2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.03.15)

1. 2019.02.14 23:46 (prieš 3 mėn.)

As as as 123 parašė:
    O jūs planuojat ar tik taip klausi?

Nei planuojam nei neplanuojam zinokit,bet kai nesisaugojam tai..😅

2. 2019.02.15 00:41 (prieš 3 mėn.)

Labaila parašė:
    Sveikos mamytes, as viska pastoviai skaitau, bet retai parasau. Ziuriu, cia pas beveik visas maziukai keliasi naktim valgyt. Susimasciau gal maniskiui kas negerai. …

Dziaukites tik 👍👍😊 kad man taip!!!
    Anksciau taip buvo bet kazkas atsitiko vaikui ir uzsimane naktimis valgyt 😂

naminukas32 parašė:
    Maciau jau kitoje temoje 😁 ar skanu buvo? 🙂

Laaaabai skanu 😊 kaip pyragas? 😝
    Net dukryte valge kuri paprastai žele nemegsta 👏

3. 2019.02.15 04:47 (prieš 3 mėn.)

Yvette parašė:
    Aš mastau apie kažką tokio o po to striukyte pirkti

Mes tokių pliusinių turėjom bent du- sintetik, prakaituoja po Ja. Nors ir pamušalas medvilnės buvo, bet vistiek ne kas. Aš sau medvilninio ieškau .

4. 2019.02.15 04:57 (prieš 3 mėn.)

Yvette parašė:
    Aš mamos kuprine aliexpresse žiūrinėjau bet dar nepirkau

Nekritikuoju, o siaip klausiu- o kam jums kuprines reikalingos? Prie vežimėlio i komplektą įeinanti tašė netinka? Aš tai ir toliau Ja naudosiuos, nenoriu ant savęs nieko tampyt...

5. 2019.02.15 05:35 (prieš 3 mėn.)

Dukryte123 parašė:
    Jau turim dantuka

Sveikinimai! 💐👍🏻

6. 2019.02.15 06:41 (prieš 3 mėn.)

Dukryte123 parašė:
    O mes sergam ta proga mergyte pikciurna. Sloga ir kosulys...

Vaje, sveikit žinau ką tas reiškia ;(

Labaila parašė:
    Sveikos mamytes, as viska pastoviai skaitau, bet retai parasau. Ziuriu, cia pas beveik visas maziukai keliasi naktim valgyt. Susimasciau gal maniskiui kas negerai. …

Auksinis vaikas! Tik džiaukitės, kad išsimiegot galit nes maniškis šiąnakt pablūdo - kas dvi valandas budinosi

7. 2019.02.15 06:45 (prieš 3 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Nekritikuoju, o siaip klausiu- o kam jums kuprines reikalingos? Prie vežimėlio i komplektą įeinanti tašė netinka? Aš tai ir toliau Ja naudosiuos, nenoriu ant savęs …

Aš manau tos kuprinės patogu kai daugiau reik pasiimti visko pvz.: man ji visai patogu būtų kai važiuojam savaitgaliais į kaimą, tai kelioms dienoms prisikraut ir pampių, ir rūbų, ir dar visokių daikčiukų reikia į tą krepšį prie vėžimo jau ir nelabai sutelpa

8. Lelyte 6 m. 1 mėn.
    Fainuolis 10 m. 10 mėn.

2019.02.15 07:03 (prieš 3 mėn.)

Nekritikuoju, o siaip klausiu- o kam jums kuprines reikalingos? Prie vežimėlio i komplektą įeinanti tašė netinka? Aš tai ir toliau Ja naudosiuos, nenoriu ant savęs …

Kanandi vezima pirkau dėvėta tai ten nebuvo tases, o ir kuprinė patogiau bent man ☺️

9. 2019.02.15 07:32 (prieš 3 mėn.)

Kuprinė žymiai patogiau tiek su pirmuoju su kuprine laksčiau, tiek ir dabar. O šitos segasi prie vežimų rėmų.

10. 2019.02.15 07:43 (prieš 3 mėn.)

Labas rytas, ar jusu vaikai irgi taip miega ? pas tevu dbr esu cia neturiu ant lovytes sonu apsaugeliu, tai kojytes vis lauke buna o jei ji prabunda pvz diena po pietu miegelio, tai ji man sugeba taip apsisukti kad kur turi buti galyve randu kojytes

6

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.