2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.03.15)

1. 2019.01.08 11:45 (prieš 5 mėn.)

Matyt būsiu viena iš laimingųjų dėl svorio. Nors nėštumo metu priaugau 20 kg, ir iš ligoninės išvažiavau dar su dideliu pilveliu, praėjus mėnesiui turėjau tik +2 kg, o dar po 2 savaičių svėriau 2 kg mažiau nei iki gimdymo. Tiesa, bijodama, kad nuo saldumynų pučia vaikui pilvelį, jų beveik nevalgiau iki 2 mėn.pabaigos. Dabar reikia tik pilvelį tvirtint, kuris pūpso virš cezario pjūvio vietos. Visoms sėkmės kovojant su kg, bet svarbiausia - nepamirškit save mylėt!!

2. 2019.01.08 11:46 (prieš 5 mėn.)

Kisulita parašė:
    Mums paskolino bb tą žaisliuką kuris tvirtinasi prie gulto, tai vaikui visai patinka, bando sukinėti, nervinasi ir vis tiek bando 😁 Jau neblogai rankytes valdo 😊

Mes jau gan seniai 2 padėtį,nes labiau pasupavus liečiasi užpakalis 😁 o jai nepatinka vos vos judėti, ir stačiau daugiau mato 😊

3. 2019.01.08 12:07 (prieš 5 mėn.)

vivaska parašė:
    Na as ruosiuos eiti i Moteru ekspresa, Kaune cia. Tai ten kiek skaiciau ivertina figura ir gali sudaryti rekomendacijas bei mitybos plana, bet ar maitinanciai apsi…

As jau pradejau sportuoti Moteru eksprese Man ten labai patinka, jauki atmosfera, draugiskos treneres, o labiausiai treniruociu principas tenkina. Dar didziulis pliusas, kad yra vaiku klubas, kol sportuoji, mazaji kita trenere priziuri. Kadangi neturiu kur maziuko palikt, man cia tikras issigelbejimas O vakarus jau galiu leist su vyru ir dickiu is darzelio grizusiu, nereikia niekur iseit Mitybos plano nesidariau, tad nepakomentuosiu. Po pirmo vaikucio irgi ten lankiaus O dabar taip pat tenka kovot su didziuliu apetitu, noru uzkandziaut, keliais likusiais kg ir negraziu pilvu, kuris po pirmo vaikucio daug greiciau susitvarke...

4. 2019.01.08 12:34 (prieš 5 mėn.)

vivaska parašė:
    Man ramuneles labai padeda. Ir svarbu kaip spalinuke18 rase, valyti braukiant nuo isorinio kampo link vidinio.

valau,bet vistiek asaruoja ir iseina biski pulinuku, cia normalu?

5. 2019.01.08 12:47 (prieš 5 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Mamytes maitinančios nutrauktų mp ir nutrauktų mp- atsiliepkit. Sūnui 9 sav., pieno užtekdavo , net uzsisaldydavau. Bet paskutinę savaitę toks vaizdas kad pieno jam…

Aš nusitraukineju , ir anksciau likdavo užsaldymui bet jau irgi nelieka. Mažė daugiau suvalgo tikrai pastebėjau. O pieno nedaugėja ir pas mane. Bet kolkas užtenka, jei neužtektų tai pradėčiau dažniau traukti ir kaip Yvette rašė stimuliuoti krūtine kad gamintusi daugiau pienelio 🤔

Kisulita parašė:
    Beje, kaip jūsų mažyliams sekasi ant pilvo gulėti? Aš vis dar vargstu, nepatinka jam visai, nors galvytę jau kelia gerai, bet greit ima zirsti 🙁 Ir rodau žaisliukus…

Guli iki 10min. Kai galva laiko tai patinka žvalgosi bet pavargsta pradeda zirzti o prieš pora dienų apsivertė pati nuo pilvo ant nugaros

6. Mažoji sesė 8 mėn. 3 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 10 mėn.

2019.01.08 13:14 (prieš 5 mėn.)

naminukas32 parašė:
    visai normalu, kad po gimdymo praejus trim menesiam vis dar turite apvalesnias formas dauguma gydytoju, pabrezia, kad per kiek laiko organizmas prikaupe papildom…

Aš dėl kg niekad nepergyvebau ir dietų nesilaikiau 🙂 ir šį kartą, kuo mažiau suku galvą tuo labiau mažėja kg, bet vat pilvukas lašinukas manęs netenkina, nes man negražu ir nepatogu niekad jis nebuvo pas mane kaip lenta, bet dabar matyt dar labiau raumenys prasiskyrė, ko pasekoje jis kaip 4 mėn atrodo 🙄 ir nesitraukia taip paprastai, žinoma ir saldumynai nepadeda

7. 2019.01.08 16:50 (prieš 5 mėn.)

Yvette parašė:
    Mums irgi tas zaisliukas patinka 👍
    O dėl bb padėties ir mes tuoj subiniuku sieksim zeme 😄 tai kol ji guguoja jau stat…

Reikės ir mums jau bandyti į antrą padėtį, gal jam labiau patiks, nes toje gulimoje tai sukrenta ir zirzena 😁

Maniškis tai iš vis kokią minutę pabūna ir jau viskas, pyksta, nervinasi 🙁 O internete rašo, kad jau nuo 13 sav turi apie 15-20 min. per dieną leliukas praleisti Žiūrėsim ką gydytoja sakys, jau neužilgo vizitas 🤔

8. 2019.01.08 17:32 (prieš 5 mėn.)

Kisulita parašė:
    Reikės ir mums jau bandyti į antrą padėtį, gal jam labiau patiks, nes toje gulimoje tai sukrenta ir zirzena 😁

Maniškiui irgi žiauriai nepatinka ant pilvo būt - bandau ir žaislus mosikuot ir pati šoku dainuoju palei nosį, bet vis tiek pyksta vos galvelę pakelia ir vēl sukniubęs rėkia 🙈🙈🙈

9. 2019.01.08 17:42 (prieš 5 mėn.)

Limango parašė:
    Maniškiui irgi žiauriai nepatinka ant pilvo būt - bandau ir žaislus mosikuot ir pati šoku dainuoju palei nosį, bet vis tiek pyksta vos galvelę pakelia ir vēl suk…

Musiskis irgi is tinginiuku budavo. Max iki 3 minuciu isbudavo ant pilvo ir zirst pradedavo, galvos ilgiau nenulaikydavo. Keleta kartu priesais televizoriu paguldem ant pilvo. Gal ir negerai padarem, bet 10 min issisiepes, graziausiai laike galvyte. Matyt tiek tereikejo, kad pradetu patikti gulet ant pilvuko. Dabar ne tv nebereik, noriai guli ir laiko galvyte

1
  10. 2019.01.08 18:01 (prieš 5 mėn.)

Pentta parašė:
    Musiskis irgi is tinginiuku budavo. Max iki 3 minuciu isbudavo ant pilvo ir zirst pradedavo, galvos ilgiau nenulaikydavo. Keleta kartu priesais televizoriu paguldem…

Aha, jau televizoriu jei pamato, tai akys ibestos buna Labai traukia žiūrėti dae bandysiu taip kankint ant pilvo, jei nepavyks reiks bandyt jûsu metoda ;)

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.