2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2019.03.15)

1. Fainuolis 16 m. 1 mėn.

2019.02.28 18:10 (prieš 3 mėn.)

saundstorm5 parašė:
    Va kokia dupce turim

Panaši į mūsų

[email protected] parašė:
    O mano pupulis nerealiai nori košytės, viskas jam skanu, tik duodu ir vėl plačiai žiojasi🐇💜🌿

Ką valgot? Mano irgi skaniai valgė, nors tik porą kart ragavo, bet aš luktelsiu iki 5-to mėnesiuko.

1
  2. Fainuolis 16 m. 1 mėn.

2019.02.28 18:11 (prieš 3 mėn.)

Jurgioke parašė:

3. Mažoji sesė 8 mėn. 2 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 9 mėn.

2019.02.28 18:23 (prieš 3 mėn.)

naminukas32 parašė:
    Dekui 😁 o kada jusu gimes?

Spalio 1 d 😁 tai kai vasaris mažiau dienų turi, tai 3 dienom greičiau sulauksim 5 mėnesio.

Nikoleta, matau kad Jūs žiauriai kategoriška. Jūs guodėtes, klausėte patarimų, visos čia dalinosi patirtim, patarimus rašė o Jūs kaip mygtukas Delete. Tai tuoj Jūs guositės, o i Jus dėmesio nieks nebekreips.
    Rašėte kad nuėjot į dušąir vaikas zyzė o po to rėkt isteriškai pradėjo. Natai žinote, jūs tokia kategoriška, juk po truputį bandykite palikti vieną kėdutėje. Aš į dušą nelendu, nes žinau kad pradės verkti. Pabūna gultuke kol dantis valausi ir maivausi, kol viršutinę kūno dalį rytais apsiprausiu, o po dušu lendu vakare kai vyras yra. Tada ir nagus susitvarkau, ir antakius. Tai bandykite po truputį, kad ir nuo minutės laiko gultuke ir vis ilginkite po minutę. Na netikiu, kad jau taip blogai. Galvociau kad Jūs buvote aktyvi moteris, viską pasidarydavot, apšokinėdavot ir t. t., o dabar atsirado vaikas ir Jums psichologiškai sunku, nes Jus valdo, o ne Jūs. Ne nuo Jūsų priklauso dienotvarkė, o nuo kažko kito. Taip, savo būdo nepakeisit, bet pasidėliokit dienotvarkę. Pusrycius iš vakaro pasidarykit. Būdavo momentų kad papas burnoje, o aš valgau. Kaip ir kita mama rašė, reik susidėliot prioritetus. Pesimisto optimistu nepadarysi, bet norisi Jums nors kiek padėti.

18
  4. 2019.02.28 18:25 (prieš 3 mėn.)

as_as_as parašė:
    Man tai labai zavios tos leliuku dipces, negaliu!😊

Labu, taip tos mažos dupcės, auga vis ;)

5. 2019.02.28 19:07 (prieš 3 mėn.)

saundstorm5 parašė:
    Va kokia dupce turim

Kokia riesta 🥰

1
  6. 2019.02.28 19:09 (prieš 3 mėn.)

Egluuteee parašė:
    zinau kad sirdis plysta kai verkia bet juk neimanoma istisai ant ranku.. taip pat ir migdymo budai yra kai reikia leisti vaikui paverkti kad ismoktu uzmigti pats, t…

Pritariu, kad vaiko ištisai ant rankų neprinešiosi, o jeigu tik nešiosi ir linksminsi, tai vaikas prie to ir pripras, nes kitaip nemokės, o mama vargs ir lauks kol išaugs... Ir tikrai yra migdymo būdų, kai galima išmokinti mažiuką užmigti patį. Aš gerą mėnesį užtrukau, kol išmokiau, bet išmoko ir dabar pats šaunuolis užmiega, paguldau, išjungiu šviesas ir išeinu 😊 Naktį, kai zirzaliukas yra, irgi stengiuosi nelįsti, leidžiu pačiam užmigti, kad nebūtų, jog kaskart išsibudinus reikės pagalbos užmiegant 😊

1
  7. 2019.02.28 19:23 (prieš 3 mėn.)

vivaska parašė:
    Oi koks grazutis 😍 Cia minksti tie burbuliukai, gelytes? Mes dovanu gavusios is tokiu panasiu kramtuka.

Dabar turbut tokie ant bangos 😁

1
  8. 2019.02.28 19:33 (prieš 3 mėn.)

vivaska parašė:
    Sveikinam! Jau 5men, kiek daug 🤗😀

Aciu 😉 tuoj puse metu bus, paskui metai ir t.t. Greitai laikas bega 🙂

9. 2019.02.28 19:34 (prieš 3 mėn.)

Limango parašė:
    Sveikinimai mėnesiadienio proga!

Aciu 😉

10. 2019.02.28 19:37 (prieš 3 mėn.)

Yvette parašė:
    😅 toks matyt organizmas. Kaip mano vyras - valgo daaaaug ir viską, o svoris neauga 🤣 visi sakė, kad nuo 30 m. pradės storėti, bet jau 45 m., o vis dar džiuvėsis 🤣…

Ir mes su vyru tokie kur valgo bet i kuna neina, tai nesistebiu, kad ir vaikas rinkiu neturi 🙂

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.