2018 m. Spalio mažiukai!

Komentuoti
  1. 2019.01.09 12:56 (prieš 1 mėn.)

naminukas32 parašė:
    labai gerai, kai yra kas kaime gyvena ir turi savo uki mano tevai irgi visko augina. sesei pasiseke kai pas juos vaika auginosi. nuo 4men duodavo sviezio karves…

Mano anyta mums pridaro visko (prikonservuoja) pačios auginto visko, bet mes uk tai irgi sunku čia gauti kažko kokybiško ypač Londone. Yra ūkininku parduotuvių kur važiuojam kartais darzoviu kiaušiniu tai turbut ten ir mėsos pasidairysiu dickei tai už sakydavau iš lietuvių atvesdavo į namus

1
  2. 2019.01.09 13:01 (prieš 1 mėn.)

Dar idomu daiktą užmačiau 😊 mano dicke mėgdavo iš tokiu valgyt patogu kely, ar vežime 😊

3. 2019.01.09 13:09 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Mano anyta mums pridaro visko (prikonservuoja) pačios auginto visko, bet mes uk tai irgi sunku čia gauti kažko kokybiško ypač Londone. Yra ūkininku parduotuvių k…

gerai, kad priminet apie vakavima, kaip tik turiu mamos vakuotos namines vistienos o del kitu produktu reikes pasidometi

4. 2019.01.09 13:25 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:
    Dar idomu daiktą užmačiau 😊 mano dicke mėgdavo iš tokiu valgyt patogu kely, ar vežime 😊

As pirkdavau jau pagamintas. pasirinkimas didelis, saugiai supakuota. Neturiu savo eko darzoviu, o is pirktiniu tai tas pats s... gausis.

5. 2019.01.09 13:28 (prieš 1 mėn.)

naminukas32 parašė:
    gerai, kad priminet apie vakavima, kaip tik turiu mamos vakuotos namines vistienos o del kitu produktu reikes pasidometi

Koncervuota maista neskubekit duot leliukams (vaisiai, darzoves, mesa), nes juose bus visko: pradedant nuo druskos, baigiant nepageidaujamais prieskoniais. Pasiziurekit kokia knyga apie vaiku primaitinimo pradzia - pvz mazylio receptai. Ragaujama visko is leto, pagal menesius, nededama druskos iki metu ir t.t. Nekomanduoju, kaip cia reiks daryt, bet tik ispeju, kad pasideliotumet gaires.

1
  6. 2019.01.09 13:31 (prieš 1 mėn.)

Egluuteee parašė:

Turejau sita... irgi euforijoj buvau kai radau, nes vaikams patinka tie glausuciai,bet sitas-terlione, kol sudedi i ta pakuote, o raso, kad jinai daukartine, deja isplaut neina visvien lieka tos koseles. Nepasiteisino.

7. Rolanda 15 m.
    Edgaras 18 m. 8 mėn.

2019.01.09 13:36 (prieš 1 mėn.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Nu gal ir nieko idėja dėl aparato, bet maišelius tuos kur pirkti? O be to nėra pažymėta ar plastikas be pba.

Mum visai nebėra diegliukai. Ir aš pienuka neturiu . Misinelius valgom. Tai sakė keturių jau po truputi pradėti

8. 2019.01.09 13:44 (prieš 1 mėn.)

naminukas32 parašė:
    tikrai del gultuko tokios avarijos buna as kazkaip vis uztaikau ant kakojimo pradzios pamatau, kad jau susikaupes ir stena, tada greitainguldau, maunu kelnes,…

As naudoju pampers premium care, bet is Norvegijos, tai jokiu nusiskundimu, nebuna slapia po nakties🤔

Cia fainas straipsnis apie primaitinima mazyliozurnalas.lt/2015/11/pradedame-primaitinti/
    Raso, kodel nereikia skubeti su primaitinimu

1
  9. 2019.01.09 13:52 (prieš 1 mėn.)

Juszte parašė:
    As naudoju pampers premium care, bet is Norvegijos, tai jokiu nusiskundimu, nebuna slapia po nakties🤔

Mes irgi tokius pat norvegiskus. Viskas ciki piki. Visa nakti išmirga.

10. 2019.01.09 14:00 (prieš 1 mėn.)

AstaGri parašė:
    Koncervuota maista neskubekit duot leliukams (vaisiai, darzoves, mesa), nes juose bus visko: pradedant nuo druskos, baigiant nepageidaujamais prieskoniais. Pasiziur…

taip, viska zinau, cia labiau ateiciai uzsiminiau zinoma, kad pirmoj eilej bus namie gamintos tyreles is svieziu produktu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras