mėn.)

vivaska parašė:
    Tai nesvarbu karsciuoja ar ne, vis tiek duot paracetamoli?

Man taip pat liepė pediatrė suduoti kai tik grįšim namo, bet nedaviau, nes paracetamolis šiaip jau nėra vartotinas a la "profilaktikai", ir še tau, nebuvo jokios temperatūros!

5. Gabrielė 7 m. 2 mėn.

2019.01.23 07:24 (prieš 1 mėn.)

IngaN. parašė:
    Man taip pat liepė pediatrė suduoti kai tik grįšim namo, bet nedaviau, nes paracetamolis šiaip jau nėra vartotinas a la "profilaktikai", ir še tau, nebuvo jokios te…

Na ziuresiu, ka musu gydytoja patars 🙂 Bet jeigu jau vaikui blogai ir jis verkia istisai, tai jau geriau suduot, kad ir nera temperaturos. Tikriausiai negera leliukams buna, kad jie tokie neramus pas daug ka, uz tai ir rekomenduoja paracetamolio pavartot. O jusu ir temperaturos nebuvo, ir ramus buvo?

6. 2019.01.23 07:26 (prieš 1 mėn.)

vivaska parašė:
    Na ziuresiu, ka musu gydytoja patars 🙂 Bet jeigu jau vaikui blogai ir jis verkia istisai, tai jau geriau suduot, kad ir nera temperaturos. Tikriausiai negera leliuk…

Musu mazyliui nei temperaturos nebuvo nei kazkokios kitokios reakcijos, buvo toks pats kaip ir kiekviena diena

7. 2019.01.23 07:38 (prieš 1 mėn.)

Yvette parašė:
    Aha tfu tfu yfu susinormalizavo naktiniai valgymai

Tai kaip db keliasi ir valgo? Pamenu mum panasiai buvo, as tebevargstu... :/

8. 2019.01.23 08:34 (prieš 1 mėn.)

gigi. parašė:
    Ir mano taip pat sako😃 Netycia taip gaunasi:))

Ne ne, tu ka, jau galim visiems sakyti kad MAMA sako

9. 2019.01.23 08:56 (prieš 1 mėn.)

Gerdaa parašė:
    Musu mazyliui nei temperaturos nebuvo nei kazkokios kitokios reakcijos, buvo toks pats kaip ir kiekviena diena

Smagu, kad jūsiškis taip gerai sureagavo 🙂

10. 2019.01.23 09:18 (prieš 1 mėn.)

Mamytės, pas kuriu maziukus yra luobeles, kokius aliejus, sampunus ar kremus naudojat? ☺️

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras